آموزش استفاده از گیفت کارت آمازون

آمازون Amazon دریای کالاهاست. هر کالایی را بخواهید معمولا در آمازون پیدا خواهید کرد. هرچند میتوانید درخواست دهید تا ایرانیکارت کالا را از آمازون بخرد و به دست شما برساند. اما اگر خودتان میخواهید خرید از آمازون را تجربه کنید یکی از بهترین گزینه ها برای این کار استفاده از گیفت کارت آمازون می باشد. در این صفحه آموزش استفاده از گیفت کارت آمازون را به شما ارائه خواهیم داد.

با گیفت کارت آمازون میتوانید به راحتی تمام اجناس شامل اجناس فیزیکی و اجناس دیجیتالی آمازون را خرید کنید. هرچند باید با وی پی ان این کار را انجام دهید تا به خاطر تحریم ها گیفت کارت شما بلاکه نشود.

برای خرید گیفت کارت آمازون و انواع گیفت کارت به آسانی می توانید به ایرانیکارت درخواست داده و به صورت آنی کارت را دریافت کنید.

آموزش استفاده از گیفت کارت آمازون

نحوه ی استفاده از گیفت کارت آمازون

1

وارد سایت https://www.amazon.com  شوید 

2

بر روی گزینه ی Sign In کلیک کنید. 

3

ایمیل خود را وارد و روی گزینه continue کلیک کنید (در صورتی که اکانت ندارید باید از طریق گزینه Create your Amazon account ثبت نام نمایید)

4

بعد از تایید Verify اکانت از طریق ایمیل و وارد شدن به اکانت خود از بالای صفحه نشانگر موس را روی گزینه Accounts & Lists قرار دهید و در منوی باز شده روی گزینه  Account کلیک کنید

5

در صفحه باز شده روز گزینه Gift Cards کلیک کنید 

6

روی گزینه Redeem a Gift Card کلیک کنید

7

در بخش مشخص شده کد گیفت خود را وارد کنید و بر روی دکمه زرد رنگ Apply to your balance کلیک کنید

نیاز به خرید گیفت کارت آمازون دارید؟ نیاز به راهنمایی دارید؟

ثبت نام کنید و گیفت کارت آمازون خود را تهیه کنید. در صورت نیاز به راهنمایی می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید

سولات متداول گیفت کارت آمازون

خرید گیفت کارت amazon هیچ کارمزدی نداشته وشما تنها هزینه گیفت کارت را بر اساس نرخ دلار روز پرداخت میکنید.میتوانید این کارت را با کمترین هزینه از ایرانیکارت تهیه نمایید.

بطور معمول اکثر گیفت کارت ها تاریخ انقضا ندارند به همین دلیل هم گزینه ی مناسبی برای هدیه به دوستان خود می باشد.

خیر ، از آنجاییکه گیفت کارت یک محصول مجازی می باشد و در هر لحظه امکان استفاده آن وجود دارد ،پس از تحویل کد امکان استرداد و یا تعویض آن وجود ندارد.

هزینه صدور بر اساس نرخ دلار روز محاسبه میشود. غیر از هزینه دلار، هزینه دیگری شامل کارمزد یا … ندارد

اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.
آموزش استفاده از گیفت کارت آمازون
آمازون Amazon دریای کالاهاست. هر کالایی را بخواهید معمولا در آمازون پیدا خواهید کرد. هرچند میتوانید درخواست دهید تا ایرانیکارت کالا را...
5 از 1 رای ثبت شده