حواله به چین

چین با نام رسمی جمهوری خلق چین (به چینی: 中华人民共和国)، کشوری است که در شرق قاره آسیا واقع شده‌است. این کشور بر اساس فهرست کشورها بر پایه جمعیت با بیش از ۱٬۴۱۷ میلیارد نفر سکنه، (۲۰۱۸) پرجمعیت‌ترین کشور دنیاست.بانک جهانی، وضعیت اقتصادی چین را مطلوب و محیط اقتصاد کلان این کشور را با ثبات توصیف کرده‌است. از همین رو و به دلیل بزرگی بازار این کشور، بازرگانان بیشماری از ایران طالب تجارت با این کشور بزرگ می باشند.

اگر شما نیاز به انتقال پول به چین دارید ما میتوانیم شما را کمک کنیم. ما با منابع مالی که در چین داریم میتوانیم به درخواست شما مبالغ درخواستی شما را به حساب های بانکی در چین در اسرع وقت واریز کنیم.

حواله به چین
حواله به چین

ارز انتقال برای حواله به چین

ارز انتقال برای انتقال به چین میتواند ارزهای زیر باشد:

  • یوان
  • دلار امریکا
  • یورو
حداقل مبلغ برای حواله به چین
برای حواله به چین حداقل مبلغی وجود ندارد شما میتوانید از مبلغ ۱ یوان و بالاتر درخواست دهید
مدت زمان انتقال حواله چین
ایرانیکارت سعی میکند طی مدت ۱ الی ۲ روز کاری درخواست شما را انجام دهد
انواع حواله به چین
از طریق حساب به حساب و همچنین واریز وجه در شعب بانکی به حساب بانکی مقصد

بزرگترین بانک های چین را بشناسید

ایرانیکارت چگونه این کار را انجام میدهد؟

ایرانیکارت منابع مالی خوبی در چین دارد که میتواند از این منابع برای شما استفاده کند و آنها را به حساب های مورد نظر شما انتقال دهد.

نیاز به مشاوره دارید؟

اگر دچار ابهام هستید یا به مشاوره نیاز دارید با ما تماس بگیرید و یا فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

سوالات متداول

به نوع حواله ای که انتخاب میکنید بستگی دارد. معمولا حواله هایی مانند وسترن یونیون به دلیل سرعت بالا، کارمزد بالا تری دارند.

از 1 ساعت تا 3 روز. بستگی به روز و ساعت ارسال درخواست شما و همچنین نوع حواله ای که انتخاب نموده اید دارد. بهتر از برای تسریع کار، سفارش خود را در روزهای کاری و در ساعات اولیه صبح ارسال نمایید.

برای انجام این کار از طریق ایرانیکارت، کافی است که مدارک هویتی خود مانند کارت ملی را برای ما ارسال نمایید.

وارد پنل کاربری خود در ایرانیکارت شوید، حواله و مبلغ را انتخاب کنید و مشخصات گیرنده را برای ما ثبت نمایید. هزینه ی مشخص شده را پرداخت نمایید و بقیه مراحل را به ما بسپارید.

اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.
ارسال پول به چین
5 از 1 رای ثبت شده