ادموب گوگل

AdMob Google

گوگل ادموب Google AdMob یکی از مهم‌ترین سرویس‌های گوگل و بزرگترین شبکه‌های تبلیغاتی جهان می‌باشد. با استفاده از این سرویس می‌توان از طریق اپلیکیشن‌های موبایل کسب درآمد کرد. در واقع برنامه نویسان و توسعه‌دهندگان اپلیکیشن با انتشار اپلیکیشن خود در گوگل پلی یا app store می‌توانند علاوه بر درآمد حاصل از فروش اپلیکیشن یا پرداخت درون برنامه ای، از تبلیغات در اپلیکیشن خود نیز درآمد کسب کنند. تبلیغ کنندگان با تبلیغ در اپلیکیشن‌های مختلف و مرتبط می‌توانند به مشتریان جدید برسند و کاربران نیز محصولات و خدمات مرتبط را کشف کنند. برای تبلیغات ادموب گوگل می‌توانید از خدمات ایرانیکارت استفاده کنید و درخواست خود را از طریق لینک زیر ثبت کنید.

ثبت درخواست
کسب درآمد دلاری از اپلیکیشن!
ادموب گوگل

انواع فرمت‌های تبلیغ در اپلیکیشن

اگر قصد تبلیغات ادموب برای اپلیکیشن خود را دارید، درخواست خود را ثبت کنید.

با استفاده از تبلیغات ادموب گوگل از اپلیکیشن خود کسب درآمد کنید.

ثبت درخواست

سوالات متداول

ابتدا باید یک اپلیکیشن طراحی و آن را در یکی از دو فروشگاه گوگل پلی یا app store منتشر کنید، سپس در اپلیکیشن خود را ادموب ثبت کنید.

استراتژی‌های قیمت‌گذاری ادموب به شرح زیر هستند:

  • به ازای هر کلیک بر روی تبلیغ (CPC)
  • به ازای هر 1000 بازدید (CPM)
  • به ازای هر تعامل در اپلیکیشن (CPE) مانند اولین خرید در اپلیکیشن

می‌توان به صورت ترکیبی هم از این روش‌ها استفاده کرد. بیشترین میزان کسب درآمد از طریق استراتژی‌های CPC و CPM صورت می‌گیرد.

ادموب شرایط خاصی برای ثبت اپلیکیشن در نظر نگرفته است، زیرا فقط اپلیکیشن‌هایی در ادموب ثبت می‌شوند که در گوگل پلی یا app store منتشر شده باشند. شرط انتشار اپلیکیشن‌ها رعایت قوانین این دو مارکت می‌باشد. همین قوانین برای ادموب نیز قابل قبول است.

تبلیغ در ادموب پروسه‌ای زمان‌بر است و شما می‌توانید پس از دریافت مشاوره رایگان درخواست خود را ثبت کنید.

اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.
تبلیغات ادموب گوگل
5 از 2 رای ثبت شده