راه های تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغ در اینستاگرام چیست؟

همان طور که میدانید این روزها اینستاگرام یکی از نرم‌افزارهای محبوب است که میلیون ها کاربر در سطح جهان دارد.

بنابراین اگر شما صاحب یک کسب و کار هستید، پس حتما به تبلیغ در اینستاگرام فکر کرده‌اید.

برای تبلیغ در اینستاگرام روش‌های مختلفی مانند استفاده از اینفلوئنسرها و یا تبلیغات اسپانسر اینستاگرام وجود دارد. اما اینکه کدام یک از این دو روش برای معرفی برند و افزایش فروش شما مناسب هستند، به نوع کسب‌وکارتان بستگی دارد. در حالی که این روزها شاهد استفاده روز افزون برندهای مختلف از سلبریتی ها هستیم، بسیاری از دیجیتال مارکترها معتقدند استفاده از روش تبلیغ مستقیم در اینستاگرام تأثیر بهتری روی کاربران دارد.

برای تبلیغات اسپانسر اینستاگرام روش های مختلفی وجود دارد که بسته به نوع کسب و کار و بودجه ی مورد نظر انتخاب میشود. این تبلیغات به صورت پست یا استوری هستند که همه ی آنها به صورت انحصاری با برچسب “Sponsored”  برای کاربران نمایش داده میشوند.به عنوان مثال تبلیغات ویدیویی در اینستاگرام ،تبلیغات استوری اینستاگرام ، تبلیغات تصویری اینستاگرام بسیار محبوب هستند.

تیم حرفه ای دپارتمان افراک که عضوی از تیم ایرانیکارت  هستند ،به صورت تخصصی به شما کمک کرده تا از طریق تبلیغات پروموت اینستاگرام کسب و کار خود را توسعه دهید.

 

راه های تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغ پروموت اینستاگرام

تبلیغات ویدیویی در اینستاگرام
تبلیغات تصاویر در اینستاگرام
تبلیغات استوری اینستاگرام

روش های سفارش تبلیغات اسپانسرشیپ اینستاگرام

درون برنامه
آسانترین راه برای اجرای تبلیغات ، تبلیغ پستهایی است که در اینستاگرام به اشتراک گذاشته اید. فقط پستی را که می خواهید تبلیغ کنید انتخاب کنید ، سپس می توانید تعداد افرادی که پست شما را میبینند و با آن ارتباط برقرار میکنند را با کلیک روی View Vision مشاهده کنید.
مدیر تبلیغات
مدیر تبلیغات از همان ابزار قدرتمند تبلیغات فیسبوک استفاده میکند. شما میتوانید همه کمپین های اینستاگرامی, تبلیغات و مجموعه های تبلیغاتی را در یک مکان ایجاد, اصلاح و نتایج را مشاهده کنید. مدیر تبلیغات در رایانه و موبایل موجود است.
همکاران اینستاگرام
اگر کمبود وقت دارید و به کمک بیشتری نیاز دارید، یک شریک اینستاگرام پیدا کنید تا در خرید همه چیز، از خرید تبلیغات گرفته تا بارگذاری و انتشار خلاقانه آنها به شما کمک کند. همه همکاران ما در زمینه های کاری خود متخصص هستند و مورد تأیید ما قرار گرفته اند.

افراک دپارتمان تبلیغات دیجیتال ایرانیکارت

ما کمک میکنیم فروش شما افزایش یابد.
afrak

ما سالها در تبلیغات سابقه داریم. از سال ۱۳۸۹ که ایرانیکارت شروع به کار کرده همیشه به دنبال بهبود فروش در فضای آنلاین بوده ایم.

در سال ۱۳۹۵ متخصصان ما با دوره دیدن در چندین کشور مختلف و آموزش های گسترده در دیجیتال مارکتینگ دپارتمان افراک را پایه گذاری کردند. آنها تاکنون به دهها شرکت کمک کرده اند تا فروششان افزایش یابد.

شرکت افراک برای راه های تبلیغات در اینستاگرام ، بهترین مشاور شما خواهد بود. این خدمات شامل تبلیغات ویدیویی در اینستاگرام ، تبلیغات تصاویر در اینستاگرام ، تبلیغات استوری در  اینستاگرام ، تبلیغات چرخشی اینستاگرام و … می باشد.

سوالات متداول

در حقیقت این نوع تبلیغات از سمت فیسبوک، کمپانی اصلی اینستاگرام انجام میگیرد. اگر پیج اینستاگرام شما در حالت Business باشد، دکمه آبی‌رنگ Promote را در پایین هر تصویر می‌بینید. این همان حالتی است که به‌وسیله آن می‌توان محتوا را در بین کاربران اینستاگرام پخش کرد.

طبق آخرین آپدیت اینستاگرام، پست های پروموت شده نه تنها مابین پست های کاربر و مابین استوری ها دیده میشود، بلکه در قسمت اکسپلور Explore هم نمایش داده میشود.

بله، با وجود تحریم کشورمان و عدم امکان انتخاب ایران به عنوان لوکیشن انتخابی، خوشبختانه ایرانیکارت ( افراک ) از طریق پایگاه داده ویژه خود این امکان را فراهم سازد.

با وجود این که هزینه این نوع تبلیغ بسته به نوع کمپین انتخابی دارد، اما به زبان ساده میتوان گفت: به ازای هر ۱۰۰۰ بار نمایش تبلیغ، ۱۰ الی ۳۰ سنت هزینه میشود.

تبلیغ اسپانسرینگ اینستاگرام برای تمام مشاغل و کسب‌وکارها و همه افرادی که قصد فروش محصولات یا خدمات خود را دارند و همچنین برای برندینگ و نیز دیده‌شدن خدماتشان کاربردی و مفید خواهد بود.

مهم ترین ویژگی این نوع تبلیغ این است که مخاطبان خود را, خودتان انتخاب میکنید.بر اساس فاکتورهایی مثل منطقه جغرافیایی، سن و جنسیت، علاقه‌مندی ، و ویژگی‌های رفتاری و …

اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.
تبلیغ در اینستاگرام
5 از 1 رای ثبت شده