خرید اکانت اسپاتیفای

خرید اکانت پریمیوم اسپاتیفای Spotify

اسپاتیفای spotify یکی از برترین سرویس‌های بخش موزیک بین‌الملل با یکی از جامع‌ترین آرشیو‌های آنلاین است. این سرویس پخش موسیقی در دو ورژن رایگان و پریمیوم در دسترس است. برای گوش دادن به موزیک‌ها به صورت نامحدود و حتی به صورت آفلاین نیاز به خرید اکانت پرمیوم اسپاتیفای دارید.

خرید اکانت با استفاده از گیفت کارت اسپاتیفای  و یا از طریق ایرانیکارت امکان پذیر است. هم اکنون سفارش داده و اکانت خود را به صورت آنی دریافت نمایید.

اکانت ها به صورت سه ماهه و ترایال ارائه می‌شوند.

 

خرید اکانت اسپاتیفای

مراحل خرید اکانت پریمیوم اسپاتیفای spotify

خرید اکانت یا فعال کردن دوره Trial

ثبت نام در سایت ایرانیکارت

ثبت درخواست اکانت اسپاتیفای

تکمیل اطلاعات و پرداخت

اکانت شما ساخته شد!

قابلیت های اکانت پرمیوم چیست؟

برتری های خرید اکانت spotfiy

تفاوت‌های زیادی بین اکانت رایگان و پریمیوم Spotify وجود دارند. این تفاوت‌ها، نقش کلیدی در تجربه‌ی کاربر از استفاده از این سرویس ایجاد می‌کند.

حذف تبلیغات
با اکانت پریمیوم اسپاتیفای، دیگر بین آهنگ‌ها تبلیغات پخش نمی‌شوند.
قابلیت تغییر آهنگ
زمانی که اکانت premium خود را فعال کنید، می‌توانید بدون محدودیت موسیقی در حال پخش را عوض کنید.
قابلیت دانلود آهنگ
در اکانت رایگان اسپاتیفای شما تنها به صورت آنلاین امکان پخش موسیقی دارید اما با خرید اکانت پریمیوم می‌توانید دانلود کرده و آفلاین به آن‌ها دسترسی داشته باشید.
امکان ارتقای کیفیت موزیک ها
با پریمیوم می‌توانید کیفیت پخش موزیک‌ها را افزایش یا کاهش دهید. اما با ورژن رایگان موزیک‌ها فقط با کیفیت استاندارد پخش می‌شوند.
خرید اکانت spotify رایگان
اکانت پریمیوم اسپاتیفای

خرید اکانت اسپاتیفای

کاربران می‌توانند تا هر زمانی که تمایل داشته باشند از اکانت رایگان استفاده کنند. اما چنانچه تمایل به ارتقا به اکانت پریمیوم اسپاتیفای داشته باشند، می‌توانند از ترایال سه ماهه استفاده کنند و یا اکانت خود را شارژ نمایند. شارژ اکانت با پرداخت ارزی ایرانیکارت امکان پذیر است.

طرح‌های مختلف اکانت پریمیوم اسپاتیفای

فردی (Individual)
اسپاتیفای به ازای پرداخت ماهانه 9.99 دلار یک اکانت را به سطح پریمیوم ارتقا می‌دهد. این اکانت با دستگاه‌های مختلف قابل دسترسی است. اما امکان پخش همزمان با چند دستگاه از یک اکانت وجود ندارد.
دانشجویی (Student)
در صورتی که دانشجو هستید، و آدرس ایمیل edu در اختیار دارید، می‌توانید از طرح دانشجویی این سرویس موسیقی استفاده کنید. هزینه این نوع اکانت 4.99 دلار در هر ماه است.
خانوادگی (Family)
به ازای پرداخت 14.99 دلار می‌توانید از طرح خانواده استفاده کنید. در این طرح تا سقف 6 اکانت به صورت مجزا می‌توانند از اکانت پریمیوم بهره مند شوند. تنها شرط لازم استفاده از آدرس مشابه و آی پی ثابت است.

سوالات متداول

بله، البته تنها به مدت یک ماه. بعد از پایان 1 ماه، 9.99 دلار برای ماه اول از موجودی حسابی که به اکانت متصل کرده اید، کسر می‌شود.

بله. در صورتی که شما گیفت کارت اسپاتیفای خریداری کرده باشید، می‌توانید با redeem کردن کارت در سایت، اعتبار کارت را به حساب Spotify انتقال دهید. سپس به صورت ماهانه به میزان هزینه اکانت از کارت کسر می‌گردد. این فرایند با اتمام موجودی کارت متوقف می‌شود.

با خرید اکانت پریمیوم اسپاتیفای برای ماه اول تنها 5 دلار پرداخت خواهید کرد.
هزینه‌ی طرح انفرادی 9.99 دلار در هر ماه است.
هزینه‌ی طرح دانشجویی 4.99 دلار در هر ماه است.
هزینه‌ی طرح خانوادگی 14.99 دلار در هر ماه است.

پس از ثبت درخواست اطلاعات اکانت ظرف ۱ تا ۵ ساعت کاری برای شما ارسال خواهد شد.

در صورت تمایل می‌توانید آدرس ایمیل مورد نظر خود را ارائه دهید در غیر اینصورت ساخت اکانت روی ایمیل‌های پیش فرض انجام خواهد شد.

خیر، با توجه به محدودیت‌ها برای این امر استفاده از آی پی غیر ایران پیشنهاد می‌شود.

در صورتی که ساخت اکانت با ایمیل شما انجام شود، پس از اتمام اعتبار اکانت قادر به تمدید آن خواهید بود.

اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.
خرید اکانت اسپاتیفای Spotify
3.13 از 158 رای ثبت شده