خرید بلیط فوتبال خارجی

خرید بلیط مسابقات خارج از ایران

تماشای مسابقات فوتبال جهانی یکی از مهیج‌ترین تفریحات در دنیای ورزش است؛ اگر شما هم علاقه‌مندید که در این مسابقات جذاب در کنار بازیکنان تیم محبوب خود بوده و مسابقات بی‌نظیر فوتبال را از نزدیک تماشا کنید، همین حالا بلیط خود را خریداری کنید!

خوشبختانه امروزه خرید بلیط فوتبال خارجی در ایران نیز امکان‌پذیر بوده و به‌راحتی می‌توانید بلیط مسابقه مورد علاقه خود را به‌صورت آنلاین خریداری کنید. با خدمات ایرانیکارت دیگر نیازی به پرداخت ارزی برای خرید بلیط رویدادهای ورزشی خارجی نخواهید داشت و تنها با پرداخت معادل ریالی بلیط، می‌توانید خرید خود را انجام دهید. برای ثبت درخواست در ایرانیکارت ثبت نام کنید.

ثبت درخواست
در ۱-۵ ساعت کاری
خرید بلیط فوتبال خارجی

نحوه ثبت درخواست خرید بلیط

1

به سایت فروش بلیط مربوطه مراجعه کنید

2

جایگاه و تاریخ مورد نظر را انتخاب نمایید

3

در سایت ایرانیکارت ثبت نام کنید

4

معادل ریالی هزینه بلیط را پرداخت نمایید.

خدمات مشابه

Foreign football matches

حضور در ورزشگاه و تماشای مسابقات فوتبال خارج از کشور فرصتی است که می‌توانید یک خاطره فوق‌العاده را برای خود رقم بزنید؛ علاوه‌ بر خرید بلیط فوتبال خارجی، برای تجربه یک سفر راحت و اوقاتی خوش، می‌توانید تمامی پرداخت‌های خارجی خود در این سفر را از طریق ایرانیکارت انجام دهید.

با خدمات مشابه با خرید بلیط مسابقات فوتبال خارج از کشور آشنا شوید.

 

خرید بلیط کنسرت خارجی
خرید بلیط کنسرت هنرمندان در خارج از کشور به صورت آنلاین
خرید بلیط موزه
پرداخت هزینه ورودی موزه های سراسر دنیا به صورت آنلاین
پرداخت ورودی سمینار
پرداخت هزینه ورودی سمینار های عمومی و خصوصی
ثبت درخواست

برای ثبت درخواست خرید بلیط فوتبال خارجی در سایت ایرانیکارت روی دکمه ی روبه رو کلیک کنید.

ثبت درخواست

سوالات متداول

هر مسابقه و هر لیگی بلیط های خود را در پلتفرم به خصوصی به فروش می رساند. مادامی که سایت فروش بلیط مربوطه از درگاه پرداخت ویزا و مستر یا پی پال استفاده نماید، امکان خرید توسط مجموعه ایرانیکارت وجود دارد.

کشور برگزار کننده مسابقات تاثیری در پرداخت هزینه بلیط ندارد. این موضوع لزوماً وابسته به درگاه های پرداختی است که در سایت فروش بلیط به کار رفته اند.

بستگی به سایتی که فروش بلیط از طریق آن انجام میشود دارد. چنانچه سایت به کاربر امکان کنسل کردن بدهد، ایرانیکارت نیز می تواند بلیط کاربر را کنسل نماید. وجه عودت شده از سایت اصلی به کاربر بازگردانده می شود.

خرید بلیط به صورت آنلاین و آنی است ولی به علت تعداد زیاد درخواست‌ها ممکن است بین 1 الی 5 ساعت کاری طول بکشد.

خیر، با توجه به قوانین سایت فیفا، حضور شخص پرداخت کننده در استادیوم الزامی خواهد بود؛ به‌همین دلیل متاسفانه پرداخت این مورد از سمت ایرانیکارت امکان‌پذیر نمی‌باشد.

اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.
خرید بلیط فوتبال خارجی
5 از 2 رای ثبت شده