محاسبه گر قیمت بیت کوین کش

بر خلاف سایر رقبا، کارمزد ایرانیکارت برای خرید هر میزان رمزارز، ثابت است؛ بنابراین برای مقایسه قیمت، لطفا میزان دقیق رمزارز خود را وارد کنید.

بیت کوین کش Bitcoin Cash

خرید بیت کوین کش | فروش بیت کوین کش

بیت کوین کش Bitcoin Cash یکی از ارزهای دیجیتال رایج می باشد. این ارز دیجیتال در سال ۲۰۱۷ به دلیل تغییر در اندازه هر بلوک در بلاکچین بیت کوین و تغییراتی روی کد ایجاد شد. این اتفاق (هاردفورک) منجر به جدا شدن بیت کوین کش از بیت کوین شد. زمانی که این اتفاق رخ داد هر کس که بیت کوین داشت به همان میزان نیز بیت کوین کش دریافت نمود.

* خرید بیت کوین کش

برای خرید بیت کوین کش می توانید درخواست خود را از طریق لینک زیر ثبت کنید.

* فروش بیت کوین کش

برای فروش بیت کوین کش می توانید از خدمات مجموعه ایرانیکارت استفاده نموده و درخواست خود را ثبت کنید.

بیت کوین کش Bitcoin Cash
خرید و فروش ارز دیجیتال

بیت کوین کش برای کسب و کارها

بیت کوین کش راهی بسیار ایمن و ارزان برای مدیریت پرداخت هاست.

  • دریافت کمترین کارمزدها
  • حفاظت در برابر کلاهبرداری
  • پرداخت های سریع بین المللی
  • توافق با PCI الزامی نیست
  • چند امضایی بودن
  • شفافیت در حسابداری

چگونه از بیت کوین کش استفاده کنیم؟

اطلاعات خود را بیشتر کنید
بیت کوین کش با آنچه که می دانید و هر روز بکار می برید، متفاوت است. پیش از شروع کار با بیت کوین کش، لازم است چند نکته را بدانید تا ضمن پرهیز از اشتباهات رایج، با امنیت از آن استفاده کنید.
کیف پول خود را انتخاب کنید
شما می‌توانید یک کیف پول بیت کوین کش را به کمک تلفن همراهتان، به زندگی روزمره خود بیاورید و یا می توانید یک کیف پول روی کامپیوترتان فقط برای پرداخت‌های آنلاین داشته باشید. درهرصورت، انتخاب کیف‌ پول فقط یک دقیقه وقت می گیرد.
بدست آوردن بیت کوین کش
شما می توانید با پذیرفتن بیت کوین کش ها به عنوان وجه پرداختی در برابر کالا یا خدمات بیت کوین کش بدست آورید و یا آنرا از یک دوست یا هر کس دیگری که در نزدیکی شماست، بخرید. همچنین می توانید با حساب بانکی خود، از یک صرافی بیت کوین کش بخرید.

ساده ترین سیستم پرداخت

دریافت پول جز در مواردی که پرداخت وجه نیاز به ارتباط با صورتحسابهای الکترونیکی داشته باشد، به سادگیِ فرستادن یک بیت کوین‌ کش است: لینک یا نشان دادن یک کد QR. این تنظیم ساده، در دسترس هر کاربری هست و می تواند نیازهای تعداد زیادی از مشتریان را برآورده سازد. تنظیم {این گزینه} در حالت پابلیک یا عمومی، به ویژه برای پرداختهای اهدایی و انعام بصورت شفاف، مناسب است.

تعداد زیاد برنامه های کاربردی (API) طرف سوم

تعداد زیادی از سرویس های پردازش پرداخت وجه طرف سوم، واسط های برنامه ریزی کاربردی یا API تهیه می کنند. نیازی نیست که بیت کوین‌ کش ها را روی سرور خود ذخیره کرده و امنیتی که این سرورها فراهم آورده اند را به کار ببندید. افزون بر این، بیشتر این APIها به شما اجازه میدهند که صورتحسابها را پردازش نموده و بیت کوین‌ کش های خود را به ارز محلی خود و با هزینه ای اندک، مبادله نمایید.

شما می توانید سیستم مالی خودتان باشید

اگر از هیچیک از APIهای طرف سوم استفاده نمی کنید، می توانید یک سرور بیت کوین‌ کش را بطور مستقیم به برنامه های کاربردی خود اضافه کنید که به شما امکان خواهد داد که بانک و پردازشگر پرداخت وجه خودتان را داشته باشید. با تمامی مسئولیت هایی که این کار تلویحاً در بر دارد، می توانید سیستم های شگفت انگیزی بسازید که تراکنش های بیت کوین‌ کش را تقریباً بدون هزینه پردازش می کنند.

آدرس های بیت کوین‌ کش برای ردیابی صورتحساب ها

بیت کوین‌ کش برای هر تراکنش، آدرس یکتایی می سازد. بنابراین اگر قرار باشد سیستم پرداخت وجهی بسازید که با یک صورتحساب در ارتباط باشد، تنها نیاز دارید یک آدرس بیت کوین‌ کش برای هر پرداخت وجهی ساخته و آنرا پایش یا مانیتور کنید. هرگز نباید از یک آدرس برای بیش از یک تراکنش استفاده نمایید.

سوالات متداول

بیت کوین‌ کش یک ارز دیجیتال رایج است که به دلیل هاردفورک در زنجیره بلوک های بلاکچین بیت کوین به وجود آمده است.

بله – ایرانیکارت تمامی خدمات مربوط به خرید و فروش بیت کوین‌ کش را ارائه میدهد.

برای نگهداری بیت کوین کش پس از خرید باید از کیف پول ارزهای دیجیتال استفاده کنید.

خرید و فروش بیت کوین کش توسط ایرانیکارت پس از مراحل احراز هویت بین 1 الی 3 ساعت کاری انجام می شود.

اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.
خرید و فروش بیت کوین کش
5 از 1 رای ثبت شده