محاسبه گر قیمت تزوس

بر خلاف سایر رقبا، کارمزد ایرانیکارت برای خرید هر میزان رمزارز، ثابت است؛ بنابراین برای مقایسه قیمت، لطفا میزان دقیق رمزارز خود را وارد کنید.

تزوس Tezos

خرید تزوس | فروش تزوس

تزوس Tezos یکی از جدیدترین ارزهای دیجیتال می باشد که در سال ۲۰۱۷ به بازار آمد. اکوسیستم تزوس کاملا شبیه به اتریوم می باشد. در واقع شبکه تزوس یک بلاکچین غیرمتمرکز می باشد که با هدف پشتیبانی از برنامه های غیرمتمرکز و قراردادهای هوشمند طراحی شده است. سهام داران تزوس می توانند درباره طراح های پیشنهادی رای دهند تا درباره آنها و تغییرات یک توافق جمعی در شبکه حاصل شود.

* خرید تزوس

اگر قصد خرید تزوس  را دارید می توانید از طریق لینک زیر درخواست خود را ثبت کنید.

* فروش تزوس

برای فروش تزوس می توانید از خدمات مجموعه ایرانیکارت استفاده نموده و درخواست خود را ثبت کنید.

تزوس Tezos
خرید و فروش ارز دیجیتال

تزوس برای کسب و کارها

تزوس راهی بسیار ایمن و ارزان برای مدیریت پرداخت هاست.

  • دریافت کمترین کارمزدها
  • حفاظت در برابر کلاهبرداری
  • پرداخت های سریع بین المللی
  • توافق با PCI الزامی نیست
  • چند امضایی بودن
  • شفافیت در حسابداری

چگونه از تزوس استفاده کنیم؟

اطلاعات خود را بیشتر کنید
بیت‌کوین با آنچه که می دانید و هر روز بکار می برید، متفاوت است. پیش از شروع کار با تزوس، لازم است چند نکته را بدانید تا ضمن پرهیز از اشتباهات رایج، با امنیت از آن استفاده کنید.
کیف پول خود را انتخاب کنید
شما می‌توانید یک کیف پول تزوس را به کمک تلفن همراهتان، به زندگی روزمره خود بیاورید و یا می توانید یک کیف پول روی کامپیوترتان فقط برای پرداخت‌های آنلاین داشته باشید. درهرصورت، انتخاب کیف‌ پول فقط یک دقیقه وقت می گیرد.
بدست آوردن تزوس
شما می توانید با پذیرفتن تزوس ها به عنوان وجه پرداختی در برابر کالا یا خدمات تزوس بدست آورید و یا آنرا از یک دوست یا هر کس دیگری که در نزدیکی شماست، بخرید. همچنین می توانید با حساب بانکی خود، از یک صرافی تزوس بخرید.

ساده ترین سیستم پرداخت

دریافت پول جز در مواردی که پرداخت وجه نیاز به ارتباط با صورتحسابهای الکترونیکی داشته باشد، به سادگیِ فرستادن یک تزوس است: لینک یا نشان دادن یک کد QR. این تنظیم ساده، در دسترس هر کاربری هست و می تواند نیازهای تعداد زیادی از مشتریان را برآورده سازد. تنظیم {این گزینه} در حالت پابلیک یا عمومی، به ویژه برای پرداخت های اهدایی و انعام بصورت شفاف، مناسب است.

تعداد زیاد برنامه های کاربردی (API) طرف سوم

تعداد زیادی از سرویس های پردازش پرداخت وجه طرف سوم، واسط های برنامه ریزی کاربردی یا API تهیه می کنند. نیازی نیست که تزوس ها را روی سرور خود ذخیره کرده و امنیتی که این سرورها فراهم آورده اند را به کار ببندید. افزون بر این، بیشتر این APIها به شما اجازه میدهند که صورتحسابها را پردازش نموده و تزوس های خود را به ارز محلی خود و با هزینه ای اندک، مبادله نمایید.

شما می توانید سیستم مالی خودتان باشید

اگر از هیچیک از APIهای طرف سوم استفاده نمی کنید، می توانید یک سرور تزوس را بطور مستقیم به برنامه های کاربردی خود اضافه کنید که به شما امکان خواهد داد که بانک و پردازشگر پرداخت وجه خودتان را داشته باشید. با تمامی مسئولیت هایی که این کار تلویحاً در بر دارد، می توانید سیستم های شگفت انگیزی بسازید که تراکنش های تزوس را تقریباً بدون هزینه پردازش می کنند.

آدرس های تزوس برای ردیابی صورتحساب ها

تزوس برای هر تراکنش، آدرس یکتایی می سازد. بنابراین اگر قرار باشد سیستم پرداخت وجهی بسازید که با یک صورتحساب در ارتباط باشد، تنها نیاز دارید یک آدرس تزوس برای هر پرداخت وجهی ساخته و آنرا پایش یا مانیتور کنید. هرگز نباید از یک آدرس برای بیش از یک تراکنش استفاده نمایید.

سوالات متداول

تزوس یکی از جدیدترین ارزهای دیجیتال است که بلاکچینی شبیه به اتریوم دارد.

بله – ایرانیکارت تمامی خدمات مربوط به خرید و فروش تزوس را ارائه میدهد.

برای نگهداری تزوس پس از خرید باید از کیف پول ارزهای دیجیتال استفاده کنید.

خرید و فروش تزوس توسط ایرانیکارت پس از مراحل احراز هویت بین 1 الی 3 ساعت کاری انجام می شود.

اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.
امتیازی ثبت نشده است