درباره ایرانیکارت

ما را بیشتر بشناسید.
رهبر معظم انقلاب اسلامی

ما باید یک اقتصاد مقاومتیِ واقعی در کشور به وجود بیاوریم. امروز کارآفرینی معناش این است. دوستان درست گفتند که ما تحریمها را دور میزنیم؛ بنده هم یقین دارم. ملت ایران و مسئولین کشور تحریمها را دور میزنند، تحریم‌کنندگان را ناکام میکنند؛ مثل موارد دیگری که در سالهای گذشته در زمینه‌های سیاسی بود که یک اشتباهی کردند، یک حرکتی انجام دادند، بعد خودشان مجبور شدند برگردند، یکی یکی عذرخواهی کنند. چند مورد یادتان هست لابد دیگر. حالا جوانها نمیدانند. در این ده بیست سال اخیر، از این کارها چند بار انجام دادند. این دفعه هم همین جور است. البته تحریم برای ما جدید نیست، ما سی سال است تو تحریمیم. همه‌ی این کارهائی که شده است، همه‌ی این حرکت عظیم ملت ایران، در فضای تحریم انجام گرفته؛ بنابراین کاری نمیتوانند بکنند. خب، ولی این دلیلی است برای همه‌ی مسئولان و دلسوزان کشور که خود را موظف بدانند، مکلف بدانند به ایجاد کار، به تولید، به کارآفرینی، به پر رونق کردن روزافزون این کارگاه عظیم؛ که کشور ایران حقیقتاً امروز یک کارگاه عظیمی است. همه خودشان را باید موظف بدانند.

ایرانیکارت گروهی جوان اما با تجربه است که سالها در امور مالی بین المللی به صدها شرکت و هزاران شخص کمک رسانده و میرساند.

بسیار ناراحت از تحریم های گسترده بین المللی و هر روز در رصد روزنه های جدید برای شکستن تحریم های بین المللی.

ما همواره از شرق تا غرب را جستجو میکنیم تا روزنه هایی که بتوان تحریم ها را از پیش رو برداشت باز کنیم. در اوضاعی که کشورهای غربی به ناحق ایران را از سیستم های مالی بین المللی کنار گذاشته اند ما همواره کوشیده ایم دسترسی به سیستم های روز دنیا را در ایران فراهم کنیم.

از تحریم های پی پال گرفته تا تحریم های ویزا و مسترکارت، از نبود شعبات وسترن یونیون و مانی گرام در ایران. از تحریم ناجوانمرانه گوگل علیه وبمستران ایرانی، از همه اینها بیزاریم و گامهایی برمیداریم تا بتوانیم مجدد به خدمات بین المللی متصل شویم.


بدیهی است اتصال سیستم های داخلی به سیستم های مالی بین المللی کمک شایانی به ارز آوری کشور خواهد کرد.

چه بسیارند برنامه نویسان و طراحانی که در ایران فعالیت میکنند و میتوانند به صورت دورکاری برای کمپانی های خارجی کار کنند. اما به دلیل نبود سیستم مالی یکپارچه از این درامد محرومند.

چه بسیار شرکت هایی که برای براورده کردن برخی مسائل مالی مانند پرداخت ۲۰ دلار هزینه اشتراک یک سایت مشکل داشته اند و ما به آنها کمک کرده ایم تا بتوانند به آسانی مشکلات را دور بزنند.

ما از کمکی که به هموطنانمان میکنیم بسیار خوشحالیم و به خود میبالیم که بار فشار تحریم ها را کم میکنیم.

در هر قدممان مصممتر از قبل میشویم که تحریم ها را همیشه از پیش رو برداریم.

 

و افتخاری دیگر

در تاریخ 22 تیرماه 1399 ایرانیکارت از طرف معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در زمینه ارائه خدمات پرداخت بین المللی از جمله نقد کردن درآمدهای ارزی، خدمات خرید اکانت، خدمات افتتاح حساب و صدور کارت های اعتباری و گیفت کارت های بین المللی به عنوان شرکت خلاق معرفی شد. اطلاعات بیشتر از این لینک قابل مشاهده می باشد.

درباره ایرانیکارت

مجوزهای ایرانیکارت

در این ده سال که از آغاز به کار ایرانیکارت می گذرد، همیشه تابع قوانین و مقررات کشور عزیزمان حرکت کرده ایم و معتقدیم در سایه قانون است که می توان به فعالیت مفید و سازنده پرداخت. لیست برخی از مجوزهای ایرانیکارت را می توانید مشاهده کنید. در نظر داشته باشید که ایرانیکارت نماد اعتماد الکترونیکی ندارد. با استناد به قانون، سایت هایی که خدمات ارزی مانند پی پال و رمزارزها انجام می دهند نمیتوانند نماد اعتماد الکترونیکی داشته باشند.

همکاران ما در ایرانیکارت

 

اعضای ایرانیکارت

پیشینه و سابقه ما

اعتماد شما را از دست نخواهیم داد.
ما از سال ۱۳۸۹-۱۳۹۰ کار خود را شروع کرده ایم.

از یک شرکت ۱ نفره به یک شرکت بزرگتر تبدیل شده ایم. در طول ۱۰ سال کار خستگی ناپذیر بسیار سختی ها بر ما گذشته است.

ارزش های شرکت همواره بر اصول بوده است:

اعتماد مشتریان را از دست ندهیم

  • با انصاف باشیم
  • با مشتری محترمانه برخورد کنیم
  • فضایی بسازیم که هم خود و هم مشتری از آن لذت ببرد.

همینک بیش از ۵۰۰ هزار کاربر ثبت شده داریم و به هزاران شرکت کمک کرده ایم تحریمهای ظالمانه مانع فعالیت آنها نشود.

۵۰۰۰۰۰

کاربر خوشحال

دارایی ما بیش از ۵۰۰ هزار کاربر فعال است که به آن مفتخریم.

۳۰۰۰

شرکت

به حدود ۳۰۰۰ شرکت خدمات رسانده ایم.

۷

۷ روز هفته

۷ روز هفته به صورت ۲۴ ساعته در کنار شما هستیم.

۱

رتبه ۱

همیشه سعی میکنیم اول بمانیم.

درباره ایرانیکارت
3.95 از 98 رای ثبت شده