مزایای داشتن کارت اعتباری

با داشتن یک کارت اعتباری بین المللی (ویزا یا مسترکارت) میتوانید صرفه جویی های هنگفتی را انجام دهید، اموری را انجام دهید که قبلا انجام نداده اید !!

 

اگر نیاز به تهیه کارت اعتباری دارید ابتدا ثبت نام کنید و سپس از طریق وب سایت درخواست دهید.

مزایای داشتن کارت اعتباری

چرا باید یک مسترکارت داشته باشید؟

مزایای داشتن کارت اعتباری
خرید های اینترنتی هیجان انگیز !
با داشتن یک ویزا کارت یا مستر کارت میتوانید به راحتی از اینترنت خرید کنید! آیا تا کنون به سایت های فروشگاهی خارجی سر زده اید؟ میدانید بسیاری از سایت های فروش آنلاین در برخی از ایام سال تخفیف های گاها تا 90% میدهند؟ میتوانید آیپد، آیفون، تبلت های مختلف، پوشاک برند مختلف، تجهیزات و ... را با تخفیف های بالا به نام خودتان بخرید و از لذت داشتن اجناس فروشگاه های خارجی بهره مند شوید !
پرداخت هزینه های رزرو کنفرانس، سفارت، آزمون های IELTS, GRE و ...
با داشتن یک ویزا کارت یا مسترکارت میتوانید به راحتی پرداخت های سفارت های مختلف را انجام دهید، کنفرانس های علمی را قبل از اتمام رزرو کنید، هزینه آزمون های مختلف را خودتان بدهید و همه کارهای اینترنتی آنلاین خود را بدون کمک گرفتن از دیگران خود انجام دهید!

و مزیت های بسیار دیگری همچون

پرداخت هزینه اشتراک سایت های مختلف

پرداخت هزینه اشتراک مجلات خارجی مختلف

داشتن یک کیف پول الکترونیک همچون Paypal

داشتن بیمه مسافرتی

داشتن یک شماره حساب بین المللی که میتوانند از تمام دنیا به آن پول واریز کنند

و ...

نیاز به تهیه ویزا کارت یا مسترکارت دارید؟

برای تهیه کارت های اعتباری ویزا کارت و مستر کارت، یا برای شارژ حساب هایتان، می توانید پس از ثبت نام درخواست خود را ارسال نمایید.

سوالات متداول

برای صدور ویزا کارت ها یا مصدر کارت ها می توانید از طریق سایت ایرانیکارت ثبت نام و سفارش خود را ثبت نمایید. در حال حاضر کارت های فیزیکی از بانک مغان در کشور آذربایجان صادر می شود که برای دریافت آن نیاز به سفر یک روزه به کشور آذربایجان دارید ولی صدور کارت های اعتباری مجازی به صورت آنی می باشد.

هزینه ی کارت ها هم در دسته بندی فیزیکی و هم مجازی بسته به نوع کارت و مبلغ آن دارد . برای دریافت اطلاعات قیمت کارت ها می توانید از طریق پنل کاربری تان به صورت آنلاین مشاهده نمایید.

مدت زمان صدور کارت های فیزیکی ویزا و مستر یک روزه است که تنها نیاز به سفر یک روزه به کشور آذربایجان برای تحویل کارت خود دارید.

اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.
مزایای داشتن کارت اعتباری
4 از 1 رای ثبت شده