مسئولیت اجتماعی ما در مجموعه ایرانیکارت

 Corporate Social Responsibility

مسئولیت اجتماعی شرکت ها (CSR)، به درک تأثیرات اقتصادی، اجتماعی و زیست‌محیطی کسب‌و‌کار شما بر دیگران اشاره دارد. CSR با هدایت و اداره‌ی کسب‌و‌کار شما و اقدامات آن به شیوه‌ای اخلاقی و مسئولانه مرتبط است. می‌توان از آن استفاده‌ی مثبتی کرد و در صورتِ اجرای مؤثرِ CSR، بهره‌وری و سودآوری شرکت شما افزایش خواهد یافت. مسئولیت پذیری اجتماعی یعنی برخورداری از نگرشی مسئولانه و فراتر رفتن از حداقل الزامات قانونی و پایبند بودن به اصول درستی که برای تمام کسب‌و‌کارها قابل اجراست.

ایرانیکارت گروهی جوان اما با تجربه است که سالها در امور مالی بین المللی به صدها شرکت و هزاران شخص کمک رسانده و میرساند. ما همواره از شرق تا غرب را جستجو میکنیم تا روزنه هایی که بتوان تحریم ها را از پیش رو برداشت باز کنیم. مسئولیت اجتماعی به عنوان یکی از دغدغه های اصلی ایرانیکارت بوده و هست.

ارسال پیشنهاد

مسئولیت اجتماعی ایرانیکارت

ایرانیکارت پشتیبان فعالیت های بشردوستانه

مسئولیت پذیری اجتماعی ایرانیکارت

ایرانیکارت گروهی جوان اما با تجربه است که سالها در امور مالی بین المللی به صدها شرکت و هزاران شخص کمک رسانده و میرساند. ما همواره از شرق تا غرب را جستجو میکنیم تا روزنه هایی که بتوان تحریم ها را از پیش رو برداشت باز کنیم.

مسئولیت اجتماعی (CSR) به عنوان یکی از دغدغه های اصلی ایرانیکارت بوده و هست. ایرانیکارت با هدف حفظ و مراقبت از وظایف و مسئولیت های اجتماعی خود و کمک به جامعه ای که در آن فعالیت می کند به ایفای نقش در این زمینه پرداخته است. تمام تلاش مجموعه ایرانیکارت این است که با انجام فعالیت های بشردوستانه از محیط زیست و استانداردهای زیست محیطی و اجتماعی حمایت کند.

ایرانیکارت متعهد به انجام فعالیت های بشردوستانه و زیست

مسئولیت پذیری اجتماعی یک تعهد است

ایرانیکارت گروهی جوان اما با تجربه است که سالها در امور مالی بین المللی به صدها شرکت و هزاران شخص کمک رسانده و میرساند. ما همواره از شرق تا غرب را جستجو میکنیم تا روزنه هایی که بتوان تحریم ها را از پیش رو برداشت باز کنیم. مسئولیت اجتماعی (CSR) به عنوان یکی از دغدغه های اصلی ایرانیکارت بوده و هست. ایرانیکارت با هدف حفظ و مراقبت از وظایف و مسئولیت های اجتماعی خود و کمک به جامعه ای که در آن فعالیت می کند به ایفای نقش در این زمینه پرداخته است. تمام تلاش مجموعه ایرانیکارت این است که با انجام فعالیت های بشردوستانه از محیط زیست و استانداردهای زیست محیطی و اجتماعی حمایت کند.

تعهد و نقش آفرینی در قبال حفظ و صیانت محیط زیست

تعهد در قبال عدم تبعیض در امور استخدامی ها

تعهد در قبال ارائه خدمات مطلوب و محصولات معتبر

تعهد در قبال اختصاص منابع مالی در مسیر تامین رفاه عمومی مردم

تعهد در قبال عدم ارائه‌ی محصولات زیان­‌آور

تعهد در قبال نپرداختن به فعالیت­‌های غیراخلاقی

تعهد در قبال توجه به تأمین نیازهای کارکنان مجموعه

تعهد در قبال اصول بنیادین انسانیت و پاسخگویی در قبال آن‌ها

ایرانیکارت در کنار فریلنسرهای ایرانی

فریلنسر (Freelancer) به کسی گفته می شود که بدون اینکه به یک سازمان یا کسب و کار و شرکت مشخص متعهد شود، فعالیت حرفه‌ای و تخصصی خود را برای مجموعه های مختلف انجام می دهد و بسته به نیاز و پروژه های در دسترس و توانایی های خود، کارفرمای خود را تغییر می‌دهد. در این راه شناسایی پروژه ها و کارفرماها بسیار  اهمیت دارد. ایرانیکارت با هدف حمایت از فریلنسرهای ایرانی خدمات زیر را ارائه می دهد:

مشاوره دریافت پروژه

رزومه شما در ابتدا توسط واحد نیروی انسانی بررسی میشود.

ساخت اکانت عضویت

رزومه شما در ابتدا توسط واحد نیروی انسانی بررسی میشود.

نقد کردن درآمد ارزی

رزومه شما در ابتدا توسط واحد نیروی انسانی بررسی میشود.

ایرانیکارت حامی موسسه پرنده شناسان آوای بوم

آوای بوم حافظ پرندگان

موسسه پرنده شناسان آوای بوم، موسسه ای فعال در زمینه حفاظت پرندگان وحشی ایران است. مرکزیت فعالیت های آوای بوم در استان اصفهان است اما این موسسه پرنده شناسی، فعالیت هایی را نیز در استان های چهارمحال بختیاری، بوشهر، البرز، تهران، قزوین و اراک داشته و دارد. این موسسه در ارتباط با درمان و تیمار پرندگان وحشی آسیب دیده، انجام طرح های آموزشی مرتبط با پرندگان، پروژه های عملی حفاظت از پرندگان مهاجر و توسعه و ترویج پرنده نگری نیز فعالیت میکند. از جمله طرح های در حال اجرای آوای بوم میتوان طرح لانه سازی و نصب لانه برای پرندگان کمیاب، پایش و سرشماری پرندگان منطقه شکار ممنوع طالقان و طرح توسعه پرنده نگری در شهر اصفهان را نام برد. فعالیت های آوای بوم با مشارکت داوطلبان مختلف و جامعه ی محلی انجام میگردد.

ایرانیکارت حامی موسسه پرنده شناسان آوای بوم

مسئولیت پذیری اجتماعی (CSR)

راهکارهای عملی ترویج فرهنگ مسئولیت پذیری اجتماعی

 • مفهوم مسئولیت اجتماعی در فرهنگ سازمان، بايستی نهادينه گردد.
 • سازمان‌ها بايد به مفهوم CSR به عنوان يك فرصت نگاه کنند.
 • سنجه‌های مسئولیت‌ اجتماعی سازمان با اهداف و شايستگی محوری سازمان، بايد همسو باشند.
 • CSR گزينه ای برای رشد و پايداری بیشتر سازمان ها و جامعه ارائه می‌دهد.
 • آموزش ها در حوزه مسئولیت‌ پذیری اجتماعی سازمان‌ها، بايد هم برای مديران ارشد، و هم برای کارکنان در هر سازمانی، طراحی و اجرا شده و در تمام سطوح سازمانی بکار برده شوند.
 • مديران سازمان‌های صنعتی و خدماتی بايد بدانند که سرمايه‌گذاری روی آموزش اين مفهوم، برای کارکنان می‌تواند به سودآوری در بلندمدت منجر شود. در حقیقت سرمايه‌گذاری روی CSR، سرمايه‌گذاری در پايداری و رقابت‌پذيری است.

خیریه مهر زنده رود

 1. پیگیری و پشتیبانی درس های 15 دانش آموزی که موبایل و تجهیزات مورد نیاز برای درس گرفتن به صورت مجازی را نداشتند، توسط یک گروه 8 نفره از معلمان و فارغ التحصیلان داوطلب با هزینه پانصد هزار تومانی برای شارژ تلفن همراه برای کودکان
 2. توزیع 200 عدد ماسک، 50 عدد ژل ضدعفونی کننده دست، 50 بطری محلول ضدعفونی کننده سطوح، 500 جفت دستکش لاتکس در 2 نوبت بین 25 مددجو کودک کار در محله دارک به مبلغ 2 میلیون تومان
 3. توزیع 10 پک کامل مواد غذایی و بهداشتی در 1 نوبت بین 10 خانواده مددجو کودک کار در محله دارک به مبلغ 2 میلیون و پانصد هزار میلیون تومان
خیریه مهر زنده رود

ایرانیکارت حامی خلاقیت در ifund

 ایرانیکارت مفتخر است تا به عنوان بزرگ‌ترین ارائه دهنده خدمات پرداخت های بین المللی کشور، حامی رویداد سرمایه گذاران خطر پذیر اصفهان باشد. ایرانیکارت حمایت از استارتاپ های خلاقانه و تسهیل راه بیزینس های نوپا در ورود به بازارهای مالی جهانی را یکی از مسئولیت های اجتماعی خود می داند. امیدواریم در آینده شاهد چنین رویداد هایی با چنین چشم انداز های عظیمی در کشور عزیزمان، ایران، باشیم.

ایرانیکارت حامی خلاقیت در ifund

ایرانیکارت واسط مردم و طبیعت

موسسه نذر طبیعت که از سال ۱۳۹۵ آغاز به کار کرد با فعالیت های خیرخواهانه و کمک های مردمی به طبیعت کشورمان کمک شایانی کرده است. ساخت آبشخور و تأمین علوفه برای حیات‌وحش در مناطق درگیر خشکسالی ، تاٌمین دارو و تجهیزات دامپزشکی و درختکاری و بوته کاری در سراسر کشور از خدمات ارزشمند این پویش است. ایرانیکارت مفتخر است که وجوه ایرانیان دغدغه‌مند خارج از کشور را به دست این دوستداران محیط زیست می رساند و مسئولیت کوچکی در  این کار بزرگ بر عهده دارد.

ایرانیکارت واسط مردم و طبیعت

ایرانیکارت حامی آكادمی فوتبال بانوان آراد

آكادمی فوتبال بانوان آراد در استان اصفهان به جذب و آموزش دختران می پردازد. این مرکز به رشد و پرورش ورزش بانوان استان کمک شایانی کرده است. خوشحالیم که در این مسیر رشد ورزش بانوان، سهم کوچکی داشتیم.

ایرانیکارت حامی آكادمی فوتبال بانوان آراد

ساخت اتاقک اکسیژن ساز بیمارستان ولیعصر

در پاییز ۱۴۰۰ ساخت اتاقک اکسیژن ساز بیمارستان ولیعصر شهرستان فنوج با حمایت مالی ایرانیکارت و دو مجموعه دیگر انجام شد. شهرستان فنوج در استان سیستان و بلوچستان واقع است و امیدواریم که در هیچ کجای کشور عزیزمان محدودیت ها مخصوصا محدودیت های پزشکی وجود نداشته باشد.

ساخت اتاقک اکسیژن ساز بیمارستان ولیعصر

کمک به آزادسازی زندانی جرائم غیرعمد

ایرانیکارت به کمک ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند از اسفندماه ۱۴۰۰ اقدام به آزادسازی ۱۱ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد استان‌های اصفهان، آذربایجان غربی، اردبیل، زاهدان، مازندران، گلستان و لرستان نموده است. امیدواریم تعداد افراد آبرومندی که به دلیل عدم توانایی نسبت به پرداخت دین (حق الناس) مربوط به جرائم غیرعمد در زندان‌ها هستند، کاهش پیدا کند و بتوانند در کوتاه‌ترین زمان به آغوش خانواده و اجتماع بازگردند.

کمک به آزادسازی زندانی جرائم غیرعمد

ما مشتاق شنیدن پیام‌ها و نظرات شما هستیم

اگر پیشنهادی در زمینه مسئولیت اجتماعی دارید با ما درمیان بگذارید

لطفا فرم زیر را برای ارسال پیشنهاد در زمینه مسئولیت اجتماعی تکمیل نمایید. همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

 

  آیا اطلاعات این صفحه مفید بود ؟
  مسئولیت های اجتماعی
  3.8 از 10 رای ثبت شده