نحوه ی استفاده از گیفت کارت

آموزش redeem کردن گیفت کارت و استفاده از آن

پس از خرید گیفت کارت های مختلف، نوبت به استفاده از گیفت کارت و Redeem کردن آن می‌رسد. برای آنکه با نحوه‌ی استفاده از گیفت کارت‌ها آشنا شوید، کافی است در زیر بر روی گیفت کارتی که آن را خریداری کرده‌اید کلیک کنید تا به صفحه‌ی Redeem کردن گیفت کارت مورد نظر خود منتقل شوید. فراموش نکنید که استفاده از برخی از Gift card‌ها مثل گیفت کارت گوگل پلی نیازمند انجام اقداماتی است که اگر رعایت نشوند، ممکن است گیفت کارت شما بدون آنکه استفاده‌ای از آن کرده باشید از بین برود. پیشنهاد ما به شما آن است که حتما پیش از استفاده از کارت خود، حتما از طریق این صفحات با ردیم کردن گیفت کارت و استفاده از آن آشنا شوید.

How to redeem gift cards نحوه ی استفاده از گیفت کارت

انواع redeem گیفت کارت‌ها

در هر صفحه آموزش استفاده از گیفت کارت و redeem کردن گیفت کارت مورد نظرتان را مشاهده خواهید کرد. کافی است در میان گزینه های زیر، بر روی گیفت کارت مورد نظر خود کلیک کنید.
اگر هنوز گیفت کارتی خریداری نکرده اید، میتوانید در اینجا سفارش خود را ثبت نمایید.

ثبت درخواست

سوالات متداول

خیر! عموما تنها در چند مرحله ی کوتاه میتوانید از گیفت کارت خود به بهترین نحو استفاده کنید.

ردیم کردن هر گیفت کارتی فرایند خود را دارد. در ایرانیکارت میتوانید با فرایند ردیم کردن گیفت کارت مورد نظر خود آشنا شوید.

در ایرانیکارت تنوع بالایی از Gift card ها ارائه میشود. میتوانید با بازدید از سایت، تنوع گیفت کارت ها را مشاهده و گیفت کارت مورد نظر خود را خریداری نمایید.

بله! در ایرانیکارت پس از خرید گیفت کارت برای شما در پیامک و ایمیل نحوه ی استفاده از گیفت کارت ارسال میگردد. همچنین میتوانید از طریق تلفن با پشتیبانان ایرانیکارت در تماس باشید.

اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.
نحوه استفاده از گیفت کارت و redeem کردن گیفت کارت
5 از 2 رای ثبت شده