ثبت نام آزمون CFA

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون CFA

آزمون CFA یا تحلیلگری مالی خبره (Chartered Financial Analyst) به عنوان معتبرترین و شناخته‌ شده‌ترین آزمون در زمینه سرمایه گذاری و مدیریت مالی می‌باشد. این آزمون سه سطح دارد که اگر فردی هر سه سطح را پشت سر بگذارد، گواهی نامه CFA را دریافت می‌کند. CFA یک پایه قوی تجزیه و تحلیل سرمایه گذاری و نمونه کار مدیریتی برای شما فراهم می‌کند. شخص دارنده این مدرک به عنوان یک خبره در این تحلیلگری بازار سرمایه شناخته می‌شود. به همین دلیل امروزه تقاضا برای ثبت نام آزمون CFA افزایش یافته است. شما عزیزان می‌توانید از خدمات ایرانیکارت برای پرداخت هزینه ثبت نام آزمون CFA استفاده کنید و درخواست خود را ثبت کنید.

ثبت درخواست
5-1 ساعت کاری
ثبت نام آزمون CFA
سطوح آزمون CFA

سطوح مختلف آزمون CFA

آزمون CFA دارای سه سطح مختلف می‌باشد. سطح ۱، سطح ۲ و سطح ۳ که سالانه در اولین شنبه ماه ژوئن (June) برگزار می‌شوند. سطح 1 علاوه بر ماه ژوئن در ماه دسامبر نیز برگزار می‌شود. محتوای سه سطح به شرح زیر است:

  • سطح ۱: تمرکز بر روی دانش پایه در ده موضوع مختلف و تحلیل‌های ساده با ابزار سرمایه گذاری دارد.
  • سطح ۲: تاکید بر تحلیل بیشتر و کاربردهای ابزار سرمایه گذاری و مفاهیم آن و تمرکز بر روی ارزش گذاری انواع دارایی‌ها دارد.
  • سطح ۳: تمرکز بر ترکیب همه مفاهیم و روش‌های تحلیلی با کاربردهای مختلف برای مدیریت موثر سبد دارایی و برنامه‌ریزی ثروت دارد.

هزینه ثبت نام CFA

هزینه ثبت نام CFA شامل دو بخش می‌باشد:

  • هزینه ثبت نام اولیه 450 دلار است. این هزینه ثابت است و فقط یک مرتبه پرداخت می‌کنید.
  • هزینه خود آزمون که متغیر است. این هزینه وابسته به زمان ثبت نام شما و سطح آزمون می‌باشد. هرچه زودتر ثبت نام کنید هزینه کمتری پرداخت می‌کنید.
برای ثبت نام و پرداخت هزینه آزمون CFA درخواست خود را ثبت کنید.

ثبت درخواست

سوالات متداول آزمون CFA

برای نمونه کار و مدیران سرمایه گذاری، سرمایه گذاری پژوهش تحلیل گران، روند تصمیم گیری سرمایه گذاری برای حرفه‌ای‌ها و دانش آموختگان مالی که می‌خواهند در مدیریت سرمایه گذاری به صورت حرفه‌ای کار کنند.

حدود 4 سال برای تکمیل 3 دوره سطح 1، 2 و 3 لازم است.

هر آزمون تقریبا 6 ساعت زمان نیاز دارد.

معمولا در طول 2 الی 3 ماه ارائه می‌شود.

اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.
امتیازی ثبت نشده است