حساب های بین المللی

آموزش کامل نحوه کار با پی پال PayPal

آموزش کامل نحوه کار با پی پال PayPal

پی پال PayPal یکی از محبوب ترین سایت های پردازش پرداخت در جهان است و در حال حاضر به بیش از 225 میلیون نفر در 200 کشور مختلف خدمات ارائه می دهد. اگر فکر می کنید این سرویس برای شما مناسب است، می توانید با مراجعه به وب سایت رسمی PayPal، ظرف چند دقیقه یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنید. اما قبل از هر کاری می توانید در این مقاله آموزش کامل PayPal را مطالعه کنید.

نحوه کار با پی پال

برای کار با PayPal شما ابتدا نیاز به افتتاح حساب دارید. در قسمت بعدی نحوه افتتاح حساب پی پال به صورت کامل توضیح داده شده است. پس آن نحوه ارسال و دریافت پول از طریق PayPal آموزش داده شده است.

ثبت نام و ساخت حساب پی پال

1- روی “ثبت نام” در وب سایت PayPal کلیک کنید.

برای ایجاد حساب کاربری خود، به صفحه اصلی سایت PayPal بروید. بر روی دکمه “Sign Up” در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید.

2- بین حساب شخصی و تجاری یکی را انتخاب کنید.

پی پال بلافاصله از شما می خواهد بین یک حساب شخصی و تجاری انتخاب کنید. حساب شخصی پی پال برای خرید آنلاین و مبادله پول با دوستان و اعضای خانواده بهترین گزینه است. اگر از PayPal برای انتقال پول برای خدمات حرفه ای استفاده می کنید، حساب بیزینسی پی پال گزینه بهتری است. به ویژه اگر برای چندین نفر از یک شرکت واحد حساب کاربری تنظیم می کنید.

ساخت حساب کاربری پی پال

3- ایمیل و رمز عبور خود را تنظیم کنید.

PayPal نیازی به ایجاد نام کاربری شما ندارد، بلکه باید یک آدرس ایمیل را به حساب پی پال خود پیوند دهید. همچنین باید یک رمز عبور ایمن تنظیم کنید. مطمئن شوید که آدرس ایمیل خود را به درستی وارد کرده اید زیرا هنگام دریافت پول اعلان هایی برای شما ارسال خواهد شد. همچنین از رمز عبوری ایمن که ترکیبی از حروف بزرگ و کوچک و همچنین اعداد و کاراکترهای خاص (مانند # ،! ، @ ، و غیره) هستند، استفاده کنید.

مرحله سوم افتتاح حساب پی پال

4- اطلاعات اولیه را ارائه دهید.

پس از تنظیم رمز عبور به صفحه ای هدایت می شوید که اطلاعات اولیه را درخواست می کند. اطلاعاتی از قبیل نام، تاریخ تولد، آدرس و شماره تلفن خود را باید به پی پال ارائه دهید.

مرحله چهارم افتتاح حساب پی پال

5- پی پال خود را با حساب بانکی یا کارت خود وصل کنید.

روی لینک Wallet در بالای صفحه کلیک کنید، سپس روی اتصال به کارت یا بانک کلیک کنید. از آنجا می توانید اتصال به کردیت کارت یا دبیت کارت را انتخاب کنید یا پی پال خود را مستقیما به حساب بانکی خود متصل کنید. باید شماره کارت خود یا شماره حساب و routing number را برای حساب خود وارد کنید.

مرحله پنجم افتتاح حساب پی پال

6- در صورت درخواست، کارت یا حساب خود را تأیید کنید.

برای اهداف امنیتی گاهی اوقات PayPal نیاز دارد که تأیید کنید که شما مالک کارت یا حساب متصل هستید. به کیف پول پی پال خود بروید و در صورت مشاهده روی لینک تأیید کارت اعتباری کلیک کنید. PayPal با پرداخت مبلغ کمی به کارت شما، روش پرداخت شما را تأیید می کند. پس از تأیید حساب یا کارت، بلافاصله بازپرداخت می شود. اکنون حساب شما آماده استفاده است.

مرحله ششم افتتاح حساب پی پال

ارسال پول از طریق پی پال

1- پول سپرده در حساب پی پال

حتی اگر PayPal شما خالی باشد، پی پال می تواند از حساب بانکی شما برداشت کند تا پرداخت کند. با این حال ، برخی از افراد ترجیح می دهند در حساب PayPal خود پول داشته باشند. برای قرار دادن پول در حساب PayPal خود، وارد حساب خود شوید و سپس روی “Transfer Money” کلیک کنید. اکنون می توانید از طریق حساب بانکی مرتبط با حساب خود، به حساب پی پال خود انتقال دهید.

مرحله اول ارسال پول از طریق پی پال

2- از طریق پی پال به دیگران پول ارسال کنید.

اگر به کسی بدهکار هستید، ارسال پول برای وی از طریق PayPal آسان است. به سادگی بر روی گزینه “Transfer Money” کلیک کنید. مبلغ و آدرس ایمیل شخص دریافت کننده را وارد کنید. سپس “ارسال” را بزنید. حتما از آدرس ایمیل صحیح استفاده کنید. آدرس ایمیلی که استفاده می کنید باید همان ایمیلی باشد که شخص دیگری برای پی پال از آن استفاده می کند.

مرحله دوم ارسال پول از طریق paypal

3- خرید آنلاین را با استفاده از پی پال انجام دهید.

در بسیاری از سایت ها دکمه “Pay with PayPal” در هنگام پرداخت هزینه وجود دارد. اگر این دکمه را انتخاب می کنید، فقط باید آدرس ایمیلی که به حساب کاربری خود مربوط است را برای پرداخت آن وارد کنید. این می تواند خیلی سریعتر از وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری باشد.

4- پول را به حساب بانکی خود انتقال دهید.

هنگامی که پول در حساب PayPal شماست، می توانید هر زمان که بخواهید آن را برداشت کنید. دکمه “Transfer” را بزنید و سپس پول خود را مستقیما به حساب بانکی متصل با پی پال خود انتقال دهید. این فرایند حدود یک روز کاری طول می کشد. همچنین می توانید با استفاده از دبیت کارت مرتبط با پرداخت هزینه 0.25 دلار، پول خود را انتقال دهید. این انتقال معمولا طی 30 دقیقه انجام می شود.

مرحله سوم ارسال پول از طریق پی پال

5- در صورت استفاده مکرر از PayPal، یک دبیت کارت پی پال دریافت کنید.

دبیت کارت پی پال مانند دبیت کارت های معمولی کار می کند، اما مستقیما از حساب پی پال شما پول دریافت می کند. اگر می خواهید به پول PayPal خود دسترسی سریع داشته باشید این روش بهتر است. این کارت در هر مکانی که کارت قبول کنند یا حتی برخی از دستگاه های خودپرداز مورد قبول می باشد. در صورت استفاده از دبیت کارت PayPal می توانید روزانه 400 دلار برداشت کنید.

6- اگر هنوز در حال انجام پردا است، پرداخت PayPal را لغو کنید.

اگر در پرداخت خود به یک کاربر دیگر اشتباه کرده اید، به حساب PayPal خود بروید و روی صفحه Summary کلیک کنید. مبلغ پرداختی معلق (pending payment) را پیدا کنید ، که باید وضعیت “Unclaimed” را نشان دهد. در قسمت زیر پرداخت، روی “لغو”  کلیک کنید. پراخت شما لغو شد. اگر پرداخت انجام شده است، برای دریافت بازپرداخت با گیرنده تماس بگیرید.

لغو کردن ارسال پول از طریق paypal

دریافت پول از طریق پی پال

1- ایمیل مرتبط با حساب پی پال خود را به افراد بدهید.

اگر می خواهید از طریق PayPal پول خود را از دیگران بگیرید، آنها به آدرس ایمیل شما نیاز دارند. مطمئن شوید که هنگام دریافت پول از طریق پی پال، آدرس ایمیل مرتبط با حساب خود را به دیگران می دهید و آدرس دیگری ندارید.

مرحله اول دریافت پول از طریق پی پال

2- درخواست پول از طریق پی پال.

با ورود به حساب خود می توانید از طریق پی پال درخواست های پول ارسال کنید. روی “Tools” سپس “Request Money” کلیک کنید. مقدار پولی را که می خواهید دریافت کنید و ایمیل یا شماره تلفن شخصی که از آن درخواست کردید را وارد کنید. سپس بر روی “Request Money” کلیک کنید. این یک ابزار خوب برای ارسال یادآوری به کسی که به شما بدهکار هستند، می باشد.

مرحله دوم دریافت پول از طریق paypal

3- فاکتورها را از طریق پی پال ارسال کنید.

اگر هر نوع کار فریلنسری انجام می دهید، به راحتی می توانید صورتحساب ساعات خود را با استفاده از پی پال ایجاد کنید. پس از کلیک بر روی تب “Request Money” می توانید گزینه “Invoice” را از فهرست بالای منو انتخاب کنید. سپس فرم جزئیات خدمات خود را که شامل ساعت ها، نرخ های خود و کل مبلغ بدهکاری می باشد را پ پر کنید.

مرحله سوم دریافت پول از طریق پی پال

4- پی پال را به سایت هایی مانند eBay متصل کنید.

اگر اجناسی را بصورت آنلاین در سایت هایی مانند eBay می فروشید، بیشتر سایتها به شما امکان می دهند تا حساب خود را به PayPal خود متصل کنید. به این ترتیب وقتی مشتریان خرید انجام می دهند، پول آنها به طور خودکار به حساب PayPal شما هدایت می شود. هر سایت روشی متفاوت برای اتصال به حساب پی پال شما دارد. اما شما فقط باید ایمیل مرتبط با Paypal و احتمالا برخی اطلاعات شخصی خود را وارد کنید.

مرحله چهارم دریافت پول از طریق paypal

5- انتظار داشته باشید هزینه ای بیشتر از فاکتورها و فروش کسر شود.

اگر از PayPal به عنوان یک سیستم پرداخت آنلاین یا به عنوان راهی برای صدور صورت حساب کارفرما استفاده می کنید، مبلغ 2.9٪ + 0.30 دلار از پرداخت نهایی شما کسر می شود. برای بدست آوردن این هزینه، قیمت فاکتور خود را در 0.029 صرب کرده و با 0.30 دلار جمع کنید. اگر با کارت اعتباری متصل به حساب، پول را بین دوستان و خانواده منتقل کنید، به شما همان هزینه پرداخت می شود. اگر از حساب بانکی متصل استفاده می کنید، هیچ هزینه ای از شما دریافت نمی شود.

حال که با نحوه کار با پی پال آشنا شدید می توانید از شبکه PayPal استفاده کنید. در صورتیکه تاکنون از PayPal استفاده کرده اید تجربیات خود را با ما در میان بگذارید.

آموزش کامل نحوه کار با پی پال PayPal
پی پال PayPal یکی از محبوب ترین سایت های پردازش پرداخت در جهان است و در حال حاضر به بیش از 225 میلیون نفر در 200 کشور مختلف خدمات ارائه...
4.64 از 11 رای ثبت شده
درج نظر
با درج نظر امتیاز کسب کنید

  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی، بله شما با رعایت شرایطی می‌توانید از پی پال در داخل ایران استفاده کنید. برای افتتاح حساب پی پال وریفای شده می‌توانید در پنل سایت ایرانیکارت تیکت ارسال فرمایید.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 1. سلام ببخشید چرا نمیتونم اکانت paypal حذف کنم؟؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی، وارد اکانت خود شوید و از قسمت تنظیمات نسبت به حذف اکانت خود اقدام کنید. ممکن است قابلیت بستن در بعضی از اکانت‌ها وجود داشته باشد و در بعضی دیگر وجود نداشته باشد.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 2. چطوری مثلأ دلاری که از یک بازی گرفتم رو به پی پال انتقال بدم؟؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی، در صورتی که شما دارای حساب پی پال باشید و بازی واقعا واریزی داشته باشد، می‌توانید از طریق مجموعه ایرانیکارت اقدام به نقد کردن درآمد خود نمایید.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 3. با سلام و عرض ادب آیا برای ارسال پول به پی پال شخص دیگری ادرس ایمیل اون شخص رو باید وارد کنیم یا نام کاربریش که در پروفایلش موجود هست چونکه وقتی میخواهیم درخواست ارسال کنیم لینکی که میفرستیم فقط نام کاربری هست .!!؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی، برای ارسال پول از طریق پی پال باید آدرس کیف پول پی پال شخص مقابل ( آدرس ایمیلی که به اکانت پی پال فرد لینک شده است) را وارد نمایید.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی، استفاده از حساب پی پال در کره جنوبی آزاد است ولی با توجه به محدودیت‌ها و سختگیری‌هایی که اعمال می‌کند، باید آن‌ها رانیز در نظر بگیرید و روش تراکنش مالی خود را به درستی انتخاب نمایید.

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
   • با سلام و عرض ادب
    کاربر گرامی، برای ساخت اکانت پی پال در پنل سایت ایرانیکارت تیکت ارسال فرمایید.
    پایدار باشید
    ایرانیکارت

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 4. سلام وقت بخیر
  آیا امکان استفاده از pay pal در ترکیه برای ما وجود داره؟
  من حساب زراعت بانک دارم

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی، امکان استفاده از خدمات پی پال برای کاربران ترکیه نیز وجود ندارد ولی شما می‌توانید از طریق ایرانیکارت اقدام به افتتاح حساب پی پال کرده و در ترکیه از آن استفاده نمایید.

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 5. سلام خسته نباشید ببخشید با همهدی این توضیح هایی کهوخوندم باز می خواستم بدونم کسی هستم که یک حساب PayPal و کیف مول برای من باز کنه یا نه ممنونومیشم اگر پاسخگو باشید

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی، برای افتتاح حساب پی پال لطفا در پنل سایت ایرانیکارت تیکت ارسال فرمایید.

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 6. باسلام وقت بخیر
  آیا میتونیم شماره کارت ایرانی به حساب پی پال وصل کنیم ؟راهنمایی می فرمایید؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی، برای ساخت حساب پی پال حتما به یک حساب بین المللی و پاسپورت دارای حداقل 6 ماه اعتبار، نیاز می‌باشد. با کارت‌های ایرانی نمی‌توان حساب پی پال ایجاد کرد.

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 7. من حساب پی پال دارم ولی خیلی وقته ازش استفاده نکردم، شماره تلفن ای که در داخل ثبت کرده بودم برای ایران بود و الان وقتی فراموشی رمز رو می زنم می بینم که به شماره من پیام ارسال می کنه وای کاش ۰۴۹ هست و پیغامی برام نمی یاد، لطف کنید راهنمایی کنید چیکار کنم

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربرگرامی، امکان ثبت شماره‌های ایران برای ساخت حساب پی پال وجود ندارد. برای ساخت حساب پی پال می‌توانید در پنل سایت ایرانیکارت تیکت ارسال فرمایید.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
   • سلام وقتتون بخیر. ببخشید امکانش هست که اگه گیفت‌کارت مثلا ۵ دلاری پی‌پال داشته باشیم، باهاش پوینت گوگل‌پلی بخریم و استفاده کنیم یا نه؟ و اینکه کلا امکانش هست این کارت‌های چند دلاری پی‌پال رو مثلا توی بازی‌هایی که باید به دلار پرداخت درون‌برنامه‌ای انجام داد مصرف کنیم یا نه؟

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
    • با سلام و عرض ادب
     کاربر گرامی، پی پال گیفت کارت ندارد بلکه کارت‌های مجازی هست که امکان وریفای پی پال با آن‌ها وجود دارد. با این کارت‌ها می‌توانید اکانت پی پال خود را وریفای کنید.
     پایدار باشید
     ایرانیکارت

     آیا این نظر برایتان مفید بود؟
    • سلام وقت بخیر. من ایرانم ولی به حساب پی پال نیاز دارم…چجوری میتونم اقدام به باز کردن حساب کنم؟ (از اونجایی ک با شماره ایرانی نمیشه) میشه لطفا توضیح بدین ??

     آیا این نظر برایتان مفید بود؟
     • با سلام و عرض ادب
      کاربر گرامی برای افتتاح حساب پی پال وریفای شده می‌توانید در پنل سایت ایرانیکارت تیکت ارسال فرمایید تا درخواست شما توسط کارشناسان مجموعه بررسی گردد.
      پایدار باشید
      ایرانیکارت

      آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 8. سلام خسته نباشید الان من از طریق سایت شما درخواست افتتاح حساب بدم نیاز به پاسپورت و کارت بامکی خارجی و غیره داره یا نه ؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی
   برای ساخت اکانت پی پال داشتن پاسپورت، آدرس ایمیل، پسورد، قبض و شماره جهت وریفای اکانت پیشنهاد می‌شود.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 9. آیا می شود از پی پال فقط برای کسب درآمد استفاده کنیم و خرج نکیم؟ حساب مسدود می شود یا نه؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی
   با توجه به این که امکان بسته شدن پی‌پال وجود دارد پیشنهاد نمی‌شود که درآمد خود را در حساب پی پال ذخیره کنید.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
   • از این برنامه توی ایران هم امکان استفاده هست بدون اینکه مقیم کشور دیگ بود؟؟

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
    • با سلام و عرض ادب
     کاربر گرامی
     از آنجایی که پی پال، کاربران ایرانی را تحریم کرده است، نمی‌توان با آی پی ایران از خدمات آن بهره مند شد. در صورت تمایل به افتتاح حساب پی پال و استفاده از خدمات آن تیکت بزنید.
     پایدار باشید
     ایرانیکارت

     آیا این نظر برایتان مفید بود؟
   • سلام من چگونه شماره کارت ایرانی خور را وارد پی پال کنم اگه میشه راهنمایی کنید ممنون

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
    • با سلام و عرض ادب
     کاربر گرامی
     شماره کارت ایران را نمی‌توان برای ایجاد حساب پی پال استفاده کرد و باید حتما از کارت‌های معتبر خارجی استفاده نمایید.
     در صورتی که مایل به ایجاد حساب پی پال هستید، می‌توانید در پنل سایت ایرانیکارت تیکت بزنید.
     پایدار باشید
     ایرانیکارت

     آیا این نظر برایتان مفید بود؟
    • باسلام چطور میتوانم یک حساب پی پال برای انجام گیم هایی که انجام میدهم وپوسرسانت به من می‌دهد باز کنم …لطفا راهنمایی ام کنید سپاسکزارم

     آیا این نظر برایتان مفید بود؟
     • با سلام و عرض ادب
      کاربر گرامی، اکثر بازی‌‌ها واریزی ندارند ولی برای افتتاح حساب پی پال وریفای شده می‌توانید در پنل سایت تیکت ارسال فرمایید.

      آیا این نظر برایتان مفید بود؟
   • سلام خسته نباشید میشه اگه تو بازی پولی رو بدست اوردیم شما برامون انتقالش بدید بحسابمون

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
    • با سلام و عرض ادب
     کاربر گرامی برای دریافت جوایز نقدی خود می‌توانید در بخش نقد کردن درآمد ارزی پنل ایرانیکارت تیکت ارسال فرمایید.
     پایدار باشید
     ایرانیکارت

     آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 10. حد اکثر مجموع تمام تراکنش های حساب پی پال در ماه چند دلار است؟
  اگر از پی پال برای کسب درآمد استفاده می کنیم، آیا می توانیم این مقدار را افزایش دهیم؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی
   با توجه به لول اکانت و مدت استفاده از آن متفاوت می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با مجموعه ایرانیکارت ۰۳۱۳۱۱۱۷ تماس حاصل فرمایید.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 11. سلام. درصورت افتتاح حساب پیپال در ایرانیکات آیا vps را هم در اختیارمان می گذارید؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی
   در صورت تمایل می‌توانید پکیج افتتاح اکانت پی پال، همراه با سرور را ثبت درخواست کنید.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 12. سلام
  متوجه نشدم من چند روزی منتظرم تا جوابم را بدهید اما نمی دادنم چرا به من جواب ندادید به هرحال باز سوال و … خود را مطرح می کنم !
  1- موقع ثبت نام توی سایت شما فقط شماره تلفن را قبول می کند و گزینه دیگری را انتخاب نمی کند ؟ چون من خارج از کشور ایران هستم و شمارم با پیش شماره در خواستی شما مغایرت دارد !
  2- من در ترکیه اقامت می کنم و متاسفانه اینجا هم مثل ایران توی حساب های بانکی و گردش مالی و ارزی تحریم هستند و حتی کارتهای بانکی که به اسم ویزا کارت و مستر کارت می گیریم فقط تو گردش مالی داخلی قابل استفاده هست و بیرون ترکیه اعتباری ندارند !
  می خواستم ببینم می توانید برای من یک حساب پی پال افتتاح کنید یا خیر ؟ و آیا می تونم این پی پال را به حساب بانکی ام در ترکیه اتصال بدهم ؟
  ممنون می شوم به من سریع جواب بدهید چون خیلی احتیاج دارم !!!!

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی
   در صورتی که بتوانید در پنل سایت ایرانیکارت ثبت نام کنید، خدمات افتتاح اکانت پی پال به شما داده شده و شرایط شما مشکلی ندارد.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 13. سلام
  کسی اینجا نیست جواب بدهد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  این سایت یک سایت مرده هست و فعال نیست و فقط حالت نمایشی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 14. سلام ، سوالم در مورد اینه وقای اکانت پی بال وریفای شده در سایت که حدودا یک میلیون است میخریم و حسابو افتتاح میکنیم ، آیا قبلش حتما باید در سایت خود پی پال حساب بسازیم یا همینکه در سایت شما افتتاح کنیم مشکلی نیست ؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی
   برای این امر نیاز نیست شما به صورت مجزا در پی پال حساب ایجاد کنید. فقط در خواست خود را ثبت کنید، ساخت اکانت وریفای شده توسط مجموعه برای شما انجام می‌‌شود.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 15. سلام ، ببخشید قبل از اینکه حساب پی بال در سایت افتتاح کنم با ۳۴ دلار ، باید یک حساب در خود سایت پی بال حتما بسازم یا لازم نیست?

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی
   برای این امر به ایجاد یک حساب توسط مشتری نیاز نمی‌باشد و بعد از ثبت درخواست، ساخت اکانت وریفای شده توسط مجموعه انجام می‌شود.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 16. سلام
  متوجه نشدم من چند روزی منتظرم تا جوابم را بدهید اما نمی دادنم چرا به من جواب ندادید به هرحال باز سوال و … خود را مطرح می کنم !
  1- موقع ثبت نام توی سایت شما فقط شماره تلفن را قبول می کند و گزینه دیگری را انتخاب نمی کند ؟ چون من خارج از کشور ایران هستم و شمارم با پیش شماره در خواستی شما مغایرت دارد !
  2- من در ترکیه اقامت می کنم و متاسفانه اینجا هم مثل ایران توی حساب های بانکی و گردش مالی و ارزی تحریم هستند و حتی کارتهای بانکی که به اسم ویزا کارت و مستر کارت می گیریم فقط تو گردش مالی داخلی قابل استفاده هست و بیرون ترکیه اعتباری ندارند !
  می خواستم ببینم می توانید برای من یک حساب پی پال افتتاح کنید یا خیر ؟ و آیا می تونم این پی پال را به حساب بانکی ام در ترکیه اتصال بدهم ؟
  ممنون می شوم به من سریع جواب بدهید چون خیلی احتیاج دارم !!!!

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • کسی نیست اینجا جواب گو باشد ؟ این سایت انگار هیچ اعتباری توش نیست !!!!!!!!!!!!!!!!1

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام وعرض ادب
   کاربر گرامی
   ضمن عرض تشکر از توجه شما، به اطلاع می‌رساند، می توانید موجودی اکانت پی پال خود را با استفاده از خدمات مجموعه در بخش نقد کردن درآمدهای ارزی بصورت ریالی دریافت نمایید .لذا خواهشمند است برای این امر، روی سایت بخش پشتیبانی تیکت ارسال فرمایید تا هماهنگی لازم با شما انجام شود.
   پایدار باشید.
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 17. سلام
  دوست من از ایمیل من استفاده کرده و پی پال ایجاد کرده است البته خاطرم نیست که حساب را تایید(کانفرم) کرده بودم یا نه اما ایمیل تراکنش ها برای من می آمد و نگرانم کرد . بعدا متوجه شدم ایشان از شماره تماس های فیک موقت اینترنتی استفاده میکرده و این شماره را گم کرده نمیتوانستم شماره را پاک کنم به علاوه به جای اسم من اسم خود را نوشته بود . تراکنش ها مبلغ زیاد و البته مهم نبود اما بسیار استرس گرفتم و گزینه حذف اکانت (کلوز اکانت) را زدم. چند سوال داشتم.
  1.دوست من روی این پی پال ویزاکارت خود را استفاده کرده ایا در قبال ان ویزا کارت مسئول هستم اگر بعدا عملیات های دیگری با ان انجام دهد؟ (ویزاکارت با ایمیل من نبوده و صرفا از پی پال من استفاده کرده)
  2.من در شرف اپلای درسی و البته مصاحبه سفارت هستم آیا این قصیه میتواند برای من دردسر ساز باشد بسیار استرس دارم .3.اگر با این ایمیل که سالها مورد استفاده من بوده مجدد حساب پی پال جدید به صورت قانونی ایجاد کنم ایا مجدد به نام دوست من خواهد بود یا ثبت نام از اول است؟ و اینکه ممکن است آن قصیه استفاده فیک دوستم البته با مبلغ کم و البته برای خریدقانونی برای من دردسر شود؟ نیاز است فاکتور از ایشان بگیرم؟ بسیار نگرانم هم ویزا هم اینکه برای همیشه از خدمات پی پال محروم شوم . لطفا راهنمایی کنید . یک دنیا ممنون

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی
   ضمن تشکر از توجه شما به اطلاع می رساند با توجه به این که افتتاح اکانت به اسم دوست شما و احتمالا با پاسپورت ایشون انجام شده است مشکلی برای شما ایجاد نخواهد شد.
   شایان ذکر است هر آدرس ایمیل، اساسا یکبار امکان استفاده برای ساخت اکانت پیپال دارد و بهتر است اگر قصد ساخت اکانت جدیدی را دارید از ایمیل دیگری استفاده فرمایید.
   در صورت تمایل جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های ثابت مجموعه در تماس باشید.
   پیروز باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 18. سلام خسته نباشید برای اتصال اکانت paypalبه برخی بازی ها که اکانت paypalمی خواهند تا واریزی داشته باشند چگونه امکان پذیر است؟؟؟؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و درود
   هر سایت یا اپلیکیشن قوانین خود را دارند که برای اطلاع از این گونه موارد باید با پشتیبانی اپلیکیشن های مورد نظر در تماس باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
   • سلام برای افتتاح حساب پی پال نیاز به پاسپورت یا پایان خدمت هست یا نه

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
    • با سلام و عرض ادب
     کاربر گرامی
     ضمن تشکر از توجه شما به اطلاع می رساند جهت افتتاح اکانت پیپال، داشتن پاسپورت الزامی می‌باشد.
     پیروز باشید.
     ایرانیکارت

     آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 19. بعد از ساخت اکانت وریفای شده پی پال ، امکان انتقال وجه از کیف پول پی پال به کیف پول کوینکس وجود دارد؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • خیر امکان انتقال وجه از کیف پول پی پال به کیف پول کوینکس وجود ندارد

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
   • سلام امکان انتقال ارز دیجیتالی بیتکویین یا اتهروییم از تراست والت به pay pal انتقال داد

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 20. سلام
  میتونم بجای افتتاح حساب پی پال از حساب پی پال ایرانیکارت استفاده کنم و از شما معادل ریالی اش رو دریافت کنم؟
  و اینکه کارمزد نقد کردن شما چقدره؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام
   کاربر گرامی امکان انجام این کار وجود دارد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های مجموعه تماس حاصل فرمایید.

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام…
   من اگه حساب پی پال ایرانکارت رو درست کنم می تونم خرید درون برنامه داشته باشم.
   یا مثلاً از یه بازی مستقم خرید کنم ؟

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
   • با سلام
    کاربر گرامی شما میتوانید پرداخت های درون برنامه ای را انجام دهید اما یک سری محدودیت ها وجود دارد. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های مجموعه تماس حاصل فرمایید.
    ۰۲۱۹۱۰۹۱۰۰۰
    شماره تلفن های دفترمرکزی:
    ۰۳۱۳۱۱۱۷

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 21. سلام
  میخاستم بپرسم که حساب وریفای شده پی پال شما اعتبارش چه مدت هست ؟و شماره تلفن مجازی و حساب بانکی هم چه مدت اعتبار دارد.تشکر

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام
   کاربر گرامی
   ضمن تشکر از توجه شما به اطلاع می رساند اکانت های پیپال تا زمانی که اکانت بسته نشود قابل استفاده می باشد
   علاوه بر این کارتی که به اکانت لینک می شود با اعتبار یک ساله می باشد و شماره های مجازی مخصوص پیپال نیز با اعتبار یک ماه می باشد که قابلیت تمدید مجدد را دارند
   خواهشمند است جهت دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه با شماره های ثابت مجموعه داخلی ۴۵۰ تا ۴۵۶ تماس حاصل فرمایید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 22. سلام
  من پی پال دارم و در ایران هم زندگی نمی کنم، اما آیا می تونم از طریق شما به حساب برادرم در ایران پول واریز کنم؟ اگر بله آیا امکانش هست این پول به ریال چنج نشه و به همون صورت دلار به حساب برادرم منتقل بشه و در این صورت کارمزد شما چند درصد هست؟ ممنون از پاسخ شما

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام
   کاربر عزیز این امکان وجود دارد در صورتی که برادر شما یک حساب بین المللی داشته باشند. امکان تحویل دلار به صورت کش و نقدی وجود ندارد بنابراین برای واریز به حساب ایشان حتما باید یک حساب بین المللی مثل پیپال یا وب مانی یا پرفکت مانی داشته باشند.

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 23. سلام میخواستم بدونم در صورت خرید اکانت وریفای شده پی پال از سایت شما آیا ازvps همان کشوری که شما درآدرس وارد کرده اید باید استفاده کرد
  بعد اینکه با حساب پی پال می توان خرید ارزهای دیجیتال را نیز انجام داد.ممنون میشم راهنمایی کنید.با تشکر

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 24. سلام میخواستم بدونم در صورت خرید اکانت وریفای شده پی پال از سایت شما بنده به اطلاعات حساب مانند آدرس یا مدارک شناسایی و شماره تلفن دسترسی دارم؟
  بعد اینکه با حساب پی پال می توان خرید ارزهای دیجیتال را نیز انجام داد.ممنون میشم راهنمایی کنید.با تشکر

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 25. سلام
  من تو پی پال اکانت ساختم
  ولی نمیدونم آدرس کیف پول من کجا میشه؟؟؟؟
  برای واریز پول به کیف پول پی پال

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام
   کاربر گرامی ادرس کیف پول شما همان ایمیلی است که با آن حساب پیپال خود را سخته اید.

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 26. سلام وقت بخیر،

  بنده میخواستم بدونم در صورت خرید اکانت وریفای شده پی پال از سایت شما بنده به اطلاعات افتتاح حساب مانند آدرس یا مدارک شناسایی دسترسی دارم؟

  هدف بنده ثبت نام در سایت Patreon هست و برای ثبت نام در هر سایتی یک سری اطلاعات شناسایی علاوه بر اطلاعات حساب از کاربر درخواست میشه؟!

  پیشاپیش ممنون از پاسخگویی شما!

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام
   جناب اکرانژاد عزیز شما میتوانید از بخش تنظیمات در حساب پیپیال خود به تمام این اطلاعات دسترسی داشته باشید. کما اینکه میتوانید درآمد دلاری خود را از طریق اکانت های مجموعه ایرانیکارت نقد بفرمایید.

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 27. من یک گرافیست هستم که با چند سایت فروش آثار کار می کنم که قابلیت واریز به حساب پی پال رو دارن. سوالم اینکه پس از افتتاح حساب توسط گروه ایرانیان کارت خودم بطور روزانه می تونم مبالغ رو به کارت شخصیم در ایران بی واسطه انتقال بدم ویا اینکار توسط گروه شما انجام می شه؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام
   جناب حسین عزیز این کار امکان پذیر میباشد. فقط جهت اطمینان قبل از درخواست ساخت اکانت با همکاران ما در مجموعه ایرانیکارت مشورت لازم را انجام دهید تا اطلاعات تکمیلی را در اختیار شما قرار دهند.

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 28. با سلام. من یک گرافیست هستم که با چند سایت فروش آثار کار می کنم که قابلیت واریز به حساب پی پال رو دارن. سوالم اینکه پس از افتتاح حساب توسط گروه ایرانیان کارت خودم بطور روزانه می تونم مبالغ رو به کارت شخصیم در ایران بی واسطه انتقال بدم ویا اینکار توسط گروه شما انجام می شه؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام
   برای مشاوره بیشتری میتوانید پس از عضویت در سایت ایرانیکارت از قسمت پشتیبانی تیکت ارسال نمایید
   هم افتتاح اکانت و هم نقد کردن درامد ارزی شما از سمت مجموعه ایرانیکارت انجام میشود

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 29. سلام ، وقت بخیر .
  یک سوال داشتم
  من بازی آنلاین انجام میدم و داخل بازی گفته شده برای برداشت جایزه باید حساب پی پال داشته باشم ،و من حساب پی پال ندارم .
  میخواستم بدونم میتونم مبلغی ک برنده شدم رو ب حساب پی پال شما واریز کنم بعد شما اونو ب ریال ب حساب بانکی من واریز کنید…؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و وقت بخیر
   لطفا درخواست خود را از قسمت پشتیبانی از طریق تیکت ارسال نمایید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 30. سلام من فاطمه رسولی مقدم هستم از اصفهان من بازی پی پال را دانلود کردم و من برنده شدم و من چه جوری باید از بازی پی پال پول برداشت کنم وصاحب جایزه ام بشم مثل گوشی اپل و لب تاپ آیفون و تبلت آیفون و هندزفری بلوتوث آیفون برنده شدم و همراه با پول نقد برنده شدم چه جوری می‌رسه به دست من میشه بیشتر توضیح دهید مرسی خدانگهدار

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام
   خانم رسولی مقدم عزیز معمولا این جوایز قابل ارسال به ایران نیستند ولی در صورت کسب درامد دلاری از سایت مقصد میتوانید با حساب های پیپال مجموعه ایرانیکارت درآمد دلاری خود را نقد بفرمایید.

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
   • Paypal account چیه از کجا باید گیرش بیارم برای برداشت پول توی بازی

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
    • با سلام
     پی پال یک سرویس پرداخت و انتقال پول آنلاین است که به کاربرانش امکان می‌دهد حساب‌های مجازی یا الکترونیکی ایجاد کنند و از طریق این حسابها در شبکه به نقل و انقال پول، خرید و فروش و تبدیل ارز از در شبکه اینترنت بپردازند. شما با داشتن حساب پیپال ( Paypal account ) میتوانید این نقل و انتقالات را انجام دهید. مجموعه ایرانیکارت میتواند خدمات افتتاح حساب را برای شما با مبلغ ۳۴ دلار انجام دهد.

     آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 31. سلام وقت بخیر
  سوال بنده اینه که در صورت افتتاح حساب پی پال از طریف وبسایت ایرانیکارت آیا جهت برداشت پول به صورت ریالی از حساب به vps نیاز هست؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی
   ضمن تشکر از توجه شما به اطلاع می رساند جهت استفاده از اکانت پیپال داشتن ای پی ثابت الزامی می باشد
   لذا برای این امر می توانید از Vps استفاده فرمایید
   پیروز باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
   • من بازی نصب کردم و جایزه نقدی داره میگه اگر میخواهید پول واریز بشه باید این حساب رو در پی بال داشته باشی تا پول براتون بریزه میخواستم بدونم امکان این هست که پول از حسابم بر دارن یا کلاهبرداری کنن

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
    • با سلام و عرض ادب
     کاربر گرامی
     ضمن تشکر از توجه شما به اطلاع می رساند امکان تایید یا رد این موضوع توسط مجموعه ما وجود ندارد
     لذا خواهشمند است جهت حصول اطمینان بصورت فردی تحقیق فرمایید
     پیروز باشید
     ایرانیکارت

     آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 32. درود. چطور میتوانم پول از اینستا ولت به پی پال انتقال بدم؟ یا به بیت کویین تبدیل کنم. آیا کسی هست این کار برام انجام بده؟؟؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی
   ضمن تشکر از توجه شما به اطلاع می رساند جهت راهنمایی در این زمینه با شماره های ثابت مجموعه داخلی ۳ تماس حاصل فرمایید
   پیروز باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 33. سلام ببخشید گفته شده ه این سایت پی پال برای ایران نیست یا تحریمه و اگر بدون فیلتر شک واردش بشیم حساب ما سرعت بن میشه ی درسته؟؟؟؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی
   به اطلاع می رساند با توجه به حساسایت این کیف پول نسب به ای پی ایران ،‌استفاده از ان نیاز به داشتن ای پی ثابت غیر از ایران دارد

   پیروز باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 34. سلام وقت بخیر. یه سوال داشتم. اگه فقط با vps به پی پل کانکت بشیم ریسک مسدود شدن به صفر میرسه آیا یا بازم امکانش هست؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی
   به اطلاع می رساند با توجه به حساسیت های پیپال امکان لیمیت شدن اکانت شما وجود دارد و استفاده از ای پی ثابت صرفا این امکان را کمتر می کند

   پیروز باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
   • سلام ، وقت بخیر .
    یک سوال داشتم
    من بازی آنلاین انجام میدم و داخل بازی گفته شده برای برداشت جایزه باید حساب پی پال داشته باشم ،و من حساب پی پال ندارم .
    میخواستم بدونم میتونم مبلغی ک برنده شدم رو ب حساب پی پال شما واریز کنم بعد شما اونو ب ریال ب حساب بانکی من واریز کنید…؟

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
    • با سلام
     جناب میعاد عزیز این بستگی به سایتی داره که شما در حال حاضر در حال بازی و کسب درآمد از آن هستید. شما میتوانید جهت اطمینان با همکاران ما در مجموعه ایرانیکارت تماس تلفنی داشته باشد و مشورت لازم را بگیرید.

     آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 35. سلام
  خواستم بدونم اگر از یک سایت بازی که ما 100 دلار دریافت کردیم برای ما نقد کنید چند دلار کارمزد برمیدارین .

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی
   به اطلاع می رساند مجموعه ایرانیکارت جهت نقد کردن درامد از طریق پیپال کارمزدی دریافت نمی کند
   پیروز باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 36. ضمن عرض سلام و تبریک عید نوروز خدمت شما. با توجه به اینکه بعضی سایت ها برای وریفای کردن پی پال به شماره تلفن نیاز دارند آیا مجموعه شما در این زمینه هم میتواند کاری انجام دهد؟ پیشاپیش متشکرم.

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 37. درود بر شما
  بسیار ممنونم از سایت خوبتون

  یک سوالی داشتم از شما . من vps کشور آلمان را دارم . آیا می توانم از خدمات شما استفاده کنم و یا اینکه باید حتما vps مربوط به کشوری باشد که شما از آنجا اکانت پی پال را باز می کنید ؟
  ممنونم از شما

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام شما باید با اپی همان کشوری که اکانت را ساخته اید وارد شوید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
   • سلام متوجه نمیشم
    اکانت پی پال من توسط ایرانی کارت ساخته شده و من با ای پی ثابت هلند وارد اکانتم شدم
    تصور میکنم ارتباطی با ثبت نام شما نداره این موضوع
    چرا که اکانت من با ادرس و شماره ویتنام ساخته شده
    اما به فرض اینکه ممکن هست من در هرجای دیکه ای از دنیا ساکن بشم و یا در رفت و امد باشم و بخوام از پی پالم استفاده کنم
    فقط نباید با ای پی کشورهای تحریم وارد بشم
    درست میگم؟
    اینکه من باید ای پی ثابت ویتنام تهیه کنم و هرجایی از دنیا برم با ای پی ویتنام همیشه حواسم باشه لاگین بشم عجیب میکنه موضوع رو

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • بله بهتر است تمامی مراحل ثبت نام را به ایرانیکارت بسپارید زیرا به اطلاعات خارجی نیاز دارد

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 38. سلام وقت بخیر برای ایجاد حساب شماره میخواد که پیش شماره‌ی ایران نیست داخلشون چیکار کنم؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 39. درود، ببخشید همانطور که در آموزش ساخت حساب پی پال آمده است، کار سختی نیست و با یکی آدرس و شماره فیک هم میتوان این کار را انجام داد ولی ریسک لیمیت شدن دارد. سوال بنده اینست که حساب پی پالی که ایرانیکارت افتتاح میکند چه امتیازاتی دارد که آنرا نسبت به یک حساب با آدرس فیک متمایز میکند؟ آیا مثلا ایرانیکارت میتواند آن حسابی که خودش افتتاح میکند را در صورتی که لیمیت شود باز کرده تا مجددا قابل استفاده نماید و به این ترتیب خطر لیمیت شدن آنرا از بین ببرد؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 40. سلام، ببخشید من برای کار کردن تو چند تا از سایتای فریلنسری معروف، میتونم از یکی تو خارج از کشور بخوام یه پی پال بسازه بعد با اون کار کنم؟ میتونم شماره اون پی پال رو به شما بدم تا برام پول به حساب بانکیم تو ایران بریزید؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی
   به اطلاع می رساند خدمات نقد کردن موجودی اکانت پیپال شما توسط مجموعه انجام می شود
   پیروز باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 41. سلام وقت بخیر
  من چند سوال را بصورت یکجا مطرح میکنم لطف کنید و پاسخ دهید.
  حساب پی پالی که باز میشود باید یک حساب به آن لینک شود. اول اینکه این حساب حتما از نظر پی پال اجباری است؟ و این حساب از چه نوعی و مربوط به چه کشور و بانکی خواهد بود؟ همچنین بفرمایید که در صورت نیاز به مبالغ این حساب نحوه برداشت ب چه صورت است؟ و اخر اینکه اگر مبالغ دریافتی را در حساب پی پال نگهداری کنیم آیا محدویت و هزینه ای از طرف پی پال دارد؟
  بسیار ممنون از شما

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی
   خواهشمند است جهت دریافت مشاوره در این زمینه با شماره های ثابت مجموعه تماس حاصل فرمایید
   پیروز باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 42. من شنیدم برای استفاده از پی پال باید به یک آی پی خارجی ثابت وصل شد چون با آی پی ایران نمیشه وارد پی پال یا همون برنامش شد این درسته؟ راه حلی برای این مورد هست؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی
   به اطلاع می رساند جهت استفاده از اکانت پیپال داشتن ای پی ثابت الزامی می باشد و برای این امر استفاده از سرورهای مجازی پیشنهاد می شود
   پیروز باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 43. سلام شما خودتون این حساب رو میسازین تحویل میدین یا باید خودمون بسازیم

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی
   به اطلاع می رساند افتتاح اکانت پیپال توسط مجموعه انجام می شود
   پیروز باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 44. سلام
  ببخشید من چون بازی زیاد میکنم واسه خرید برخی اپشن ها باید با حساب پی پال پرداخت کرد . چطور میتونم این خریدا رو انجام بدم ممنون میشم راهنماییم کنید

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی
   به استحضار می رساند در صورت تمایل می توانید پرداخت خود را توسط کارشناسان مجموعه در بخش پرداخت ارزی انجام دهید . در این روش پرداخت شما با توجه به روش های پرداختی سایت مورد نظر ظرف ۱ تا ۳ ساعت کاری توسط کارشناسان مجموعه انجام و رسید ان روی پنل کاربری شما اپلود می شود .
   پیروز باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 45. سلام من میخواهم با پیپال از یک سایت خرید کنم و وقتی آدرس کره را میزنم میگوید ب دلایل امنیتی امکان پذیر نیس…چیکار کنم؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی
   خواهشمند است جهت بررسی در ابتدا روی سایت ایرانیکارت ثبت نام فرمایید و سپس در بخش پشتیبانی تیکت ارسال فرمایید تا کارشناسان مجموعه در بخش کیف پول های الکترونیک در اسرع وقت به شما پاسخ دهند
   پیروز باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 46. سلام، وقت خوش. من خدمات طراحی آنلاین انجام میدم. مشتریهای مختلف از ایران و خارج از ایران دارم که تو پرداخت گاهی دچار مشکل میشن. چند روزی هست که یکی از مشتریان از اندونزی میخوان پول واریز کنند ولی من نمیدونم چطور از ایشون دریافت وجه کنم. میشه راهنمایی کنید که چطور ایرانی کارت میتونه کمک کنه بهم؟؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی
   به استحضار می رساند پیشنهاد مجموعه جهت دریافت درامد ارزی استفاده از اکانت پیپال می باشد
   جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت مراجعه فرمایید و یا با شماره های مجموعه تماس حاصل فرمایید
   پیروز باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 47. سلام من برای ساختن حساب پی پال توی،ایرانی،کارت بایدپولی بدم؟!

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی
   به استحضار می رساند خدمات ساخت اکانت پیپال با هزینه ۳۴ دلار توسط مجموعه انجام می شود
   پیروز باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام من میخوام سایتی در shopify بسازم و کالا هایی رو به بقیه جهان بفروشم و داخل اون نیاز به شمار حساب و آدرس و… داره میخواستم ببینم چجور میتونم اینارو حل کنم؟

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
   • با سلام و عرض ادب
    کاربر گرامی
    به اطلاع می رساند چنانچه قصد ایجاد درگاه جهت دریافت درامد ارزی خود را دارید با عرض پوزش در این زمینه خدماتی توسط مجموعه ارائه نمی شود
    پیروز باشید
    ایرانیکارت

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 48. سلام من برای ساختن حساب پی پال توی،ایرانی،کارت بایدپولی بدم؟!

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی
   به استحضار می رساند هزینه ساخت اکانت پیپال توسط مجموعه ۳۴ دلار می باشد
   پیروز باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 49. درود!
  آیا ایرانی کارت حساب بانکی به حساب پی پل متصل می کند یا از کارت های بانکی برای اتصال به حساب پی پل استفاده می کند؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی
   به استحضار می رساند در زمینه ساخت اکانت پیپال اطلاعات یک کارت هدیه به پیپال لینک می شود و سپس اطلاعات ان در اختیار شما قرار می گیرد
   پیروز باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 50. سلام.
  یک بازی هست که به صورت پی پال پول میده.
  میخواستم بدونم ایرانیکارت اون ها رو هم قبول میکنه یا خیر.
  ممنون میشم جوابم رو بدید.

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی
   به استحضار می رساند جهت دریافت مبلغ مورد نظر خود توسط مجموعه ابتدا روی سایت ثبت نام فرمایید .سپس روی پنل کاربری ایجاد شده بخش پشتیبانی تیکت بزنید و مبلغ مورد نظر خود را اعلام فرمایید .
   کارشناسان مجموعه در بخش پول الکترونیک درخواست شما را بررسی و نتیجه را به شما اعلام خواهند کرد
   پیروز باشید
   سمانه فرهادی
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
   • سلام. نوشته که حساب پیپال رو باید به کارت اعتباری متصل کرد،اینم توسط خود ایرانیکارت انجام میشه؟ و شارژ خود حساب پیپال و… رو هم ایرانیکارت انجام میده؟ یعنی ما به ریال پول واریز میکنیم به ایرانیکارت و شما تبدیلش میکنید به دلار در پیپال؟

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
    • با سلام و عرض ادب
     کاربر گرامی
     به استحضار می رساند در صورت استفاده از خدمات مجموعه جهت افتتاح اکانت پیپال یک کارت روی اکانت شما وریفای می شود و اطلاعات ان در اختیار شما قرار می گیرد .
     شایان ذکر است جهت خرید و فروش دلار پیپال نیز می توانید از خدمات مجموعه استفاده نمایید
     پیروز باشید
     ایرانیکارت

     آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 51. سلام
  وقت بخیر
  هزینه ساخت پی پال توسط شرکت شما حدود چقدر است؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی
   به استحضار می رساند افتتاح اکانت پیپال با هزینه ۳۴ دلار توسط مجموعه انجام می شود
   پیروز باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 52. سلام وقتتون بخیر من بازی های انلاین انجام میدم که از طریق پی پال میتونم برداشت Cash چه مراحلی رو برای ایجاد اکانت پی پال باید نجام بدم

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی
   به استحضار می رساند جهتدریافت مبلغ مورد نظر خود توسط مجموعه ابتدا روی سایت ثبت نام فرمایید .سپس روی پنل کاربری ایجاد شده بخش پشتیبانی تیکت بزنید مبلغ مورد نظر خود را اعلام فرمایید .
   کارشناسان مجموعه در بخش پول الکترونیک درخواست شما را بررسی و نتیجه را به شما اعلام خواهند کرد.
   شایان ذکر است تسویه فقط بصورت ریالی انجام می شود
   پیروز باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 53. سلام افتتاح حساب پی پال خودتون انجام میدین و دیگه نمیخواد مواردی مثل شماره مجازی و vps رو خودمون ایجاد کنیم با تشکر

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی
   به استحضار می رساند در صورت تمایل می توانید از خدمات مجموعه در ساخت اکانت پیپال استفاده نمایید ، شایان ذکر است این خدمات همراه با وریفای شماره و ارائه vps می باشد
   پیروز باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
   • وقت بخیر، 200 دلار میخواستم از طریق پی پال واریز کنم به یکی از دوستانم در اوکراین،آیا ایرانیکارت این کارو انجام میده !؟تشکر

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
    • با سلام و عرض ادب
     کاربر گرامی
     به استحضار می رساند برای ثبت درخواست می توانید از طریق سایت اقدام فرمایید
     پیروز باشید
     ایرانیکارت

     آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 54. سلام. توضیحات عالی بود ممنون. فقط هزینه افتتاح حساب پی پال به دست ایرانیکارت چقدر هست؟ و اینکه پی پال به دبیت کارت های ایرانی متصل میشه یا باید دبیت کارت یک کشور دیگه رو داشته باشیم؟ ممنون

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 55. سلام
  ببخشید یک سوال دارم آیا شرکت شما برای استفاده از اکانت پی‌پال سرور مجازی (vps) در اختیار کاربران میزاره …؟
  یا باید خودمون vps اجاره کنیم یا برای استفاده از vps باید هزینه جداگانه پرداخت کنیم…؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی
   به استحضار می رساند در صورت تمایل می توانید از خدمات ساخت اکانت پیپال همراه با ارائه vps استفاده نمایید
   پیروز باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 56. نه نباید شماره کارت خودشو بزنه و اگر نه پولی که توی پی پال به دست میاری میره واسه ی دوستت

  نیازی نیست معتبر باشه شماره کارت بانکی خودت رو می فرستی بعد توی پی پال اگه پول داشته باشی اگه بخای می تونی پول رو توی همون کارت بفرستی

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی
   خواهشمند است جهت راهنمایی با شماره های ثابت مجموعه تماس حاصل فرمایید
   موفق باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 57. سلام اگر یکی از دوستام در خارج از کشور برام اکانت پی پال بسازه موقع اتصال پی پال به حساب بانکی یا کارت، باید شماره کارت خودشو بزنه ؟
  واگر شماره کارت خودش باشه ، چطور امکانش هست که من از بتونم از اون شماره کارت استفاده کنم ؟ چون اپ خارجی که باهاش کار میکنم و پول رو به شماره کارت بانکی معتبر می ریزه.

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی
   چنانچه امکان دریافت وجه از طریق اطلاعات حساب بانکی وجود دارد ، نیاز است اطلاعات حساب بانکی خود و یا در صورت امکان شخص موردنظر را ارائه دهید و دیگر نیاز به ساخت اکانت پیپال نمی باشد
   پیروز باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 58. سلام ببخشيد من‌ میخوام حساب وي مانی خودمو با ایرانیکارت شارژ کنم تو ثبت درخواست شماره حسابمو کجا بنویسم؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 59. سلام و با تشکر .
  خواستم بگم ک انگار اینم تحریم شدیم:))))))
  چون موقع ثبت نام اسم کشور ایران نیست و موقعی هم ک میخوای شمار بدی کد ۹۸ک مال ایران هست نیست یعتی هیچ جوری نمیشه ثبت نام کرد.اگ هم با هزار بدبختی بکنیم .اگ پی پال متوجه این بشه ک ما در ایرانیم اکانتمون رو مسدود میکنه.
  یعنی ی شماره خارجی و ی حساب کارت بانکی خارجی نیاز داری!!
  من خوشحال میشم اگ بهم بگین راهی هست واسه دور زدنش .
  چون من ی بازی رو گوشیم دارم ک از طریق اون پول میتونم در بیارم منتها باید با حساب پی پال کار انجام بشه و ب پول ایران تبدیل بشه ک متاسفانه هیران تو تحریمه.
  حالا راهی هست ک من ی حساب درست کنم بدون اینک پی پال مسدودش کنه؟؟؟؟
  واقعا متاسفم برا خودم افریقا بدنیا اومده بودم انقدر بد بخت نبودم:)

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام ایرانیکارت اکانت برای شما باز میکنه فقط برای جلوگیری از مسدود شدن باید vps داشته باشید.

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام تونستین یه چیزی نقد کنین یا شما هم مثل من هنوز چیزی دست گیرتون نشده

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
   • با سلام و عرض ادب
    کاربر گرامی
    ضمن تشکر از توجه شما به اطلاع می رساند پس از اعلام ، درخواست شما جهت فروش موجودی اکانت پیپال در لیست قرار می گیرد و بر اساس اولویت از شما خریداری می شود.
    لذا خواهشمند است تا تماس کارشناسان ما با شما شکیبا باشید.
    پیروز باشید.
    ایرانیکارت

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 60. سلام
  لطفا جواب ایمیل من را ارسال کنید
  سپاس

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام پاسخ دهی به تیکت ها در کم ترین زمان انجام می شود.

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 61. سلام خانم محمدی، من با گوشیم خیلی بازی ها انجام میدم که پولیه، و پول خوبی هم در میارم، اما برای پرداخت گزینه paypal داره که وقتی به ۱۵۰ دلار میرسه میشه ترنسفرش کرد، اما دو سوال دارم، اول اینکه من چطور با ایرانکارت میتونم paypal داشته باشم؟ دوم اینکه اصلا چطور میشه پول تو paypal رو چینج کرد؟ یعنی میبری صرافی اونا حسابتو از تو گوشیت صفر میکنن جاش بهت پول میدن؟ راستش اصلا نمیدونم و واقعا نیاز به توضیح دارم، سوم اینکه چطور به ایرانیکارت میشه اعتماد کرد؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • وقت بخیر
   برای افتتاح حساب پی پال به راحتی میتوانید در سایت ایرانیکارت ثبت نام کنید و درخواست خود را ثبت کنید. برای نقد کردن دلار پی پال خود نیز می توانید از خدمات ایرانیکارت استفاده کنید و درخواست خود را برای فروش پی پال به ایرانیکارت در سایت ثبت کنید و معادل ریالی آن را دریافت کنید.
   ایرانیکارت با بیش از 10 سال سابقه و 200 هزار کاربر فعال یکی از بزرگترین مجموعه ها در زمینه پرداخت ارزی می باشد. پس جای نگرانی نیست.

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
   • سلام
    میخواستم بدونم از طریق ایجاد حساب در ایرانیکارت میتونم پولم تو پی پال رو به ریال تبدیل کنم

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
    • با سلام و عرض ادب
     کاربر گرامی
     به استحضار می رساند خدمات نقد کردن دلار پیپال توسط مجموعه انجام می شود
     پیروز باشید
     ایرانیکارت

     آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام دوست عزیز میشه به ماهم بگید چجوری از طریق بازی پول خوبی به دست میارید ممنون میشیم

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 62. با سلام
  در خصوص افتتاح حساب پی پال از طریق ایرانیکارت چه اقدامی بایستی کرد
  افتتاح حساب بیزینسی پی پال

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • وقت بخیر
   در حال حاضر تمامی حساب هایی که توسط ایرانیکارت افتتاح می شود از نوع پرسونال (شخصی) می باشد. برای دریافت این خدمات در سایت ثبت نام کنید و درخواست خود را برای افتتاح حساب پی پال ثبت کنید.

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 63. درود.من یک حساب پی پال دارم .درامد ارزی منو به حساب پی پالم میخوان واریز کنن که بعد بتونم به ریال چنجش کنم..برای اینکار باید حسابمو وریفای کنم با ویزا کارت و غیره؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • وقت بخیر
   بله برای دریافت و یا ارسال پول از طریق پی پال، حساب شما باید وریفای شده باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان مجموعه در تماس باشید.

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 64. سلام ببخشید ایران توی کشور ها نیست چکار باید کرد میشه راهنمایی کنید

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • وقت بخیر
   بله متاسفانه به دلیل تحریم های مالی علیه ایران نمیتوان به صورت مستقیم از خدمات پی پال استفاده کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از این خدمات می توانید به صورت تلفنی یا ارسال تیکت در سایت از مشاوره کارشناسان ما استفاده کنید.

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
   • سلام خسته نباشید.
    من میخوام از طریق بازی کسب در آمد کنم و دلار را به ریال تبدیل کنم روز چند دلار میشه برداشت و اکانت به چه صورت و امکان پریدنش هست در روز اول ؟؟؟؟ پول ثبت نام ما بره یعنی

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
    • با سلام و عرض ادب
     کاربرگرامی، سقف تراکنش پی پال، هفته‌ای 800 دلار می‌باشد. برای ساخت اکانت پی پال می‌توانید در پنل سایت ایرانیکارت تیکت ارسال فرمایید.
     پایدار باشید
     ایرانیکارت

     آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 65. سلام
  از توضیحات کامل و مرحله به مرحله ای ساخت پی پل ممنون هستم اما برای ما در ایران که محدودیت در مشخص کردن ادرس وجود دارد و ایران تعریف شده نیست و شماره تلفنی هم نمی توانیم ثبت کنیم راهی برای دور زدن تحریم ها وجود دارد؟؟ 🙂

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • وقت بخیر
   بله، شما میتوانید از خدمات مجموعه ایرانیکارت برای افتتاح حساب پی پال استفاده کنید.

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
    • با سلام و عرض ادب
     کاربر گرامی، هزینه ساخت حساب پی پال وریفای شده، 34 دلار می‌باشد.
     پایدار باشید
     ایرانیکارت

     آیا این نظر برایتان مفید بود؟
پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
آزمون ماک آیلتس رایگان (IELTS MOCK) چیست؟
آزمون ها
آزمون ماک آیلتس رایگان (IELTS MOCK) چیست؟
حتما می‌دانید که اگر بخواهید به کشور دیگری مهاجرت کنید، چه به صورت کاری و چه تحصیلی، یکی از الزامات و پیش نیازهای آن آزمون آیلتس با رتبه بالا می‌باشد....
نمودار لحظه‌ای دامینس تتر + آموزش تحلیل با شاخص تتر
آموزش ارز دیجیتال
نمودار لحظه‌ای دامینس تتر + آموزش تحلیل با شاخص تتر
نمودار لحظه ای شاخص دامیننس تتر در زیر چارت شاخص دامیننس تتر را مشاهده می کنید. چارت دامیننس تتر تریدینگ ویو دامیننس تتر چیست؟ به صورت کلی دامیننس تتر یعنی...
متاورس چیست؟ آینده اینترنت اینجاست
متاورس
متاورس چیست؟ آینده اینترنت اینجاست
فعالین حوزه خرید و فروش ارزهای دیجیتال به تازگی با یک مفهوم جدید به نام متاورس Metaverse روبه‌رو شده اند. در ماه‌های اخیر شما هم ممکن است چیزی به نام...