021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

آیا نمایندگی پرفکت مانی در ایران وجود دارد؟

تاریخ انتشار : 15 خرداد 1401تاریخ بروزرسانی : 22 خرداد 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه متفرقه

یکی از معتبرترین روش‌های پرداخت در سایت‌های خارجی و انجام تراکنش‌های مالی کیف پول پرفکت مانی می‌باشد، چرا که با آسان کردن روش‌های انتقال و پرداخت آنلاین به خصوص برای کاربران ایرانی، می‌تواند جایگزین مناسبی برای سایر روش‌ها مثل پی پال، ویزا کارت، مسترکارت و … باشد. در این مقاله به بررسی این موضوع می‌پردازیم که آیا نمایندگی پرفکت مانی در ایران وجود دارد و چگونه نسبت به خرید آن می‌توانیم اقدام کنیم؟

نمایندگی پرفکت مانی در ایران

دفتر اصلی و مرکزی کیف پول پرفکت مانی در کشور سوئیس بوده و هیچ دفتر مرکزی و مستقیمی در ایران ندارد. به عبارت بهتر و صریح‌تر نمایندگی‌ کیف پول پرفکت مانی در ایران وجود ندارد. ولی چون این کیف پول کاربران ایرانی را تحریم نکرده است و استفاده از خدمات آن نیازی احراز هویت ندارد، شما به صورت مجازی و غیر حضوری، در هر جایی از دنیا که باشید می‌توانید نسبت به افتتاح حساب پرفکت مانی اقدام کنید. پس نیازی نیست نمایندگی پرفکت مانی مستقیم در کشور ایران باشد. البته در ایران می‌توانید از طریق شرکت‌های واسط معتبر مثل ایرانیکارت نسبت به افتتاح حساب پرفکت مانی اقدام کنید. به خصوص این که برای خرید ووچر پرفکت مانی چون باید از طریق روش‌های پرداختی مثل مستر کارت، ویزا کارت، پی پال و … اقدام نمایید، بنابراین پیشنهاد می‌شود که از طریق ایرانیکارت نسبت به تهیه آن اقدام کنید.

برای ساخت حساب پرفکت مانی می‌توانید از خدمات ایرانیکارت استفاده نموده و درخواست خود را از طریق لینک زیر ثبت کنید. ساخت حساب پرفکت مانی

نمایندگی پرفکت مانی در ایران

آیا می‌توان بدون احراز هویت از خدمات پرفکت مانی استفاده کرد؟

استفاده از خدامت پرفکت مانی نیز مانند سایر حساب‌های بانکی، بدون انجام احراز هویت و تنها با مراجعه به سایت اصلی امکان پذیر است. در کیف پول پرفکت مانی می‌توانید دارایی‌های خود را به صورت ارز فیات (دلار، یورو، پوند و .. )، طلا، ارزهای دیجیتالی چون بیت کوین و … ذخیره  می‌شود. چیزی که بیشتر از کیف پول پرفکت مانی اهمیت دارد و مورد استفاده می‌باشد، ووچر پرفکت مانی است. ووچر یک کد 10 تا 16 رقمی است که از اعداد، حروف بزرگ و کوچک تشکیل شده و استفاده از آن امنیت بالایی دارد. چون نیاز به وارد کردن اطلاعات بانکی نیست و شما تنها به میزان مبلغی که سفارش داده‌اید، می‌توانید از سایت‌های خارجی خرید کنید.

 

نمایندگی پرفکت مانی در ایران

 

قیمت خرید پرفکت مانی چقدر است؟

برای افتتاح حساب وب مانی نمی‌توان یک مبلغ ثابتی را در نظر گرفت، چرا که هزینه افتتاح حساب پرفکت مانی بر حسب دلار می‌باشد و بنابراین قیمت آن بر حسب نرخ دلار روز تغییر می‌کند. بر اساس نرخ دلار در این تاریخ و در حال حاضر قیمت افتتاح حساب پرفکت مانی 29 دلار می‌باشد.

برای خرید و فروش پرفکت مانی می‌توانید از خدمات ایرانیکارت استفاده نموده و درخواست خود را از طریق لینک زیر ثبت کنید. خرید و فروش پرفکت مانی

سخن نهایی

پرفکت مانی یکی از روش‌های نقل و انتقال مالی معتبر، به خصوص برای کاربران ایرانی است که به دلیل اعمال تحریم‌ها، استفاده از سایر کیف پول‌های الکترونیک مانند پی پال برای آن‌ها به راحتی میسر نیست. در این مقاله آموختید که کیف پول پرفکت مانی چیست و نمایندگی پرفکت مانی به صورت رسمی در ایران وجود ندارد. ولی شما می‌توانید برای استفاده از سرویس‌های آن و افتتاح حساب پرفکت مانی، از خدمات ایرانیکارت استفاده نمایید. در صورتی که در زمینه استفاده از پرفکت مانی سوالی دارید، یا در افتتاح اکانت آن به مشکل رو به رو شده‌اید با ما مطرح کنید. کارشناسان و پشتیبانان ایرانیکارت می‌توانند راهنمایی‌های کاملی در اختیار شما بگذارند.

26 بازدید
امتیازی ثبت نشده است
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید