آینده ارزهای دیجیتال

آینده شیبا اینو -پیش بینی قیمت – بروزرسانی 2023

آینده شیبا اینو -پیش بینی قیمت – بروزرسانی 2023

شیبا یک ارز دیجیتال نوظهور است که با نام شیبا توکن Shiba Token نیز شناخته می‌شود. شیبا با تقلیدی از رمز ارز دوج کوین که صرفاً یک شوخی بود، ایجاد شده است. شیبا توکن به سرعت توانست ارزش خود را بالا ببرد. در افزایش ارزش این رمزارز، توییت‌ها و جانبداری‌های ایلان ماسک و افراد مطرح دیگر که فعال حوزه خرید ارز دیجیتال هستند؛ مانند ویتالیک بوترین (خالق اتریوم) بی‌تأثیر نبود.

در این مقاله به بررسی آینده ارز دیجیتال شیبا اینو می پردازیم و به پیش بینی قیمت شیبا از سال 2023 تا 2026 خواهیم پرداخت تا به شما کمک کنیم که آیا shiba inu می‌تواند توکن مناسبی برای سبد سرمایه‌گذاری شما باشد یا خیر.

ارز شیبا Shiba چیست؟

قبل از شروع بحث آینده ارز دیجیتال شیبا اینو ابتدا کمی با رمز ارز شیبا آشنا شویم. رمز ارز شیبا در آگوست سال 2020 توسط فردی ناشناس ملقب به “ریوشی” ایجاد شد. ارز شیبا از الگوریتم ERC20 پیروی می‌کند. یعنی یک توکن مبتنی بر اتریوم می‌باشد. این ارز‌های دیجیتال به دلیل قیمت ناچیز اولیه، سرمایه‌گذاران بسیاری را به خود جذب می‌کنند که در بسیاری از موارد شاهد افزایش قیمت بی‌نظیر چنین توکن‌هایی می‌باشیم. برای مثال دوج کوین، با افزایش قیمت از 0.0002 تا 0.75 باعث جذب سرمایه‌گذاران بزرگ به توکن‌های کم‌ارزش شد.

بیشتر بخوانید: ارز دیجیتال شیبا اینو چیست

وبسایت شیبا اینو در قسمتی خود را DogeCoin Killer معرفی می‌کند! به هرحال ارز شیبا اینو Shiba Inu در دسته میم‌کوین‌ها قرار می‌گیرد. به ارز‌هایی که در ابتدا تارگت خاصی ندارند و صرفاً بر اساس شوخی و یا سرگرمی ایجاد می‌شوند، میم کوین می‌گویند.

اگر به دنبال خرید و فروش ارز دیجیتال شیبا هستید؛ می توانید از خدمات ایرانیکارت استفاده کنید.

خرید شیبا اینو

عوامل موثر در روند قیمت شیبا اینو

با توجه به ماهیت غیرمتمرکز شیبا اینو، ارزش آن به مواردی مانند عرضه و تقاضا، لیست شدن در صرافی ها، رقابت و سلطه آن در رسانه‌های اجتماعی بستگی دارد.

 • عرضه و تقاضا

عرضه و تقاضای شیبا اینو بر ارزش آن تاثیر می‌گذارد. هنگامی که تقاضا از عرضه بیشتر باشد، قیمت افزایش می‌یابد و بالعکس. شیبا اینو برای جلوگیری از افزایش بیش از حد عرضه در گردش و کاهش تورم، برنامه‌های ضرب و سوزاندن خود را منتشر می‌کند.

 • لیست در صرافی

هر چه صرافی‌های ارز دیجیتال بیشتری شیبا اینو را لیست کنند، قیمت آن بالاتر می‌رود زیرا موجب کسب اعتماد عموم کاربران می‌شود. بنابراین لیست شدن در صرافی‌های معتبر باعث افزایش تقاضا برای شیبا و در نهایت افزایش قیمت آن می‌شود.
دوج کوین رقیب اصلی شیبا اینو است. شیبا اینو همواره در تلاش برای پیشی گرفتن از رقبای خود است. عملکرد بهتر شیبا نسبت به سایر رقبا، توجه افراد را جلب کرده و تقاضا برای آن را افزایش می‌دهد که موجب بیشتر شدن قیمت شیبا خواهد شد.

 • سلطه اجتماعی شیبا اینو

علاوه بر فعالیت درون شبکه، هرچه شیبا اینو در رسانه‌های اجتماعی سلطه بیشتری داشته باشد، قیمت آن تحت تاثیر مثبت قرار خواهد گرفت (منظور از سلطه اجتماعی این است که در رسانه‌های اجتماعی چقدر به آن پرداخته می‌شود و تبلیغات مربوطه چه بازخوردهایی می‌گیرند).

 • رفتار نهنگ‌های شیبا

برخلاف ارزهای دیجیتال دیگر، قیمت شیبا اینو به شدت وابسته به رفتار نهنگ‌های بازار آن است. بر اساس یک گزارش، تا اکتبر 2021، حدود 70% از کل شیبا اینو در اختیار هشت نهنگ بود که 41% از عرضه در گردش را تشکیل می‌داد. بنابراین هر حرکتی در آن آدرس‌های کیف پول روی قیمت شیبا تأثیر زیادی خواهد گذاشت.

آینده ارز دیجیتال شیبا چگونه خواهد بود؟

آینده ارز دیجیتال شیبا چگونه خواهد بود؟

آینده ارز دیجیتال شیبا اینو را می‌توان با بررسی عوامل متعددی، پیش بینی کرد. عوامل تکنیکال و فاندامنتال در پیش بینی قیمت آینده یک ارز بسیار کاربردی هستند. در ادامه به صورت مفصل به بررسی آینده ارز دیجیتال شیبا اینو بر اساس تحلیل‌های تکنیکال و فاندامنتال می‌پردازیم.

آینده ارز دیجیتال شیبا اینو بر اساس تحلیل‌های تکنیکال

قیمت شیبا اینو با افزایش حدود 22% درصدی طی ۱ هفته بازار را غافلگیر کرد. هرچند که خرس‌ها وارد بازار شدند و افت 8% را تجربه کرد. با این حال، دلایلی هست که تحلیلگران معتقدند روند صعودی آن ادامه دارد.


قیمت Shiiba Inu در حال حاضر 0.000008530 دلار است. در طول افزایش قیمت اخیر (تاریخ نگارش 31 نوامبر 2022)، میانگین متحرک ساده 8 روزه میانگین متحرک 21 روزه راقطع کرده و زیر نمودار قیمتی روزانه قرار گرفته اند. عبور کرده اند. اکثر اوسیلاتور‌ها و اندیکاتورها سیگنال خرید شیبا را صادر کرده اند. اگر خریداران نتواند در سطح 0.00001040 دلاری حمایت را تثبیت کنند، روند صعودی باطل می‌شود. سوالی که اکثر مبتدیان درمورد شیبا می‌پرسند این است که آیا شیبا به 1 دلار می‌رسد؟ در پاسخ باید بدانید به گفته کارشناسان، قیمت شیبا اینو هرگز نمی‌تواند به ۱ دلار آمریکا برسد. حتی اگر این ارز دیجیتال جزو برترین‌ها شود، قیمت آن به دلایل متعددی هنوز نمی‌تواند به نقطه قابل توجهی برسد. چرا که شیبا اینو در مجموع 549.1 تریلیون عرضه دارد. اگر ارزش هر توکن SHIB یک دلار باشد، ارزش بازار آن به 549.1 تریلیون دلار خواهد رسید که غیرممکن است. خلاصه شاخص‌های فنی ارز شیبا را در اندیکاتور زیر مشاهده می‌کنید.

آینده ارز شیبا اینو بر اساس مولفه‌های فاندامنتال

با پیشرفت‌های متعددی که در اکوسیستم آن اتفاق می‌افتد، شیبا می‌تواند پیشرفت‌های بیشتری داشته باشد. به عنوان مثال، بازی SHIB Etherenity که یک بازی کارتی مبتنی بر مدل کسب درآمد است در ۶ اکتبر راه اندازی شد. همین موضوع در استقبال کاربران و افزایش قیمت شیبا اینو تاثیر خوبی داشت. این بازی در حال حاضر در نسخه‌های Android و ios موجود است. همچنین اعلام شد 5% از کل سود بازی برای حق کپی رایت شیبا اینو استفاده می‌شود. این امر باعث خوشحالی بیشتر سرمایه گذاران شد زیرا خبر مثبتی برای سرمایه گذاران بلندمدت بود. یک بررسی نشان می‌دهد 30% از سرمایه‌گذاران شیبا اینو به دلایل سرمایه‌گذاری با چشم‌انداز بلندمدت، این میم کوین را نگهداری می‌کنند. بنابراین، افزایش نرخ سوخت و برنامه استفاده از سود 5 درصدی SHIB Eternity، سرمایه‌گذاران را به روزهای روشن‌تری در بلندمدت امیدوار می‌کند. شاخص ترس و طمع را در ادامه مشاهده می‌کنید که در حال حاضر از منطقه ترس شدید خارج شده است.

Latest Crypto Fear & Greed Index

برای پیش بینی قیمت شیبا، تجزیه و تحلیل گذشته قیمت آن ضروری است. شما باید گذشته را برای درک حال و پیش‌بینی آینده بدانید و این امر مستقیماً در مورد قیمت و تجزیه و تحلیل فنی تاثیر گذار است اما به این نکته توجه داشته باشید که عملکرد قیمت گذشته تضمینی برای بازده آینده نیست. بنابراین، چشم‌انداز رمز ارز شیبا پس از رالی صعودی چیست؟ پیش بینی‌ها برای باقی مانده سال 2022 و پس از آن تا 2026 چه چیزی را نشان می‌دهد؟

پیش بینی بهترین‌های بازار ارز دیجیتال از آینده ارز شیبا

در این قسمت نظر کارشناسان وبسایت‌های برتر تجزیه و تحلیل بازار در مورد پیش‌بینی قیمت شیبا اینو را بررسی می‌کنیم. ذکر این نکته ضروری است که قبل از تصمیم‌گیری مالی برای ارزیابی ریسک خود، تحقیقات خود را انجام دهید.

Wallet Investor

بر اساس پیش بینی ما، افزایش قیمت در بلندمدت انتظار می‌رود. پیش‌بینی قیمت شیبا اینو برای سال 2027، حدود 0.000121 دلار است. قیمت شیبا در نیمه اول سال 2023 ممکن است حدود 0.0000390 دلار باشد.

Changelly

تحلیلگران ما معتقدند قیمت شیبا اینو در سال‌های آینده افزایش خواهد یافت. پیش بینی می‌شود که قیمت شیبا اینو تا پایان سال 2023 افزایش یابد و به 0.00002271 دلار برسد که بالاتر از قیمت فعلی است.

GOV Capital

داده‌های ما نشان می‌دهد که قیمت شیبا منعکس‌کننده روند صعودی عظیم در سال گذشته، با پتانسیل سود بلندمدت فوق‌العاده است. قیمت آن تا پایان سال 2022 حدود 0.000056 دلار پیش‌بینی می‌شود.

Long Forecast

پیش‌بینی می‌شود قیمت شیبا اینو تا پایان دسامبر 2022 به 0.0000424 دلار برسد. حداکثر قیمت 0.0000505 دلار و حداقل قیمت 0.0000394 دلار است. در اواسط نیمه اول سال 2025 ، قیمت در حدود 0.00001547 دلار تا 0.00001073 دلار و در پایان نیمه دوم نزدیک به 0.00001053 دلار خواهد بود.

Digital Coin Price

طبق آخرین اخبار، تحقیقات و پیش‌بینی قیمت توکن شیبا، این توکن ممکن است تا پایان سال 2022 از 0.0000178 دلار عبور کند و تا سال 2025 ، حدود 0.0000254 دلار را ثبت کند.

پیش بینی آینده قیمت ارز دیجیتال شیبا اینو تا ۲۰۲۶

پیش بینی آینده قیمت ارز دیجیتال شیبا اینو تا 2026

SHIB در اکتبر به اوج قیمت یا ATH خود یعنی 0.00008841 دلار رسید. بنظر شما آیا می‌تواند قیمت کنونی را حفظ کند؟

پیش بینی قیمت شیبا اینو تا پایان 2022

پیش‌بینی قیمت شیبا اینو تنها نشان‌دهنده یک روند مثبت است که بر اساس آن، احتمالا به محدوده 0.000042 دلار در سه ماهه چهارم برسد.

پیش بینی قیمت شیبا اینو تا پایان 2023

پیش بینی شده است که در سال 2023 شیبا متحمل ضرر شود اما بسیار اندک و دوباره به 0.000038 دلار برسد. طبق پیش‌بینی، ارزش Shiba inu برای سال 2023 به 0.000058 دلار می‌رسد که آن را به یکی از ارزهای دیجیتال ارزشمند در آینده نزدیک تبدیل می‌کند. با این حال، طبق پیش‌بینی، این یک سناریوی بدبینانه است و برخی از کارشناسان با این پیش بینی موافق نیستند.

پیش بینی قیمت شیبا اینو تا پایان 2024

انتظار می‌رود که قیمت شیبا اینو با عملکرد متوسط به قیمت 0.000065 دلار برسد. در سال 2024، حداکثر قیمت ممکن است حدود 0.0000696 دلار باشد، که نشان دهنده پتانسیل کامل توکن شیبا برای حفظ و رشد مداوم حتی در شرایط نامطلوب است.

پیش بینی قیمت شیبا اینو تا پایان 2025

2025 ممکن است سال مهمی باشد زیرا پیش‌بینی می‌شود که قیمت توکن SHIB از 0.00012 دلار بالاتر رود. با پذیرش انبوه تر، تخمین زده می‌شود که قیمت SHIB Inu تا سال 2025 به حدود 0.00013 دلار برسد. افزایش قیمتی که قبلاً هرگز سابقه نداشته است.

پیش بینی قیمت شیبا اینو تا پایان 2026
سال 2026 اتفاقات خوبی برای شبکه شیبا به همراه خواهد داشت. SHIB حرکت صعودی خود را در بازار حفظ خواهد کرد. طبق پیش‌بینی‌ها ممکن است توکن‌های شیبا در میانگین سطح قیمت 0.000129 دلار در صرافی معامله کنید. پیش بینی قیمت برای شبکه SHIB برای کل سال نشان دهنده نوسانات عظیم است. ممکن است با سطح 0.000135 دلار برسد.

چالش‌های پیش روی شیبا اینو

بجز چالش‌های کلی که سر راه ارزهای دیجیتال قرار دارد که شامل مواردی مانند وضعیت قوانین و مقررات، تایید هویت، مالیات و… است، هر ارز دیجیتال نیز چالش‌های پیش روی خود را دارد که بر اساس حوزه فعالیت آن مشخص می‌شود. چالش‌های پیش روی شیبا می‌تواند مواردی مانند فعالیت رقبا، توسعه اکوسیستم و حوزه فعالیت آن و موارد تاثیر گذار بر قیمت آن باشد که در ادامه به بررسی هریک می‌پردازیم.

مهم‌ترین رقبای شیبا اینو

بجز دوج کوین که اصلی‌ترین رقیب آن از لحاظ حمایت جامعه و رسانه‌های اجتماعی، پشتیبانی افراد مشهور و ماهیت است، ارزهای دیجیتالی وجود دارند که از لحاظ حیطه فعالیت رقیب شیبا اینو هستند و کارشناسان می‌گویند این 3 ارز می‌توانند شیبا اینو را در 5 سال آینده شکست دهند.

Stellar

از آنجایی که Shiba Inu یک ارز دیجیتال متمرکز بر پرداخت است، یکی از ارزهای دیجیتالی که می‌تواند آن را در آینده شکست دهد، استلار Stellar است.  در فناوری بلاک چین متمرکز بر پرداخت، ایده انجام پرداخت‌های سریع‌تر، ارزان‌تر و در دسترس‌تر برای همه وجود دارد. بر اساس زیرساخت‌های موجود امروز، اعتبارسنجی و تسویه پرداخت‌های برون مرزی ممکن است تا یک هفته طول بکشد. با بلاک چین، این فرآیند به میزان قابل توجهی کاهش می‌یابد. استلار می‌تواند یک ارز فیات را به توکن خود (XLM) تبدیل کند، انتقال XLM را از نقطه A به B در شبکه خود انجام دهد و XLM را به ارز فیات بومی در عرض چند ثانیه تبدیل کند. استلار یکی از سریع‌ترین زمان‌های اعتبارسنجی و تسویه حساب در میان پروژه‌های بزرگ ارز دیجیتال دارد. همچنین، هزینه‌های تراکنش استلار بسیار ارزان است (حدود 0.000004 دلار در هر تراکنش). برای درک بهتر این موضوع، حدود 250000 تراکنش لازم است تا یک کاربر معادل 1 دلار کارمزد پرداخت کند! کلیدی‌ترین عملکردی که استلار بهتر از شیبا انجام می‌دهد، این است که استلار برنامه‌های کاربردی در دنیای واقعی دارد. به عنوان مثال، شبکه بلاک چین استلار در حالی که با آی‌بی‌ام همکاری می‌کرد، چهار سال پیش توسط ده‌ها بانک بزرگ در منطقه اقیانوس آرام جنوبی آزمایش شد. استلار شاید حمایت و توییت‌های ایلان ماسک را نداشته باشد، اما برخلاف شیبا اینو، دلایل ملموسی برای افزایش قیمت و ارزش دارد.

Cardano

دومین ارز دیجیتال شناخته شده‌ای که می‌تواند در طی پنج سال آینده، شیبا را حذف کند، کاردانو Cardano است. شفافیت این پروژه و به‌روزرسانی‌های متعدد این پلتفرم نشان می‌دهد که کاردانو در مسیر درست حرکت می‌کند. به صورت کلی کاردانو در نقشه راه خود 5 مرحله اصلی را مشخص کرد.

 1. Byron: ایجاد معماری بنیادی شبکه را انجام داد.
 2. Shelley: تمرکززدایی در شبکه کاردانو را افزایش داد.
 3. Goguen: امکان تعریف قراردادهای هوشمند و برنامه‌های غیرمتمرکز را ایجاد کرد.
 4. Basho: موجب مقیاس‌پذیری و بهبود عملکرد کاردانو شد.
 5. Voltaire: سیستم‌های خزانه‌داری و رای‌گیری در کاردانو راه‌اندازی خواهد شد.

جدید‌ترین ارتقای کاردانو که هاردفورک واسیل نام دارد با ایجاد تغییراتی در شبکه کاردانو تعامل با قراردادهای هوشمند را راحت‌تر کرده و موجب افزایش کارایی و مقیاس‌پذیری آن می‌شود. به صورت کلی شبکه کاردانو به خوبی در حال پیشرفت است و شیبا اینو را در سال‌های آینده به چالش می‌کشد.

Ethereum

اتریوم ارز دیجیتالی است که از نظر کارشناسان برتر معتبرترین و جذاب‌ترین ارز دیجیتال است. بیت کوین ممکن است اولین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار باقی بماند، اما اتریوم پتانسیل پرداخت در دنیای واقعی و کاربرد غیرمالی را ارائه می‌دهد. چند عامل باعث خاص شدن اتریوم می‌شود. اولین و مهم‌ترین عامل، استفاده شبکه از قراردادهای هوشمند است. قراردادهای هوشمند توانایی ساده‌سازی مدیریت زنجیره تامین را بدون واسطه ارائه می‌دهند و می‌توانند در برنامه‌های مالی برای ایجاد توافق‌های شفاف و قانونی استفاده شوند. دوم، اتریوم در امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) بسیار مفید عمل می‌کند. DeFi از قراردادهای هوشمند بر روی بلاک چین متمرکز بر مالی برای تکمیل تراکنش‌ها استفاده می‌کند. کاربردهای بی‌نظیر اتریوم علاوه بر شیبا می‌تواند هر ارز دیگری را نیز به چالش بکشد‍!

توسعه حوزه فعالیت شیبا اینو

توسعه حوزه فعالیت شیبا اینو

با توجه به ماهیت غیرمتمرکز SHIB، هیچ نقشه راه رسمی یا جدول زمانی برای توسعه فعالیت شیبا اینو وجود ندارد. با این حال، کارشناسن انتظاراتی که از آن با توجه به کل روند شیبا هست را پیش بینی کرده اند. البته برخی از آن‌ها انجام شده و برخی دیگر زمان‌بندی شده اند.

Shibarium

Shibarium L2  لایه 2 شیبا خواهد بود و به کاربران خود اجازه می‌دهد تا دیگر نیازی به پرداخت هزینه‌های تراکنش بالایی که در حال حاضر هنگام استفاده از بلاک چین مبتنی بر اتریوم برای تراکنش‌ها با آن مواجه هستند، نباشد. انتظار می‌رود نسخه بتا عمومی Shibarium در سه ماهه سوم 2022 راه اندازی شود.

Doggy DAO

Doggy DAO اکنون بخش فعالی از اکوسیستم شیبا اینو است. به عنوان شکل اداره جامعه اکوسیستم شیبا، دارندگان توکن BONE نقش مهمی در تحولات آینده شیبا اینو به عنوان بخشی از سازمان غیرمتمرکز خودمختار (DAO) خواهند داشت.

Shiba Eternity

بازی کارتی مبتنی بر مدل کسب درآمد چند نفره که به طور رسمی با نام Shiba Eternity شناخته می‌شود، راه اندازی شد. این کارت با NFT‌های شیبوشی، شامل 1000 کارت الهام گرفته از SHIB است. در کنار این بازی موبایل، نسخه بلاک چین نیز برای آینده برنامه ریزی شده است.

مطالعه بیشتر: میم کوین چیست؟

ShibaSwap 2.0

پس از راه‌اندازی ShibaSwap در سال 2021، ShibaSwap 2.0 مجموعه‌ای از ویژگی‌ها مانند تغییرات اساسی UI را در حین انتقال به یک پورتال رمزنگاری به همراه خواهد داشت. این پرتال رمزنگاری باید اخبار، روندها و اطلاعات بیشتر در مورد اکوسیستم شیبا را نمایش دهد. با این حال، هنوز تاریخ انتشار نسخه ۲ مشخص نشده است.

Metaverse Shiba Inu

Metaverse Shiba Inu شامل املاک و مستغلات مجازی در قالب Lands در دسترس کاربران خواهد بود. دارندگان LEASH برای خرید زمین در متاورس شیبا در اولویت دسترسی خواهند بود. این بر روی نقشه متاورس قرار می‌گیرد و بر اساس نژادهای تیم SHIB به مناطق مختلف تقسیم می‌شود. دارندگان LEASH و Shiboshi NFT اکنون می‌توانند دارایی‌های خود را در وب سایت جدید SHIB. io قفل کنند تا برای فروش آماده شوند.

Shiba Inu Burns

با از بین بردن بیش از 60 میلیارد SHIB، به افزایش قیمت و ارزش شیبا کمک می‌کنند.

پروژه‌ها و به روزرسانی‌های بیشتر SHIB

با نگاهی بیشتر به آینده و پس از انتشار Shibarium، باید منتظر انتشار ShibaNet باشیم. ShibaNet به عنوان بازار اختصاصی Shiba Inu عمل می‌کند و به کاربران اجازه می‌دهد کالاها و خدمات را با استیبل کوین SHI مبادله کنند.

همچنین یک همکاری مد NFT با طراح جان ریچموند در حال انجام است، پس از اینکه برخی کاراگاهان شیبا چندین سرنخ را کشف کردند که طراح را به SHIB مرتبط می‌کند. در ادامه می‌توانیم انتظار داشته باشیم که Welly franchises رستوران فست فود مستقر در SHIB افتتاح شود. برای سرمایه گذاران شیبا، تنها چیزی که اهمیت دارد این است که چگونه این ابزار بر قیمت شیبا تأثیر می‌گذارد.

تاثیر سلبریتی‌ها بر روند قیمت شیبا اینو

تاثیر سلبریتی‌ها بر روند شیبا اینو

حتما متوجه ارتباط واضح قیمت شیبا با مدیر عامل تسلا، ایلان ماسک، شده اید. جالب است بدانید ماسک اخیراً یک سگ شیبا اینو به نام فلوکی را به فرزندی پذیرفته است. هر زمان که ایلان ماسک در مورد سگش توییت می‌کند یا میمی از سگ نژاد شیبا اینو پست می‌کند، شیبا اینو پامپ قیمتی خواهد داشت. با این حال اگر شیبا در حال تلاش برای فراتر از یک میم کوین بودن است، پامپ و دامپ‌های قیمتی با صرفا یک توییت، شیبا را از مسیر دور می‌کند.

مطالعه بیشتر: بهترین شت کوین انفجاری (جدید) برای نوسان گیری

سخن آخر

به خاطر داشته باشید که بازارهای ارزهای دیجیتال به شدت نوسان دارند و پیش‌بینی دقیق قیمت یک توکن و ارائه تخمین‌های بلندمدت دقیق را سخت‌ می‌کند. توصیه می‌کنیم همیشه تحقیقات خود را انجام دهید و قبل از تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، آخرین روندهای بازار، اخبار، تحلیل‌های فنی و بنیادی و نظرات کارشناسان را در نظر بگیرید. هرگز بیش از آنچه می‌توانید از دست بدهید سرمایه‌گذاری نکنید.

این مطلب صرفا برای افزایش آگاهی شما عزیزان تهیه شده است و جنبه آموزشی دارد. ایرانیکارت مسئولیتی در قبال استفاده از این محتوای آموزشی نخواهد داشت.

سوالات متداول
درخواست مشاوره

آینده شیبا اینو با میانگین قیمت 0.00011 دلار پس از 5 سال سیر صعودی دارد. طبق پیش بینی شیبا اینو در سال 2025، بالاترین قله‌ای که می‌توان پیش بینی کرد 0.000125 دلار است.

شما می‌توانید shiba inu را از وبسایت ایرانیکارت خریداری کنید و برای امنیت آن را به کیف پول نرم‌افزاری یا سخت‌افزاری انتقال دهید.

بله، این یک بلاکچین امن و تثبیت شده است که به رمز Shiba Inu اجازه می‌دهد مستقل باقی بماند. طبق وایت پیپر ارز شیبا مبتنی بر شبکه Ethereum است، یک بلاک چین اثبات کار که در حال حاضر در حال انتقال به اثبات سهام است.

عرضه زیاد توکن‌های SHIB در گردش، میزان بالا رفتن قیمت را تحت یک سرمایه‌گذاری واقعی بازار محدود می‌کند. به این ترتیب، بر اساس تعداد بالای سکه‌های شیبا اینو در گردش و حداکثر عرضه، پیش‌بینی‌کنندگان انتظار ندارند که قیمت SHIB قبل از پایان دهه به 0.01 دلار برسد.

در واقع شیبا می‌تواند یک سرمایه‌گذاری بلند مدت خوب باشد، زیرا ثابت کرده است که می‌تواند سرمایه گذاران را با بازدهی عظیم شگفت زده کند. در واقع، ایلان ماسک نیز تمایل مطلوبی به توکن SHIB به عنوان یک میم کوین نشان داده است و آن را قاتل دوج کوین می‌نامد. اما به صورت کلی اینکه shiba inu یک سرمایه گذاری مناسب برای شما است یا خیر بستگی به شرایط شخصی شما دارد. ارزهای رمزنگاری شده دارایی‌های بسیار نوسانی هستند که آن ها را نسبت به سایر اشکال سرمایه‌گذاری پرخطرتر می‌کند. قبل از سرمایه گذاری باید سطح ریسکی را که آماده پذیرش آن هستید ارزیابی کنید. هرگز نباید پولی را سرمایه گذاری کنید که توانایی از دست دادن آن را ندارید. مشاوره سرمایه‌گذاری برای شناخت سطوح مقاومت، قیمت و سطح حمایت قبل از سرمایه‌گذاری در هر توکن، به‌ویژه در بازارهای ارزهای دیجیتال برای به حداقل رساندن ریسک‌های موجود، بسیار کاربردی است.

Shiba Inu در چند ماه گذشته رشد گسترده‌ای را نشان داده است اما بسیار بعید است که طبق پیش بینی قیمت Shiba Inu به مرز 1 دلار برسد. ممکن است تا سال 2025 از مرز 0.000086 دلار عبور کند. عرضه در گردش بالا می‌تواند قیمت Shiba Inu را محدود کند.

کوین شیبا اینو ماهیت بسیار فراری دارد و طبق پیش‌بینی قیمت شیبا اینو، می‌تواند در سال‌های آینده ارزش قابل توجهی را به سرمایه‌گذاران برگرداند یا اگر برنامه‌ریزی دقیقی انجام نشود، می‌تواند به یک فاجعه سرمایه‌گذاری تبدیل شود. نظر ما به منزله توصیه نیست. بنابراین به سرمایه گذاران توصیه می‌شود که سطح حمایت و سطح مقاومت توکن مربوطه را به دقت بررسی کنند.

آینده شیبا اینو -پیش بینی قیمت – بروزرسانی 2023
شیبا یک ارز دیجیتال نوظهور است که با نام شیبا توکن Shiba Token نیز شناخته می‌شود. شیبا با تقلیدی از رمز ارز دوج کوین که صرفاً یک شوخی بود، ایجاد...
4 از 19 رای ثبت شده
درج نظر
با درج نظر امتیاز کسب کنید

 1. با عرض سلام لطفا منو در مورد فروش شیبا راهنمایی کنین

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال می‌توانید از طریق مجموعه ایرانیکارت اقدام کنید. جهت انجام این کار به لینک https://www.iranicard.ir/crypto/ مراجعه فرمایید.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 2. سلام وقت بخیر
  به نظرتون الان با این اوضاع افت خرید بزنم ارز شیبا رو تقریبا چه قدر زمان میبره به سود برسم

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سارا خانم ازنظرمن ۲میلیون تومن شیبابخروبزار کنار.داخل کیف پولت انتقال بده.تازمانی که یک سنت نشده دست نزن بهش.وقتی بشه یک سنت پولت میشه۲۰۰.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰تومن.عزیزم راضی هستی به مبلغ؟

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 3. یک ارز اگر بخواهد خیلی زود به رشد برسد باید برنامه توکن سوزی رو داشته باشه من خودم با اینکه روی شیبا سرمایه گذاری کردم ولی حداکثر قیمتی که واسش پیش بینی میکنم ۱۵ سنت هست اونم نه حالا مگر اینکه برنامه توان سوزی رو پیش بگیره مثل اتریوم که چطوری داره پیش میره

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 4. شیبا یا سرعت نور داره میره جلو هم از لحاظ فاندامنتال هم از لحاظ تیم توسعه دهندش. الان ۰۰۰۰۴۳ هست اما اواسط ۲۰۲۱ به۰۰۰۹ میرسه. دوستان واقعا بر چه مبنایی میگن شیبا ۱دلار. یکی از عوامل رشد قیمت توکن سوزی هست که ۹۰درصد توکن شیبا دست مردم و نهنگ ها هست و ۱۰درصد دست تیم سازنده. با یه حساب سر انگشتی خودتون متوجه میشید ۱دلار شدن شیبا محاله اگه ۱دلار کوچیکترین هولدر شیبا میتونه کره ی زمین رو بخره. اما قطعا در آینده ۱سنت رو خواهد دید. یا علی

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی، از این دیدگاه خود را با ما به اشتراک گذاشتید متشکریم.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 5. سلام روز ۲۸ اکتبر شاهد بودیم که شیبا اینو رشد زیادی داشت میخوام بدونم قبلش تا چقدر اصلاح خورده بود؟
  این باور درسته که میگن ‌هروقت قیمت خیلی رو ب بالا بره یعنی قبلش اصلاح زیادی خورده؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی قطعا هر افزایش قیمتی اصلاح قیمت نیز در پی دارد اما شیبا قبل از 28 اکتبر در یک روند صعودی قرار داشت و افزایش قیمت آن نیز از لحاظ تکنیکالی قابل پیش بینی بود.
   در مورد بخش دوم پرسش شما باید عرض کنم سوال شما کاملا واضح نیست و چنین چیزی قطعیت ندارد.
   برای رشد قیمت یک ارز علاوه بر شرایط تکنیکالی، موارد فاندامنتال بسیار تاثیر گذارند. پس نمی‌توان با قطعیت گفت هر زمان یک ارز اصلاح قیمتی زیادی داشته پس رشد زیادی هم خواهد داشت یا بالعکس! 70% افزایش ارزش یک ارز دیجیتال مربوط به خود پروژه و نحوه پیشبرد و آپدیت های تیم توسعه دهنده آن است.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 6. باسلام و عرض ادب
  از راهنمایی های شما مچکریم
  مطالبتون مفید و آموزنده ست
  مرسی ایرانیکارت

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی
   از این که دیدگاه خود را با ما به اشتراک گذاشتید، متشکریم
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 7. شیبا اینو ظرف یکسال آینده بین 0.000042 تا 0.000062 نوسان خواهد کرد. بیشترین قیمت ممکن ظرف دوسال آینده از 0.00018 پیش بینی میشود.

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی
   از این که اطلاعات خود را با ما در میان گذاشتید، متشکریم.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 8. سلام و خسته نباشی ب مجموعه ایرانیکات میشع از اینکه چ زمانی برا رمز ارز ها خرید بزنیم مثلا ارز شیبا ممنون میشم

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی
   بازار رمز ارزها بسیار پر ریسک است و برای خرید ارز دیجیتال و سرمایه گذاری در آن حتما تحقیق زیادی در این زمینه انجام دهید و با تکیه بر علم و دانش خود اقدام به خرید نمایید.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 9. شیبا تا کمتر از یک سال دیگر به یک دلار می‌رسد Aj8. قیمتی ک الان داره رو برید ببینید واقعا رشد خوبی داشته با اینکه من اصلا فکرشو نمی‌کردم

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 10. سلام
  امروز ۵ آبان شیبا از مرز 0.000067عبور کرد
  و این روند رشد همچنان ادامه دارد.
  شیب آینده‌ی خوبی داره.

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 11. امروز 1400/8/5 تمام سقف پیش بینی زده و به 000053 رسیده رقمی که پیش بینی میشد تا سال 2025 بهش برسه ولی خیلی زودتر به همه سقف خودش رسید و خیلی زودتر از این حرف ها به 50 سنت و 1 دلار میرسه این نظر شخصی منه

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی از این که نظر و انتقادات خود را با ما به اشتراک گذاشتید، متشکریم.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام ببخشید تا چقدر مطمینید به حرفتون.ایا دلیل هم دارین .چون میخوام سرمایه گزاری کنم ولی مطمین نیستم

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
   • با سلام و عرض ادب
    کاربر گرامی مقالات مهم آپدیت می‌شوند اما مسئولیت استفاده از این اطلاعات بر عهده ی خودتان است و تضمینی برای استفاده از آنها وجود ندارد.
    پایدار باشید
    ایرانیکارت

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 12. سلام کاش میشد از نظر تکنیکالی روی نمودار و شیوه ی تحلیل هم برامون میزاشتین مچکرم ایرانیکارت این روزا هرجا میریم اسم سایتتون هست

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 13. بسیار ممنون خیلی عالی بود در کل مجموعه ایرانیکارت واقعا بی نظیره

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی
   تشکر از توجه و حسن نظر شما.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
آینده ارز دیجیتال اتریوم چگونه خواهد بود؟ پیش بینی قیمت اتریوم
آینده ارزهای دیجیتال
آینده ارز دیجیتال اتریوم چگونه خواهد بود؟ پیش بینی قیمت اتریوم
سود چشم گیر و بزرگ نیازمند صبر و زمان است. چرا که سرمایه‌گذاری همیشه یک ماراتن بوده تا دوی سرعت! در این مطلب با نگاهی به دومین رمز ارز بزرگ،...
آینده ارز کاردانو چگونه خواهد بود؟ پیش بینی قیمت کاردانو تا سال 2030
آینده ارزهای دیجیتال
آینده ارز کاردانو چگونه خواهد بود؟ پیش بینی قیمت کاردانو تا سال 2030
اگر به فکر سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال هستید، شاید بد نباشد که به کاردانو به عنوان یک گزینه نگاه کنید. نوسانات و سرمایه‌گذاری‌های این ارز دیجیتال نشان می‌دهد که می‌تواند...
آینده شیبا اینو -پیش بینی قیمت – بروزرسانی 2023
آینده ارزهای دیجیتال
آینده شیبا اینو -پیش بینی قیمت – بروزرسانی 2023
شیبا یک ارز دیجیتال نوظهور است که با نام شیبا توکن Shiba Token نیز شناخته می‌شود. شیبا با تقلیدی از رمز ارز دوج کوین که صرفاً یک شوخی بود، ایجاد...