021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

آینده ارز دیجیتال شیبا اینو

تاریخ انتشار : 8 دی 1400تاریخ بروزرسانی : 10 خرداد 1401زمان مطالعه : 4 دقیقه ارز های دیجیتال

شیبا یک ارز دیجیتال نوظهور است که با نام شیبا توکن Shiba Token نیز شناخته می‌شود. شیبا با تقلیدی از رمز ارز دوج کوین که صرفاً یک شوخی بود، ایجاد شده است. شیبا توکن به سرعت توانست ارزش خود را بالا ببرد. در افزایش ارزش این رمزارز، توییت‌ها و جانبداری‌های ایلان ماسک و افراد مطرح دیگر که فعال حوزه خرید و فروش ارزهای‌ دیجیتال هستند؛ مانند ویتالیک بوترین (خالق اتریوم) بی‌تأثیر نبود. در این مقاله به بررسی آینده ارز دیجیتال شیبا اینو می پردازیم و به پیش بینی قیمت شیبا از سال 2022 تا 2025 خواهیم پرداخت تا به شما کمک کنیم که آیا shiba inu می‌تواند توکن مناسبی برای سبد سرمایه‌گذاری شما باشد یا خیر.

ارز شیبا Shiba چیست؟

قبل از شروع بحث آینده ارز دیجیتال شیبا اینو ابتدا کمی با رمز ارز شیبا آشنا شویم. رمز ارز شیبا در آگوست سال 2020 توسط فردی ناشناس ملقب به “ریوشی” ایجاد شد. ارز شیبا از الگوریتم ERC20 پیروی می‌کند. یعنی یک توکن مبتنی بر اتریوم می‌باشد. این ارز‌های دیجیتال به دلیل قیمت ناچیز اولیه، سرمایه‌گذاران بسیاری را به خود جذب می‌کنند که در بسیاری از موارد شاهد افزایش قیمت بی‌نظیر چنین توکن‌هایی می‌باشیم. برای مثال دوج کوین، با افزایش قیمت از 0.0002 تا 0.75 باعث جذب سرمایه‌گذاران بزرگ به توکن‌های کم‌ارزش شد. وبسایت شیبا اینو در قسمتی خود را DogeCoin Killer معرفی می‌کند! به هرحال ارز شیبا اینو Shiba Inu در دسته میم‌کوین‌ها قرار می‌گیرد. به ارز‌هایی که در ابتدا تارگت خاصی ندارند و صرفاً بر اساس شوخی و یا سرگرمی ایجاد می‌شوند، میم کوین می‌گویند.

اگر به دنبال خرید و فروش ارز دیجیتال شیبا هستید؛ می توانید از خدمات ایرانیکارت استفاده کنید.

خرید و فروش ارز دیجیتال شیبا

بررسی روند ارز شیبا Shiba

بررسی روند ارز شیبا Shiba

 • توکن شیبا در ماه می‌ توجه سرمایه گذاران را به خود جلب کرد، زمانی که طی سه روز 2405% افزایش یافت و در 10 می‌ به 0.0000355 دلار رسید. در یک رالی ناشی از حضور ایلان ماسک در برنامه تلویزیونی، او باعث افزایش فروش DOGE شد اما قیمت توکن شیبا به سرعت کاهش یافت و در تابستان بین 0.000006 دلار و 0.000008 دلار معامله شد.
 • شیبا اینو پس از لیست شدن در صرافی‌های ارز دیجیتال معروف مانند صرافی بایننس رشد قیمت قابل ملاحظه‌ای داشت. هنگامی که ارز شیبا در بایننس لیست شد، قیمت شیبا سریعاً از 0.00001416 به 0.00005007 دلار افزایش یافت.
 • قیمت ارزهای رمزنگاری شیبا اینو (SHIB)، دوج کوین (DOGE) و شیبا فلوکی (FLOKI) پس از اینکه ایلان ماسک عکسی از توله سگ شیبا اینو خود را در تسلا، در 4 اکتبر توییت کرد، افزایش یافت. سپس ماسک اعتراف کرد که مالک هیچ یک از ارزهای دیجیتال نیست و باعث کاهش قیمت در آن‌ها شد اما بعد از آن قیمت شیبا بهبود یافت به صورتیکه ارزش آن بیش از 40% رشد کرد. سپس در ماه نوامبر قیمت آن 23% کاهش یافت. خبر لیست شدن در صرافی کراکن منجر به افزایش شدید دیگری شد.
 • در 29 نوامبر 2021، Newegg اعلام کرد که SHIB را به عنوان پرداخت در پلتفرم خود می‌پذیرد. قبلاً برای پرداخت، BTC ،LTC و DOGE را پذیرفته بود. سپس در 8 دسامبر، BitPay، یک ارائه‌دهنده خدمات پرداخت بیت‌کوین، اعلام کرد که از SHIB پشتیبانی خواهد کرد. کمی بعدتر نیز صرافی Bitstamp اعلام کرد که SHIB را از 9 دسامبر در لیست توکن‌های خود قرار می‌دهد.

 بیشتر بخوانید: بهترین صرافی های جایگزین بایننس

پیش بینی قیمت شیبا اینو توسط وبسایت‌های برتر

در این قسمت نظر کارشناسان وبسایت‌های برتر تجزیه و تحلیل بازار در مورد پیش‌بینی قیمت شیبا اینو را بررسی می‌کنیم. ذکر این نکته ضروری است که قبل از تصمیم‌گیری مالی برای ارزیابی ریسک خود، تحقیقات خود را انجام دهید.

Wallet Investor

بر اساس پیش بینی ما، افزایش قیمت در بلندمدت انتظار می‌رود. پیش‌بینی قیمت شیبا اینو برای سال 2026، حدود 0.000067 دلار است. با سرمایه‌گذاری 5 ساله، انتظار می‌رود درآمد حدود 737% رشد داشته باشد.

Changelly

تحلیلگران ما معتقدند قیمت شیبا اینو در سال‌های آینده افزایش خواهد یافت. پیش بینی می‌شود که قیمت شیبا اینو تا پایان سال 2023 افزایش یابد و به 0.0003 دلار برسد که هشت برابر قیمت فعلی است.

GOV Capital

داده‌های ما نشان می‌دهد که قیمت دارایی منعکس‌کننده روند صعودی عظیم در سال گذشته، با پتانسیل سود بلندمدت فوق‌العاده است. قیمت آن تا پایان سال 2022 حدود 0.0001124 دلار پیش‌بینی می‌شود.

Trading Beasts

پیش‌بینی می‌شود که قیمت Shiba Inu تا ابتدای دسامبر 2022 به 0.0000520 دلار برسد. حداکثر قیمت مورد انتظار 0.000066 دلار و حداقل قیمت 0.0000449 دلار است.

Long Forecast

پیش‌بینی می‌شود که قیمت شیبا اینو تا پایان دسامبر 2022 به 0.00006484 دلار برسد.

Digital Coin Price

طبق آخرین اخبار، تحقیقات و پیش‌بینی قیمت توکن شیبا، این توکن ممکن است تا پایان سال 2022 از 0.0000597 دلار عبور کند و تا سال 2025، یک ATH جدید در حدود 0.0000726 دلار ثبت کند.

پیش بینی قیمت آینده ارز شیبا - پیش بینی آینده ارز شیبا اینو تا 2026

آیا SHIB به رکوردهای خود باز می گردد؟ پیش بینی آینده ارز شیبا اینو تا 2025

پیش بینی‌های قیمت SHIB به دلیل برچسب حریم خصوصی آن جذابیت بیشتری پیدا می‌کند. ویژگی و احترامی که برای همه سرمایه گذاران و شخصیت‌های مشهور خود مانند ایلان ماسک و ویتالیک بوترین قائل است. در واقع، حریم خصوصی ویژگی بارز SHIB می‌باشد و نقطه مرکزی تمام فعالیت‌های توکن‌های Shiba Inu بوده است. این موضوع باعث به دست آوردن مقبولیت و محبوبیت در بازار ارزهای دیجیتال شده و آن را به یک سرمایه‌گذاری عالی تبدیل کرده است.

برای پیش بینی قیمت شیبا، تجزیه و تحلیل گذشته قیمت آن ضروری است. شما باید گذشته را برای درک حال و پیش‌بینی آینده بدانید و این امر مستقیماً در مورد قیمت و تجزیه و تحلیل فنی تاثیر گذار است اما به این نکته توجه داشته باشید که عملکرد قیمت گذشته تضمینی برای بازده آینده نیست. بنابراین، چشم‌انداز رمز ارز شیبا پس از رالی صعودی چیست؟ پیش بینی‌ها برای باقی مانده سال 2021 و پس از آن چه چیزی را نشان می‌دهد؟

SHIB در اکتبر به اوج قیمت یا ATH خود یعنی 0.00008841 دلار رسید. بنظر شما آیا می‌تواند قیمت کنونی را حفظ کند؟ در زمان نگارش این مقاله، تحلیل تکنیکال نشان داد که احساسات کوتاه‌مدت SHIB، نزولی می‌باشد و میانگین‌های متحرک ساده و نمایی روزانه سیگنال‌های فروش می‌دهند و شاخص قدرت نسبی (RSI) در قسمت اشباع قرار داد.

پیش بینی قیمت شیبا اینو تا پایان 2022

با ادامه روند صعودی یکسان در قیمت ارزهای دیجیتال، پیش‌بینی‌هایی مبنی بر افزایش قیمت شیبا اینو با آغاز سال 2022 وجود دارد. اگرچه هنوز خیلی زود است که انتظار داشته باشیم شیبا اینو افزایش یابد یا از اوج خود فاصله بگیرد. پیش‌بینی قیمت شیبا اینو تنها نشان‌دهنده یک روند مثبت است که بر اساس پیش‌بینی، احتمالا محدوده 0.00006224 دلار را لمس می‌کند.

پیش بینی قیمت شیبا اینو تا پایان 2023

پیش بینی شده است که در سال 2023 شیبا متحمل ضرر شود اما بسیار اندک و دوباره به 0.000063 دلار برسد. طبق پیش‌بینی، ارزش Shiba inu برای سال 2023 به 0.000071 دلار می‌رسد که آن را به یکی از ارزهای دیجیتال ارزشمند در آینده نزدیک تبدیل می‌کند. با این حال، طبق پیش‌بینی، این یک سناریوی بدبینانه باقی می‌ماند و برخی از کارشناسان با این پیش بینی موافق نیستند.

پیش بینی قیمت شیبا اینو تا پایان 2024

با توجه به پیش بینی شیبا اینو، امکان کاهش قیمت شیبا اینو وجود ندارد. انتظار می‌رود که قیمت شیبا اینو با عملکرد قیمتی خود تا 0.000079 دلار افزایش یابد.

پیش بینی قیمت شیبا اینو تا پایان 2025

2025 ممکن است سال مهمی باشد زیرا پیش‌بینی می‌شود که قیمت توکن SHIB به هر طریقی از 0.000091 دلار فراتر رود. با پذیرش انبوه تر، تخمین زده می‌شود که قیمت SHIB Inu تا سال 2025 به حدود 0.0001 دلار برسد. افزایشی که قبلاً هرگز سابقه نداشته است.

پیشنهاد مطالعه بیشتر: تحلیل تکنیکال شیبا

سخن آخر

به خاطر داشته باشید که بازارهای ارزهای دیجیتال به شدت نوسان دارند و پیش‌بینی دقیق قیمت یک توکن و ارائه تخمین‌های بلندمدت دقیق را سخت‌ می‌کند. توصیه می‌کنیم همیشه تحقیقات خود را انجام دهید و قبل از تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، آخرین روندهای بازار، اخبار، تحلیل‌های فنی و بنیادی و نظرات کارشناسان را در نظر بگیرید. هرگز بیش از آنچه می‌توانید از دست بدهید سرمایه‌گذاری نکنید.

این مطلب صرفا برای افزایش آگاهی شما عزیزان تهیه شده است و جنبه آموزشی دارد. ایرانیکارت مسئولیتی در قبال استفاده از این محتوای آموزشی نخواهد داشت.

سوالات متداول

آینده شیبا اینو با میانگین قیمت 0.00011 دلار پس از 5 سال سیر صعودی دارد. طبق پیش بینی شیبا اینو در سال 2025، بالاترین قله‌ای که می‌توان پیش بینی کرد 0.000125 دلار است.

شما می‌توانید shiba inu را از وبسایت ایرانیکارت خریداری کنید و برای امنیت آن را به کیف پول نرم‌افزاری یا سخت‌افزاری انتقال دهید.

بله، این یک بلاکچین امن و تثبیت شده است که به رمز Shiba Inu اجازه می‌دهد مستقل باقی بماند. طبق وایت پیپر ارز شیبا مبتنی بر شبکه Ethereum است، یک بلاک چین اثبات کار که در حال حاضر در حال انتقال به اثبات سهام است.

عرضه زیاد توکن‌های SHIB در گردش، میزان بالا رفتن قیمت را تحت یک سرمایه‌گذاری واقعی بازار محدود می‌کند. به این ترتیب، بر اساس تعداد بالای سکه‌های شیبا اینو در گردش و حداکثر عرضه، پیش‌بینی‌کنندگان انتظار ندارند که قیمت SHIB قبل از پایان دهه به 0.01 دلار برسد.

در واقع شیبا می‌تواند یک سرمایه‌گذاری بلند مدت خوب باشد، زیرا ثابت کرده است که می‌تواند سرمایه گذاران را با بازدهی عظیم شگفت زده کند. در واقع، ایلان ماسک نیز تمایل مطلوبی به توکن SHIB به عنوان یک میم کوین نشان داده است و آن را قاتل دوج کوین می‌نامد. اما به صورت کلی اینکه shiba inu یک سرمایه گذاری مناسب برای شما است یا خیر بستگی به شرایط شخصی شما دارد. ارزهای رمزنگاری شده دارایی‌های بسیار نوسانی هستند که آن ها را نسبت به سایر اشکال سرمایه‌گذاری پرخطرتر می‌کند. قبل از سرمایه گذاری باید سطح ریسکی را که آماده پذیرش آن هستید ارزیابی کنید. هرگز نباید پولی را سرمایه گذاری کنید که توانایی از دست دادن آن را ندارید. مشاوره سرمایه‌گذاری برای شناخت سطوح مقاومت، قیمت و سطح حمایت قبل از سرمایه‌گذاری در هر توکن، به‌ویژه در بازارهای ارزهای دیجیتال برای به حداقل رساندن ریسک‌های موجود، بسیار کاربردی است.

Shiba Inu در چند ماه گذشته رشد گسترده‌ای را نشان داده است اما بسیار بعید است که طبق پیش بینی قیمت Shiba Inu به مرز 1 دلار برسد. ممکن است تا سال 2025 از مرز 0.000086 دلار عبور کند. عرضه در گردش بالا می‌تواند قیمت Shiba Inu را محدود کند.

کوین شیبا اینو ماهیت بسیار فراری دارد و طبق پیش‌بینی قیمت شیبا اینو، می‌تواند در سال‌های آینده ارزش قابل توجهی را به سرمایه‌گذاران برگرداند یا اگر برنامه‌ریزی دقیقی انجام نشود، می‌تواند به یک فاجعه سرمایه‌گذاری تبدیل شود. نظر ما به منزله توصیه نیست. بنابراین به سرمایه گذاران توصیه می‌شود که سطح حمایت و سطح مقاومت توکن مربوطه را به دقت بررسی کنند.

اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.
50884 بازدید
آینده ارز دیجیتال شیبا اینو
شیبا یک ارز دیجیتال نوظهور است که با نام شیبا توکن Shiba Token نیز شناخته می‌شود. شیبا با...
4 از 19 رای ثبت شده
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید
جدیدترین مفیدترین
 1. با عرض سلام لطفا منو در مورد فروش شیبا راهنمایی کنین

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 2. سلام وقت بخیر
  به نظرتون الان با این اوضاع افت خرید بزنم ارز شیبا رو تقریبا چه قدر زمان میبره به سود برسم

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سارا خانم ازنظرمن ۲میلیون تومن شیبابخروبزار کنار.داخل کیف پولت انتقال بده.تازمانی که یک سنت نشده دست نزن بهش.وقتی بشه یک سنت پولت میشه۲۰۰.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰تومن.عزیزم راضی هستی به مبلغ؟

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 3. یک ارز اگر بخواهد خیلی زود به رشد برسد باید برنامه توکن سوزی رو داشته باشه من خودم با اینکه روی شیبا سرمایه گذاری کردم ولی حداکثر قیمتی که واسش پیش بینی میکنم ۱۵ سنت هست اونم نه حالا مگر اینکه برنامه توان سوزی رو پیش بگیره مثل اتریوم که چطوری داره پیش میره

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 4. شیبا یا سرعت نور داره میره جلو هم از لحاظ فاندامنتال هم از لحاظ تیم توسعه دهندش. الان ۰۰۰۰۴۳ هست اما اواسط ۲۰۲۱ به۰۰۰۹ میرسه. دوستان واقعا بر چه مبنایی میگن شیبا ۱دلار. یکی از عوامل رشد قیمت توکن سوزی هست که ۹۰درصد توکن شیبا دست مردم و نهنگ ها هست و ۱۰درصد دست تیم سازنده. با یه حساب سر انگشتی خودتون متوجه میشید ۱دلار شدن شیبا محاله اگه ۱دلار کوچیکترین هولدر شیبا میتونه کره ی زمین رو بخره. اما قطعا در آینده ۱سنت رو خواهد دید. یا علی

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی، از این دیدگاه خود را با ما به اشتراک گذاشتید متشکریم.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 5. سلام روز ۲۸ اکتبر شاهد بودیم که شیبا اینو رشد زیادی داشت میخوام بدونم قبلش تا چقدر اصلاح خورده بود؟
  این باور درسته که میگن ‌هروقت قیمت خیلی رو ب بالا بره یعنی قبلش اصلاح زیادی خورده؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی قطعا هر افزایش قیمتی اصلاح قیمت نیز در پی دارد اما شیبا قبل از 28 اکتبر در یک روند صعودی قرار داشت و افزایش قیمت آن نیز از لحاظ تکنیکالی قابل پیش بینی بود.
   در مورد بخش دوم پرسش شما باید عرض کنم سوال شما کاملا واضح نیست و چنین چیزی قطعیت ندارد.
   برای رشد قیمت یک ارز علاوه بر شرایط تکنیکالی، موارد فاندامنتال بسیار تاثیر گذارند. پس نمی‌توان با قطعیت گفت هر زمان یک ارز اصلاح قیمتی زیادی داشته پس رشد زیادی هم خواهد داشت یا بالعکس! 70% افزایش ارزش یک ارز دیجیتال مربوط به خود پروژه و نحوه پیشبرد و آپدیت های تیم توسعه دهنده آن است.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 6. باسلام و عرض ادب
  از راهنمایی های شما مچکریم
  مطالبتون مفید و آموزنده ست
  مرسی ایرانیکارت

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی
   از این که دیدگاه خود را با ما به اشتراک گذاشتید، متشکریم
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 7. شیبا اینو ظرف یکسال آینده بین 0.000042 تا 0.000062 نوسان خواهد کرد. بیشترین قیمت ممکن ظرف دوسال آینده از 0.00018 پیش بینی میشود.

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی
   از این که اطلاعات خود را با ما در میان گذاشتید، متشکریم.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 8. سلام و خسته نباشی ب مجموعه ایرانیکات میشع از اینکه چ زمانی برا رمز ارز ها خرید بزنیم مثلا ارز شیبا ممنون میشم

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی
   بازار رمز ارزها بسیار پر ریسک است و برای خرید ارزهای دیجیتالو سرمایه گذاری در آن حتما تحقیق زیادی در این زمینه انجام دهید و با تکیه بر علم و دانش خود اقدام به خرید نمایید.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 9. شیبا تا کمتر از یک سال دیگر به یک دلار می‌رسد Aj8. قیمتی ک الان داره رو برید ببینید واقعا رشد خوبی داشته با اینکه من اصلا فکرشو نمی‌کردم

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 10. با تشکر از همه عوامل ایرانیکارت

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 11. سلام
  امروز ۵ آبان شیبا از مرز 0.000067عبور کرد
  و این روند رشد همچنان ادامه دارد.
  شیب آینده‌ی خوبی داره.

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 12. امروز 1400/8/5 تمام سقف پیش بینی زده و به 000053 رسیده رقمی که پیش بینی میشد تا سال 2025 بهش برسه ولی خیلی زودتر به همه سقف خودش رسید و خیلی زودتر از این حرف ها به 50 سنت و 1 دلار میرسه این نظر شخصی منه

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی از این که نظر و انتقادات خود را با ما به اشتراک گذاشتید، متشکریم.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام ببخشید تا چقدر مطمینید به حرفتون.ایا دلیل هم دارین .چون میخوام سرمایه گزاری کنم ولی مطمین نیستم

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
   • با سلام و عرض ادب
    کاربر گرامی مقالات مهم آپدیت می‌شوند اما مسئولیت استفاده از این اطلاعات بر عهده ی خودتان است و تضمینی برای استفاده از آنها وجود ندارد.
    پایدار باشید
    ایرانیکارت

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 13. سلام کاش میشد از نظر تکنیکالی روی نمودار و شیوه ی تحلیل هم برامون میزاشتین مچکرم ایرانیکارت این روزا هرجا میریم اسم سایتتون هست

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 14. بسیار ممنون خیلی عالی بود در کل مجموعه ایرانیکارت واقعا بی نظیره

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی
   تشکر از توجه و حسن نظر شما.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟