021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

نهنگ‌ها دوج کوین را به حرکت درمی آورند!

تاریخ انتشار : 18 اردیبهشت 1400تاریخ بروزرسانی : 2 خرداد 1401 اخبار

14000% رشد از ابتدا! روز چهارشنبه دوباره دوج کوین به حمله خود برای کسب  رتبه بندی بازار خرید و فروش ارزهای دیجیتال، ادامه داد. این کوین جنجالی پس از صعود به ارزش سکه 0.69 دلار، از XRP (ریپل) پیشی گرفت و به چهارمین ارز رمزنگاری شده بزرگ تبدیل شد. این هدفی بود که به طور خاص توسط معامله گران در شبکه های اجتماعی تعیین شده بود. همانطور که در نوشته های قبلی خواندیم پیش بینی قیمت دوج کوین در آینده به موارد بسیاری وابسته است. با ایرانیکارت همراه باشید تا اخبار دوج کوین را باهم مرور کنیم.

بازیگران اصلی دوج کوین

به نطر می رسد این کوین رسانه ای آنطور که نشان می دهد مفید نباشد. با وجود این همه هیاهوی تبلیغاتی پیرامون اخبار دوج کوین و استناد های ایلان ماسک پیرامون این ارز، داده های موجود در دسترس عموم نشان می دهد افراد نسبتاً کمی از این بلاکچین استفاده می کنند و کسانی که از آن استفاده می کنند، بیشتر در فکر آن هستند که از بازار سود خود را بگیرند و خارج شوند. در نظر بگیرید که ارزش دلاری دوج کوین در بلاکچین این ارز در روز سه شنبه بیش از 58 میلیارد دلار بود. این رقم 70 درصد بیشتر از مبلغ منتقل شده در بیت کوین (34 میلیارد دلار) و 260 درصد بیشتر از اتریوم (16 میلیارد دلار) بود. با جستجوی بیشتر داده های بستر بلاکچین، می بینیم که علی رغم اینکه دوج کوین ارزش بالاتری ارز را  نسبت به دو ارز رمزپایه بزرگ جهان جابجا می کند، با این حال تعداد کمی از افراد به آن اعتماد دارند. 

بیشتر بخوانیم: آینده ارز دیجیتال شیبا اینو

بر اساس داده های Bitinfocharts، دیروز بیش از 1.4 میلیون تراکنش در بلاکچین اتریوم محاسبه شده است ، و این مبلغ نزدیک به 300000 در بیت کوین دیده شده است. این را فقط با 76000 مورد ثبت شده در بلاکچین Dogecoin مقایسه کنید، شکاف ثروت آشکاری ظاهر می شود. در واقع، بعد از بررسی میانگین معاملات دوج کوین در روز مورد نظر متوجه می شویم که مبلغ تقریباً دو برابر رقم ثبت شده در بیت کوین (BTC) بود. میانگین ارزش معامله DOGE 800،000 دلار بود ، در حالی که بیت کوین BTC 420،000 دلار بود. آمار آن نسبت به اتریوم حتی یک تصویر وحشتناک تر را نشان می دهد – میانگین معاملات Dogecoin با وجود پردازش تنها 5٪ از تعداد معاملات ، 8،000٪ از اتریوم فراتر رفت. همراه با این واقعیت دیرینه که یک آدرس منفرد 28٪ از کل سکه ها را در اختیار دارد، در حالی که فقط 12 حساب 67٪ بازار را تشکیل می دهند، مشخص می شود که دوج کوین یک قهرمان مردمی نیست که حمایت افراد مختلف را داشته باشند.

دوج کوین

گزارشی که اخیراً توسط Galaxy Digital منتشر شده است، حاکی از درماندگی در مورد عدم صحت عمومی دوج کوین به عنوان یک پروژه ارز رمزپایه واقعی است. این گزارش با عنوان “دوج کوین به عنوان صادق ترین شت کوین”، این واقعیت را برجسته می کند که گیت هاب دوج کوین (جایی که به روزرسانی ها برای کد بلاکچین توسط توسعه دهندگان وارد می شود) از سال 2017 تغییری نکرده است. اما حتی اگر همه چیز اشتباه به نظر برسد، واقعیت آشکار همچنان وجود دارد که دوج کوین بهترین دارایی دیجیتالی در فضای ارزهای رمزپایه است. این ارز از 1 ژانویه که قیمت آن کسری از یک سنت بود، 14000٪ رشد را ثبت کرده است. اعتبار و صعود به ظاهر غیرمنطقی دوج به عهده خود “Dogefather” ، ایلان ماسک قرار گرفته است، که از ارسال پست های مختلف برای 52 میلیون پیرو خود در توییتر توانست قیمت را به طرز شگفت آوردی در سال 2021 تغییر دهد.

حتما بخوانید: تحلیل تکنیکال دوج کوین

با همه این تفاسیر، همچنین باید توجه داشته باشید که اوج قیمت دوج 0.69 دلار ، همان هدف قیمتی است که توسط معامله گران Reddit تعیین شده است و قصد دارند قیمت دوج را به صورت مصنوعی بالا ببرند. در ابتدا قرار بود که این کوین تا 20 آوریل به این قیمت برسد اما در آن زمان فقط به قیمت 0.420 دلار رسیده بود ، پس از آن کمی بیشتر از دو هفته بعد، سرانجام به اهداف خود رسیده است. قیمت نهایی که معامله گران به دنبال آن هستند 1 دلار است. در این نوشته اخبار دوج کوین را سایت Cointelegraph پیگیری کردیم. در این روزهای پرنوسان بازار خرید و فروش ارزهای دیجیتال شما کدام دسته اید؟ خریدار یا فروشنده یا تماشاچی؟

464 بازدید
نهنگ‌ها دوج کوین را به حرکت درمی آورند!
14000% رشد از ابتدا! روز چهارشنبه دوباره دوج کوین به حمله خود برای کسب  رتبه بندی بازار خرید...
5 از 4 رای ثبت شده
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید