021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

ارز اطلس استار چیست ؟

تاریخ انتشار : 27 شهریور 1400تاریخ بروزرسانی : 5 خرداد 1401 ارز های دیجیتال

اخیرا بازار توکن‌های NFT در ارز‌های دیجیتال بسیار پر رونق شده است. این فناوری جدید می‌تواند پتانسیل اقتصادی صنعت بازی را تغییر دهد. ترکیب NFT‌ ها با صنعت بازی از طریق متاورس، موجب تحول قابل توجه در دنیای فناوری شده است. اطلس استار Star Atlas یکی از این پروژه هاست که سرعت را برای نسل بعدی بازی‌ها تعیین می‌کند. اطلس استار Star Atlas یک بازی ویدیویی آنلاین مبتنی بر بلاکچین می‌باشد. این بازی به صورت چند نفره و در متاورس بازی مجازی انجام می‌شود و ارز اطلس Atlas نیز توکن بومی این بازی می باشد. قبل از خرید بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال بهتر است که پروژه ی آن ها را بشناسید. در این مقاله ضمن معرفی ارز دیجیتال اطلس Atlas ، نحوه عملکرد بازی اطلس استار Star Atlas را نیز توضیح خواهیم داد.

ارز اطلس استار Star Atlas چیست ؟

مایکل واگنر مدیرعامل اطلس استار این پروژه را اینگونه معرفی می‌کند:

اطلس استار Star Atlas مفتخر است اعلام کند که سولانا را به عنوان پروتکلی برای ایجاد متاورس انبوه چند نفره با استفاده از بلاک چین انتخاب کرده است. Star Atlas با ترکیب مکانیک بلاک چین و مکانیک بازی سنتی، یک تجربه بازی منحصر به فرد ایجاد می‌کند. سولانا solana اولین بلاک چین در مقیاس وب را در سال ۲۰۱۹ راه‌اندازی کرد و آن را تنها راه حل بلاک چین دانست که قادر به میزبانی برنامه‌های کاربردی با پهنای باند محاسباتی مشابه اینترنت مدرن است و توانایی ارائه نسخه‌های غیر متمرکز Nasdaq، فیس بوک، توییتر و سایر موارد موجود را ارائه می‌دهد. بلاک چین اطلس استار به طور کامل از مالکیت غیر متمرکز مستقل بر دارایی‌های مجاز از طریق اجرای بلاک چین در مالکیت دارایی و بازار‌های NFT استفاده می‌کند.

ارز دیجیتال اطلس Atlas، ارز پلتفرم اطلس استار Star Atlas می باشد که در ۲۰۲۱ بر روی بلاکچین سولانا ساخته شد. قیمت ارز اطلس Atlas در حال حاضر 0.127074 می باشد و در وبسایت CoinMarketCap رتبه فعلی ارز اطلس 247 است. اطلس استار توسط پروژه‌های مبتنی بر بلاکچین سولانا solana، مانند صرافی غیرمتمرکز serum و صرافی متمرکز FTX پشتیبانی می‌شود. بنابراین از توان تراکنش شبکه‌ای ۵۰۰۰۰ تراکنش در ثانیه پشتیبانی می‌کند. سولانا به عنوان یکی از سریعترین، امن‌ترین و مقاوم ترین پلتفرم هایی است که در شبکه‌های بلاکچین ارائه می‌شود که با زیرساخت بازی که فراهم کرده می‌توان برنامه‌های غیرمتمرکز را از طریق آن ایجاد کرد. سولانا همچنین دارای هزینه معاملات مقرون بصرفه است. کارمزد متوسط در این شبکه حدود 0.00025 دلار در هر تراکنش است.  توزیع ارز دیجیتال اطلس به این صورت انجام گرفته است:

۲۰% سهامداران، ۴۵% ایستگاه‌های استخراج، ۱۵% برای توسعه دهندگان و 20% برای تیم

بهترین آلت کوین (رمزارزها) برای سرمایه گذاری کدامند؟

بازی کن، درآمد کسب کن!

اطلس استار Star Atlas به دلیل مدل اقتصادی خود در زمینه بلاک چین با ویژگی‌های Play-to-Earn و DeFi شناخته می‌شود. دارایی‌های درون بازی به بازیکن این امکان را می‌دهد تا منابع خود را در متاورس اطلس استار مبادله کند، از طریق اکتشاف ارزش ملموس ایجاد کند، استراتژی سیاسی را به کار گیرد و بر آینده توسعه بازی تأثیر بگذارد. اطلس استار اقتصاد توکن دوگانه را در پیش گرفته و یک تجربه بازی در آینده دور را ارائه می‌دهد.

بازیکنان اطلس استار در خلا وسیع فضا به دنبال جواهرات‌ گرانبهای مبتنی بر NFT هستند. که این فناوری، بلاکچین را با موارد درون بازی مبتنی بر NFT و یک فناوری گرافیکی منحصر به فرد ترکیب می‌کند تا یک تجربه متاورس ایجاد کند. شایان ذکر است که اگر می‌خواهید بدانید ارز دیجیتال اطلس استار Star Atlas را از کجا بخرید، صرافی‌های برتر برای معاملات ارز دیجیتال اطلس استار Star Atlas در حال حاضر FTX، ZT، Bitrue، MEXC و Raydium هستند.

بنیان‌گذاران ارز دیجیتال اطلس استار Star Atlas چه کسانی هستند؟

ارز دیجیتال اطلس استار Star Atlas (ATLAS) توسط مایکل واگنر، مدیرعامل آن تاسیس شد. سرپرست عملیات اطلس استار دب لوکاس است. نام دیگر بنیانگذار ارز دیجیتال اطلس استار COO Pablo Quiroga است. مایکل واگنر قبل از تأسیس Star Atlas، در صندوق VC و در Multichain Ventures، شرکتی که بر تولید محصولات  بلاک چین متمرکز بود، کار می‌کرد. پابلو کیروگا قبل از تاسیس اطلس استار در زمینه بیوتکنولوژی کار می‌کرد. دب لوکاس دارای سابقه مالی با پست‌هایی در چارلز شواب و بارکلیز است.

اگر شما فعال حوزه ارزهای دیجیتال هستید؛ می توانید برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال از خدمات ایرانیکارت استفاده کنید.

خرید و فروش ارز دیجیتال

 

بازی اطلس استار Star Atlas چگونه است؟

نحوه عملکرد بازی اطلس استار srar atlas game
اطلس استار یک بازی ویدیویی استراتژیک مبتنی بر بلاکچین سولانا است که با مضمون فضا طراحی شده است. یک متاورس چندنفره عطیم که تنظیم شده برای آینده دور در سال ۲۶۲۰ است. این پلتفرم بازی با استفاده از Nanite Unreal Engine ۵ برای ایجاد بازی‌های ویدیویی با کیفیت به بازی اجازه می‌دهد از محیط‌های با کیفیت سینما و زمان واقعی برخوردار باشد. اطلس استار علاوه بر استفاده بلاکچین سولانا ویژگی یکپارچه‌سازی مستقیم از طریق مبادله غیرمتمرکز یعنی dex را نیز داراست که به لطف این ویژگی بازیکنان می‌توانند با پلتفرم‌های defi و قرارداد‌های هوشمند ارتباط برقرارکنند که در نهایت به کاربران این دسترسی را می‌دهد که بتوانند انواع دارایی‌ها را قرض کنند یا وام بدهند.

در ابتدا بازیکنان باید با توکن اطلس برای به دست آوردن موارد nft درون بازی مثل خدمه، سفینه فضایی، زمین و سایر تجهیزات لازم استفاده کنند. بازیکنان این بازی می‌توانند در این فضا معامله کنند، توکن‌های غیرقابل تعویض NFT را به دست آورند و یا ایجاد کنند؛ به نحوی که کاربران ملموس بودن و مالکیت و ارزش دارایی واقعی را تجربه می‌کنند. بازی Star Atlas در یک محیط علمی تخیلی آینده در سال ۲۶۲۰ اتفاق می‌افتد، جایی که سه جناح اصلی بوجود آمده‌اند و برای تامین منابع و کنترل با یکدیگر رقابت می‌کنند: بشریت، کنسرسیومی از نژاد‌های بیگانه و اندروید‌های حساس.

موارد به دست آمده در بازی اطلس استار را می توانید به درآمد واقعی تبدیل کنید!

این بازی ترکیبی از ژانر‌های مختلف است. استراتژی بازی این است که شما باید برنامه‌های تاکتیکی را در مورد نحوه تعامل با سایر بازیکنان و جناح‌ها توسعه دهید. در نهایت، بازیکنان می‌توانند منابع را به دست آورده و از این طریق منبع درآمد داشته باشند. پس از انتخاب جناح، بازیکنان ابتدا در مناطق امنیتی بدون مبارزه شروع می‌کنند تا گیم پلی اصلی را کشف کنند. بعداً، آن‌ها می‌توانند از امنیت متوسط ​​استفاده کنند و در صورت امکان مبارزه، گیم پلی باز کنند.

ستون‌های اساسی گیم پلی عبارتند از:

 • کاوش در فضا عمیق
 • مبارزه
 • ساخت‌ ایستگاه‌های فضایی و کشتی
 • انتخاب حرفه‌های درون بازی برای استخراج منابع
 • ایجاد اتحاد برای کنترل مقیاس منابع

بازی اطلس استار گسترده است و بازیکنان مجبور می‌شوند با جمع‌آوری منابع و رقابت کردن برای پیشی گرفتن از بازیکنان در متاورس سفر‌های چالش برانگیزی را آغاز کنند. بازیکنان می‌توانند شهر‌ها را بسازند و اقتصاد خرد را به نحوی در بازی ایجاد کنند. یا حتی برای اداره مناطق خاص با یکدیگر همکاری کرده و سازمان‌های مستقل یا DAO را تشکیل بدهند. ضمن اینکه دارایی‌های به دست آمده در بازی بعداً می‌توانند با ارز‌های واقعی مبادله شوند.

به عبارت دیگر بازیکنان می‌توانند در مقابل موارد مجازی که هنگام بازی به دست می‌آورند پول واقعی به دست بیاورند. بر خلاف اغلب سیستم عامل‌های بازی متمرکز که فروش مجدد و مالکیت کامل موارد درون بازی را محدود می‌کند؛ این پلتفرم به طور کامل از تمرکز زدایی استقبال می‌کند. یعنی بازیکنان مالکیت تمام مواردی که در طول بازی به دست آورده‌اند را خواهند داشت و می‌توانند موارد درون بازی داری NFT را در بازار‌های ثانویه NFT بفروش برسانند. ‌ایده کلی این بازی این است که زمان صرف شده در بازی باعث درآمد شود.

چه چیزی اطلس استار Star Atlas را منحصر به فرد می‌کند؟

ویژگی های بازی اطلس استار star atlas

اطلس استار Star Atlas با هدف ارائه یک بازی فراگیر متاورس که شامل چندین ژانر می‌شود و یک تجربه بازی با کیفیت سینما را با توانایی به دست آوردن دارایی‌های مجازی که می‌تواند با ارز واقعی جایگزین شود، ترکیب می‌کند. این شرکت قصد دارد با پیشی گرفتن از رقبای خود در زمینه‌های مختلف، برتری داشته باشد. تا به حال، هیچ بازی بلاکچینی به اندازه Star Atlas امکانات گیم پلی مختلف را با هم ترکیب نکرده است. در حالی که برخی از بازی‌ها گزینه‌ای برای کسب درآمد از طریق شرط‌بندی، نبرد با دیگر بازیکنان برای دارایی‌های مجازی یا کشف دنیای مجازی آن و ایجاد اتحاد را ارائه می‌دهند، هیچ بازی همه موارد گفته شده را همزمان انجام نمی‌دهد.

آینده ارز سولانا

موارد استفاده ارز اطلس در بازی اطلس استار Star Atlas

بازیکنان می‌توانند از ارز استار اطلس ATLAS به عنوان ارز درون بازی برای خرید دارایی استفاده کنند. همچنین می‌توانند NFT‌ هایی را در بازار NFT خریداری کنند که به عنوان تجهیزات درون بازی عمل می‌کند. در عین حال، بازیکنان قادر خواهند بود حرفه‌ای مانند مدیر عامل، کارگزار، شکارچی جایزه، دزدان دریایی و تعداد زیادی دیگر را برای ایفای نقش در سفینه فضایی انتخاب کنند.

توکن POLIS، دومین توکن اطلس استار، به عنوان یک نشانه حکمرانی در این شهر‌های فضایی و همچنین تصمیمات حکمرانی در مورد بازی عمل می‌کند. استار Star Atlas همچنین قصد دارد یک بازار NFT و یک برنامه انتشار NFT برای توزیع و تجارت دارایی‌های درون بازی ارائه دهد. علاوه بر این، با ادغام با Serum، دارندگان توکن ATLAS این امکان را خواهند داشت که نقدینگی خود را تامین کرده، یا دارایی‌های توکن خود را بفروشند و خریداری کنند.

کیف پول های ارز دیجیتال اطلس استار Star Atlas

در حال حاضر کیف پول‌های دیجیتالی زیادی از رمز ارز اطلس استار پشتیبانی نمی‌کنند. با این حال پیش بینی می‌شود در ادامه کیف پول‌های معروف مانند اتمیک و… نیز از این ارز پشتیبانی کنند. لیست کیف پول‌های در حال حاضر ارز دیجیتال اطلس را در زیر مشاده می‌کنید.

 1. Ledger
 2. trust
 3. phantom
 4. mathwallet

از میان کیف پول‌های نام برده در بالا، کیف پول لجر به دلیل اینکه یک کیف پول سخت افزاری است از امنیت بالاتری برخوردار است. این کیف پول دارای دو نوع لجر نانو اس و لجر نانو ایکس می‌باشد. برای خرید انواع مدل کیف پول سخت افزاری لجر می‌توانید از خدمات ایرانیکارت استفاده کنید.

آینده ارزدیجیتال اطلس استار Star Atlas

اطلس استار قوی‌ترین فرصت را در تاریخ بشر برای علاقمندان به بازی فراهم می‌کند تا از طریق به دست آوردن درآمد‌های مجازی درون بازی به درآمد واقعی برسند. با اتصال به سیستم پر رونق سولانا، اکوسیستم و اهداف بلند مدت اطلس نیز بهینه می شود. دید کلی برای Star Atlas در هیچ بلاک چین دیگری امکان پذیر نیست.

حتما بخوانید: تحلیل تکنیکال سولانا

بنابراین اکوسیستم اطلس را قادر می‌سازد که بازیکنان در آن بتوانند در مسیر آینده پروژه مشارکت کنند. با توکن ATLAS، بازیکنان قادر خواهند بود NFT کسب کرده و آن‌ها را در بازار آزاد معامله کنند. تمام این ویژگی ها را برشمردیم تا به این نکته اشاره کنیم؛ اطلس استار راه را برای آینده صنعت بازی‌های بلاکچین مبتنی بر NFT هموار می‌کند. ادغام پلتفرم با NFT‌ها، فناوری بلاکچین و تجربه بازی در واقعیت مجازی شروع خوبی برای اتصال بازیکنان در یک اقتصاد پررونق با قابلیت Defi است. اقتصاد این پلتفرم بر اساس سولانا ساخته شده است. بنابراین می‌توان انتظار داشت به یک اکوسیستم پر رونق تبدیل شود.

630 بازدید
ارز اطلس استار چیست ؟
اخیرا بازار توکن‌های NFT در ارز‌های دیجیتال بسیار پر رونق شده است. این فناوری جدید می‌تواند پتانسیل اقتصادی...
4.78 از 9 رای ثبت شده
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید
جدیدترین مفیدترین
 1. استفاده کردیم عالی بود انشالله سودی عالی خواهد داد ????

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 2. سلام…
  من ارز رو از شبکه بایننس رو کیف پول متامسک خریداری کردم ..میشه راهنمایی کنید چه موقع میشه چنج کرد چون الان نمیشه…ممنون میشم راهنمایی کنید

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی، هر ارز را می‌توان در شبکه مربوطه تبدیل کرد.
   برای این کار شما باید به میزان کارمزد لازم، موجودی داشته باشید که تراکنش شما انجام شود. به منظور تبدیل در کیف پول متامسک از بخش swap اقدام کنید.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 3. با سلام خدمت پشتیبانی عزیز ، بازی استار رو اگر بخواهیم با بازی اکسی مقایسه کنیم ، کدام ارز بازی استار مثل بازی اکسی ارز حاکمیتی بازی هست ؟ ارز SLP مثل ارز police هست یا شبیه به star atlas
  ممنون از پاسخگویی شما

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی
   police توکن حاکمیتی اطلس استار می‌باشد. شما با داشتن توکن police می‌توانید در تصمیمات اکوسیستم اطلس استار شرکت کنید.
   توکن atlas برای خرید دارایی های درون بازی و موارد nft می‌باشد که برای انجام بازی الزامی است. ولی در اکوسیستم axie infinity توکن axs توکن حاکمیتی و توکن slp برای پاداش ها مورد استفاده قرار می گیرد. در نهایت هر دو توکن قابلیت خرید و فروش در صرافی ها را دارند.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 4. سلام
  طبق فرمایش شما این ارز بر روی بلک چین سولاناست یعنی ما در کیف پولمون سولانا داشته باشیم میتونیم ادرس سولانا رو بدیم یا نه؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی، بله اما مشکلاتی در این باره وجود دارد، بنابراین بهتر است توکن را به صورت جداگانه نگهداری کنید.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 5. سلام و عرض خسته نباشید
  سریع ترین و راحت ترین راه خرید ارز استاراطلس کدومه؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی، به عنوان امن‌ترین و بهترین راه برای خرید اطلس می‌توانید به صرافی‌های پشتیبانی کننده مانند ftx,gate.io,mexc,coinex,hotbitو… مراجعه و سپس به کیف پول خود منتقل کنید.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 6. کیف پول تراست ولت ازش پشتیبانی نمیکنه. من خواستم از اون قسمتی که ارزای مد نظرو میشه اضافه کرد. نبود. راه. دیگه ای هست بگید ممنونم

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 7. به نظرم در اینده نزدیک سند و مانارو میگیره مطمعنم، سایتتون عالیه

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی از این که نظر و دیدگاه خود را با ما به اشتراک گذاشتید، متشکریم.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 8. سلام.بنظرتون روش سرمایه گذا ی بکنیم؟ارزششو داره یعنی؟میشه چند درصدی برا موفقیتش قائل شد؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی، سرمایه گذاری در زمینه ارزهای دیجیتال نیازمند تحقیق و مطالعه زیادی است. لطفا تحقیقات لازم در این زمینه را انجام دهید و بر پایه دانش و اطلاعات خود اقدام به خرید رمزارز نمایید.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   اطلس استار مبتنی بر بلاکچین سولانا است. بنابراین از کیف پول های بلاکچین سولانا می توان برای نگهداری آن استفاده کرد. از جمله معروف ترین کیف پول های اطلس استار می توان به کیف پول اتمیک، اکسودوس، لجر نانو ایکس، لجر نانو اس و coin98 اشاره کرد.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی، از این که دیدگاه خود را با ما به اشتراک گذاشتید، متشکریم.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟