021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

اساس اولیه درآمد از یوتیوب | اینفوگرافیک

تاریخ انتشار : 30 تیر 1399تاریخ بروزرسانی : 18 دی 1400 نقد کردن درآمد ارزی

شاید شما هم در پی جستجو برای کسب درآمد دلاری، به گزینه کسب درآمد ها یوتیوب رسیده باشید ولی از جزیات اولیه آن نیز بی خبر باشید؛ این کار همانقدر که از دور سخت و پیچیده و ناممکن به نظر میرسد، هر چقدر برای آن زمان بگذارید و آن را تبدیل به یک اولویت در زندگی خود کنید، میبینید که کاملا خلاف تصور اولیه شماست و اگر  عاشق تولید محتوا از نوع تصویری آن باشید و کمی تا قسمتی، خلاقیت چاشنی آن بکنید میتوانید خود را صاحب یکی از بهترین و آینده دار ترین شغل ها کنید و از نتیجه انتخاب و کار های خود نهایت لذت را ببرید. شما باید بهترین کانال های یوتیوب YouTube را بشناسید و آن ها را رصد کنید. ساخت اکانت یوتیوب را فرا بگیرید و با تجهیزات اولیه ولی استاندارد به این راه قدم بگذارید تا مبادا از نتیجه نگرفتن خود سر خورده شوید و خیلی زود یوتیوبر درون خود را به فراموشی بسپارید.

یوتیوبر ها یکی از سخت کوش ترین افراد دنیا هستند

شما بایذ قدرت خلق کردن داشته باشید؛ خلق چیزی که تا این لحظه وجود خارجی نداشته است و یا خلق محتوایی، چند پله قوی تر از چیزی که بوده و هست. شما باید همیشه به روز باشید و در هر لحظه آمادگی رویارویی با هرگونه تغییر را داشته باشید و پاسخگوی ذهن کنجکاو مخاطبین خود باشید. اول شما باید عاشق کانال یوتیوب خود باشید و بعد به معقوله کسب درآمد از یوتیوب فکر کنید.

شما میتوانید با کمک  آژانس تبلیغاتی افراک درآمد خود را از یوتیوب نقد کنید

مشاوره رایگان و نقد درآمد از یوتیوب

یوتیوب YouTube دیگر فقط یک وبسایت نیست

یوتیوب YouTube دیگر یک وبسایت سرگرمی با محوریت آپلود و پخش ویدیو نیست و تبدیل به یک صنعت شده است. یک صنعت فوق پولساز برای تمام افراد خلاق و سخت کوش دنیا. ساخت اکانت یوتیوب چند دقیقه وقت میگیرد و تهیه تجهیزات هم با تمام تحقیق ها شاید چند ساعت. ولی مهمترین چیزی که یک کانال و محتوا را متمایز میسازد و به آن در راه موفقیت کمک شایانی میکند، داشتن یک ایده بسیار جذاب میباشد و در مراحل بعدی نیز میتواند مهمترین نقطه آن طرز اجرا و پیاده سازی ایده است.

تمام این مراحل را میتوان به صورت دلی و یا تجربی انجام داد ولی باید بدانید که پیاده سازی ایده مستلزم حداقل هایی است که فن بیان، نحوه اجرا و شخصیت مجری و یا راوی میباشد. تمام این موارد به کانال شما هویت میدهد و باعث میشود که مخاطب شما، مخاطب ثابتی بماند

 

 

درآمد از یوتیوب ، YouTube

برای کسب درآمد ارزی، می‌توانید از خدمات ایرانیکارت استفاده کنید و در خواست خود را از طریق لینک زیر ثبت کنید. کسب درآمد ارزی

کلام آخر

دیگر رویا نیست ولی به این معنا نیست که یک امکان دم دستی و آسان است. کاملا بر عکس چرا که هر روز چند ده کانال در یوتیوب با پتانسیل بسیار بالا شروع به فعالیت میکنند و این شمایید که باید با تمام توان خود از این کورس رقابتی جا نمانید. بدون پیش نیاز ها وارد نشوید و صبر را سر لوحه کار خود قرار دهید چرا که این کار ممکن است در چند ماه به نتیجه مطلوب شما برسد و یا ممکن است تا دو سال دیگر نیز با چیزی که شما در ذهن خود میپرورانید فاصله داشته باشد. صبر، خلاقیت و تلاش. ترکیبی است که در هیچ کاری به شکست نمیخورد و یوتیوبر شدن از این قاعده مستثنی نیست .

872 بازدید
اساس اولیه درآمد از یوتیوب | اینفوگرافیک
شاید شما هم در پی جستجو برای کسب درآمد دلاری، به گزینه کسب درآمد ها یوتیوب رسیده باشید...
4.5 از 4 رای ثبت شده
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید