021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

استفاده از ویزا کارت مجازی برای پی پال

تاریخ انتشار : 31 اردیبهشت 1401تاریخ بروزرسانی : 7 خرداد 1401 کیف پول الکترونیک

پی پال، یکی از بزرگترین شبکه‌های مالی برای انجام معاملات تجاری و بانکی است که در سراسر دنیا به عنوان یکی از بهترین روش‌ها برای انجام تراکنش‌ها، پرداخت‌های بانکی و بین المللی شناخته شده می‌شود. برای استفاده از این سیستم مالی لازم است که ابتدا نسبت به ساخت اکانت آن اقدام نمایید و سپس حساب پی پال خود را وریفای کنید. چرا که در صورت وریفای نکردن حساب پی پال فقط می‌توانید از سایر حساب‌های پی پال، دریافت وجه داشته باشید. برای وریفای کردن حساب پی پال، لازم است که یک کارت اعتباری مثل ویزا کارت را به حساب پی پال خود وصل کنید. این که کدام ویزا کارت مجازی برای پی پال مناسب است، در این مقاله بررسی می‌شود.

نحوه اتصال ویزا کارت مجازی برای پی پال

راه‌های مختلفی برای اتصال یک حساب یا کارت اعتباری به پی پال و وریفای کردن آن وجود دارد. یکی از روش‌های وریفای کردن حساب پی پال استفاده از ویزا کارت مجازی است. در صورتی که در پی پال ثبت نام نموده‌اید ولی حساب خود را وریفای نکرده‌اید می‌توانید با استفاده ویزا کارت مجازی به روش زیر اکانت خود را وریفای نمایید.

  • پس از کلیک بر روی login و وارد شدن به اکانت خود، از قسمت داشبورد صفحه پی پال روی Link a card کلیک کنید.

ویزا کارت مجازی برای پی پال

  • مشخصات ویزا کارت مجازی خود را وارد کرده و روی Link Card کلیک کنید. سپس از جانب بانک یک رمز یک بار مصرف برای شما ارسال می‌شود که با وارد کردن آن مشخصات کارت شما تایید می‌گردد.

ویزا کارت مجازی برای پی پالاستفاده از حساب پی پال به این معنا نیست که شما دیگر از کارت بانکی خود استفاده نکنید. بلکه با استفاده از حساب پی پال انجام تراکنش‌های مالی آسان‌تر شده و شما می‌توانید در کنار آن از کارت اعتباری خود نیز استفاده کنید.

ویژگی‌های ویزا کارت مجازی برای اتصال به پی پال

تمام کارت‌های اعتباری که برای انجام تراکنش‌ها و پرداخت‌های مالی استفاده می‌شوند دارای مشخصات خاص و انحصاری هستند. این مورد برای کارت‌های مجازی هم صدق می‌کند و یکی از مشخصات بارز ویزا کارت‌های مجازی، قابلیت اتصال آن‌ها به پی پال است. سایر مشخصات ویزا کارت مجازی به شرح زیر می‌باشد:

  • صدور شده بر پایه دلار آمریکا می‌باشد.
  • صدور و دریافت کارت خیلی سریع و به صورت آنی انجام می‌شود.
  • از استانداردهای امنیتی بسیاری بالایی برخوردار است.
  • دارای پنل بانکی و اینترنت بانک مختص به مشتری است.
  • امکان چک کردن گردش حساب و تراکنش‌ها وجود دارد.
  • در زمان صدور ویزا کارت شارژ آن با انتخاب مشتری می‌باشد.
  • از انواع ارزهای دنیا پشتیبانی می‌کند.
  • مدت اعتبار کارت‌ها 3 تا 7 ماه می‌باشد.

بیشتر بخوانید: صفر تا صد پی پال

ویزا کارت مجازی برای پی پال

نحوه خرید ویزا کارت مجازی

برای خرید ویزا کارت مجازی می‌توانید از طریق بعضی از شرکت‌های واسط مثل ایرانیکارت اقدام خرید نمایید. با ویزا کارت مجازی می‌توانید پی پال خود را وریفای کرده و پرداخت در سایت‌های خارجی و بین المللی را انجام دهید. اکثر سایت‌های خارجی پذیرای ویزا کارت مجازی می‌باشند. هزینه صدور این کارت‌های اعتباری بسته به مقدار درخواستی متفاوت می‌باشد.

برای افتتاح حساب پی پال وریفای شده می‌توانید از خدمات ایرانیکارت استفاده نموده و درخواست خود را از طریق لینک زیر ثبت کنید. ساخت حساب پی پال وریفای شده GMT crisp

چرا اکانت پی پال خود را وریفای کنیم؟

برای استفاده از حساب پی پال، حتما آن را وریفای کنید، چرا بدون وریفای کردن آن هیچ گونه استفاد خاصی نمی‌توانید از حساب خود داشته باشید. علاوه بر این در صورت وریفای شدن اکانت پی پال شما، حساب شما دارای امنیت بیشتری بوده و با اطمینان بیشتری می‌توانید از آن استفاده کنید. همچنین پس از وریفای کردن اکانت پی پال، وجه دریافتی مستقیم به حساب بانکی شما انتقال می‌یابد. ضمنا با وریفای کردن حساب پی پال، در دریافت و ارسال پول محدودیتی نخواهید داشت.

سخن نهایی

با استفاده از حساب پی پال می‌توانید در بسیاری از سایت‌های خارجی پرداخت‌های خود را انجام داده و بدون هیچ محدودیتی به دریافت و ارسال وجه اقدام کنید. البته با این شرط که اکانت پی پال خود را وریفای کرده باشید. با خواندن این مقاله آموختید چگونه می‌توان از ویزا کارت مجازی برای وریفای پی پال استفاده نمود. همچنین با ویژگی‌های ویزا کارت مجازی و مزایای حساب پی پال وریفای شده آشنا شدید. اگر شما دارای حساب پی پال هستید که وریفای نکرده‌اید و قصد پرداخت در سایت‌های بین المللی را دارید، پیشنهاد می‌شود که زودتر نسبت به وریفای حساب خود اقدام کنید.

44 بازدید
امتیازی ثبت نشده است
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید