021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

معرفی اپلیکیشن یادگیری زبان HelloTalk

تاریخ انتشار : 19 آبان 1399تاریخ بروزرسانی : 18 شهریور 1400 پرداخت های برنامه ای و درون برنامه ای

همه می دانند تمرین یکی از اصول کلیدی یادگیری است . یکی از مفیدترین راه ها برای تمرین مهارت های خود در یادگیری زبان ، تکلم به زبانی است که در حال تحصیل آن هستید. مهم نیست که شماهفته پیش تازه شروع به کار کرده اید یا مسلط بوده اید ، اگر از این زبان استفاده نکنید همه چیز از ذهنتان می پرد. پیش تر در مورد یادگیری زبان از سایت italki صحبت کرده ایم. در این مقاله اما به معرفی اپلیکیشن یادگیری زبان HelloTalk می پردازیم.

تبادل زبانی در اپلیکیشن یادگیری زبان HelloTalk

تبادلات  زبان بر این اساس کار می کنند که هر دو نفر در مکالمه اندکی مهارت خود را به یکدیگر می دهند. شخصی را پیدا می کنید که زبان مادری شما را مطالعه می کند و با تصحیح وی و گپ زدن به او کمک می کنید. و سپس مبادله را تغییر می دهید و از همان کمک در زبان مقصد خود بهره مند می شوید. و اگر به صورت آنلاین با آنها گپ بزنید ، حتی مجبور نیستید خانه و تخت خود را ترک کنید.

البته ، چالش واقعی رسیدن به جایی است که مکالمه شما با شریک تمرین تا حد ممکن آسان باشد. یافتن یک زبان آموز مناسب که می خواهد وقت خود را به تمرین با شما اختصاص دهد واقعاً دشوار است. باید امیدوار باشید که آنها نیز می خواهند زبان شما را یاد بگیرند. در نظر بگیرید که شما هنوز باید ترجمه بیشتر گفته های آنها را بر عهده بگیرید.

اپلیکیشن یادگیری زبان HelloTalk

اپلیکیشن HelloTalk چگونه کار می کند؟

پس از ثبت نام در HelloTalk شما یک قسمت جست و جو دارید تا بتوانید افرادی را پیدا کنید که با نیازهای شما مطابقت دارد. اپلیکیشن به طور خودکار مواردی را پیشنهاد می کند که از ترکیب زبان مادری / زبان مقصد مناسب برای شما برخوردار باشند ، اما به هیچ وجه محدود به این موارد نخواهید شد.

وقتی شخصی را پیدا کردید که به نظر می رسد برای شما مناسب است ، می توانید برای او پیام یا درخواست ارسال کنید. بیشتر افراد آنلاین نیستند اما زمانی که به اینترنت متصل شدند پیام شما را دریافت می کنند. افرادی که زبان انگلیسی را به عنوان زبان مادری انتخاب کرده اند بطبع درخواست های بیشتری دریافت می کنند.

مزایا و معایب اپلیکیشن HelloTalk

همانظور که گفتیم ، برنامه ای است که به شما کمک می کند زبانهایی را که می خواهید یاد بگیرید، تمرین کنید. این برنامه افرادی را که به یک زبان روان صحبت می کنند با کسانی که سعی در یادگیری یک زبان دارند متصل می کند. به عنوان مثال ، اگر انگلیسی زبان بومی هستید و در حال تحصیل زبان ایتالیایی هستید ، می توانید افراد ایتالیایی را پیدا کنید که انگلیسی یاد می گیرند. اگرچه این برنامه در اتصال افراد موفق است ، اما درس ، تمرین ، آزمون یا سایر ابزارها را برای یادگیری ارائه نمی دهد.

مزایا معایب
تشویق به ارتباط گیری و تعاملات در شبکه هیچگونه برنامه ی دقیق و مدونی برای یادگیری وجود ندارد
زبان آموز با کسانی که خوب زبان را می دانند متصل می شود ارزش استفاده از برنامه وابسته به کاربرانش است

هزینه ی اشتراک و نحوه ی پرداخت

هزینه ی اشتراک و نحوه ی پرداخت

مانند بسیاری از برنامه های زبان رایگان ، HelloTalk در واقع یک مدل freemium دارد. از HelloTalk می توانید به صورت کاملاً رایگان استفاده کنید ، اگرچه نسخه رایگان از تبلیغات پشتیبانی می کند. شما تمام ویژگی های اصلی را دریافت می کنید و موارد مهمی را از دست نمی دهید. اگر می خواهید از شر تبلیغات خلاص شوید ، به عضویت VIP نیاز دارید که هزینه آن ماهیانه 6.99 دلار یا هر سال 45.99 دلار هزینه دارد. همچنین عضویت مادام العمر با قیمت 175.00 دلار وجود دارد.

عضویت VIP برخی از مزایای غیر ضروری را اضافه می کند ، یعنی Power Search (توانایی جستجوی اعضا بر اساس منطقه ، زبان مادری و زبان تحصیل). ابزار ترجمه نامحدود (اطلاعات بیشتر در یک لحظه) ؛ و مجموعه ای از برچسب های مجازی ، کارت های تبریک ، و شکلک. اعضای VIP همچنین می توانند حداکثر سه زبان را یاد بگیرند ، در حالی که برای کاربران رایگان محدودیت هایی وجود دارد.

برای پرداخت هزینه اشتراک اپلیکیشن باید به یکی از کارت های اعتباری یا کیف پول های الکترونیکی نظیر ویزا کارت و مستر کارت دسترسی داشته باشید. در غیر این صورت می توانید از خدمات پرداخت ارزی ایرانیکارت استفاده کنید.

921 بازدید
معرفی اپلیکیشن یادگیری زبان HelloTalk
همه می دانند تمرین یکی از اصول کلیدی یادگیری است . یکی از مفیدترین راه ها برای تمرین...
5 از 1 رای ثبت شده
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید