021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

بهترین ایده برای تولید محتوای یوتیوب

26 شهریور 1399 نقد کردن درآمد ارزی

یوتیوب با بیش از یک میلیارد کاربر، حدود یک سوم از کاربران اینترنت ، دومین شبکه بزرگ در میان رسانه های اجتماعی است. کاربران آن میلیاردها بازدید جمع می کنند و روزانه صدها میلیون ساعت فیلم مشاهده می کنند. همچنین این سایت متعلق به بزرگترین موتور جستجو در جهان است و به بدین معنی است که حضور در YouTube می تواند به شما در بهبود سئو سایت کمک کند و مخاطبان شما را افزایش دهد. کسانی که به نحوی به کسب درآمد دلاری علاقه دارند، درآمدزایی از یوتیوب را می توانند به آسانی با تولید محتوای ویدئویی شروع کنند. اگر شما نیز به این کار علاقه دارید در این مقاله با معرفی بهترین ایده برای تولید محتوای یوتیوب با ما همراه باشید. در نظر داشته باشید که با داشتن حساب گوگل ادسنس در ایران می توانید درآمد خود از یوتیوب را نقد کنید.

ایده برای شروع کار در یوتیوب

اگر به تازگی ویلاگ های خود را شروع کرده اید بد نیست که از ایده های زیر الهام بگیرید:

خودتان را معرفی کنید

ویدئویی برای معرفی کامل خود تهیه کنید. شما که هستید و چه کار می کنید؟ مردم باید انتظار چه نوع محتوایی را از شما داشته باشند. چند وقت یکبار این ویدئو ها پست می شوند. افراد را برای نگاه کردن ویدئو های خود ترغیب کنید و به آن ها بگویید که چرا باید در کانال شما SUBSCRIBE کنند. اگر ویدئو های شما در مورد شخص نیست و برای یک کمپانی تهیه می شود، حتما از فضای شرکت فیلمی تهیه کنید و کارمندان را در آن ویدئو معرفی کنید.

برای  نقد کردن درآمد ارزی خود و ساخت حساب گوگل ادسنس می توانید از خدمات ایرانیکارت استفاده کنید. برای ثبت درخواست از طریق لینک زیر اقدام کنید.

ثبت درخواست

معرفی لایف استایل

مهم نیست که شما یک فرد مشهور و یا عادی هستید، لایف استایل یکی از حوزه های جذاب است. بیشتر مردم دوست دارند در زندگی دیگران وارد شوند در نتیجه الگوی زندگی می تو.اند خود یک موضوع برای کار باشد. برای موفقیت در این حوزه پیشنهاد می شود که حتما ویدئو ها را به صورت روزانه تهیه کنید.

 معرفی فرهنگ های مختلف

بازدید های یوتیوب جهانی است. هر کشوری فرهنگ های جالبی برای توضیح و جلب نظر افراد دارد پس اگر شما به اینکار علاقه دارید، ویدئو هایی در مورد کشور خود، اخلاق مردم، مکان های تاریخی و تفریحی و یا خرافات مرسوم تهیه کنید. کسانی که می خواهند به کشور شما سفر کنند و یا علاقه به آشنایی با فرهنگ های متفاوت دارند از این ویدئو ها بسیار استقبال خواهند کرد. از نطر من بهترین ایده برای تولید محتوای یوتیوب همین معرفی فرهنگ هاست.

ویدئو های آموزشی، نحوه ی انجام کار ها

یکی از بهترین ایده ها برای تولید محتوا در یوتیوب این است که شما از حوزه هایی که در آن تخصص دارید ویدئو ی آموزشی تهیه کنید. به لطف ویدئو های آموزشی مردم نیاز ندارند که حتما برای یادگیری یک مهارت برای کلاس ثبت نام کنند و روزانه زمان زیادی صرف رفت و آمد کنند. حتی می توان گفت که در یوتیوب شما می توانید برترین متخصصین کار خود را مشاهده کنید. پس تفاوتی ندارد که شما چه شغل و حرفه ای دارید، آشپزی؛ ورزش و یا برنامه نویسی هر نوع ویدئوی آموزشی در یوتیوب طرفداران خوبی جذب خواهد کرد.

بهترین ایده برای تولید محتوای یوتیوب

تحلیل و بررسی محصولات

اگر فردی صادق باشید، بررسی محصولات مخصوصا وسایل الکترونیکی و گجت ها می تواند یکی از جذاب ترین ایده های تولید محتوا در یوتیوب باشد. به عنوان مثال شما جدیدترین گوشی موبایل و یا جدید ترین دوربین را تهیه می کنید و از روش کار با آن، امکاناتی که ارائه می دهد ویدئو تحلیلی قرار می دهید. جذابیت این ویدئو ها در آن است که افرادی که می خواهند این محصولات را تهیه کنند برای تصمیم نهایی و قبل از خرید به این نوع ویدئو های تحلیلی نیاز دارند. اگر می خواهید ویدئو های شما بازدید بالاتری داشته باشد باید حتما در گفتار خود صادق باشید و تنها تعریف و تمجید نکنید.

ویدئوهای سرگرمی و خنده دار

دیدن فیلم یا تیکه های کوتاه ویدئویی همواره یکی از تفریحات مردم بوده است. ویدئوهای سرگرم کننده قدمتی صد ساله دارد و یکی از موضوعات جذاب برای جلب مخاطب است. تهیه ویدئو از حیوانات خانگی ، ویدئو های دوربین مخفی و کلیشه های برعکس از بهترین موضوعات مناسب برای ویلاگ هستند.

کلام آخر

در این مقاله در مورد بهترین ایده برای تولید محتوای یوتیوب صحبت کردیم. شاید تصور کنید که درآمد زایی از طریق یوتیوب در ایران ممکن نیست ولی کاملا این مساله اشتباه است. در حال حاضر بسیاری از ایرانیان در یوتیوب ویدئو های جذاب دارند و ازمحتواهای خود درآمدزایی می کنند. این درست است که معمولا افراد کمتری در ایران در یوتیوب سرچ می کنند بنابراین بهتر است که محتواهای خود را در اینستاگرام تبلیغ کنید و از مخاطبان خود بخواهید برای دیدن نسخه ی کامل کلیپ ها به کانال یوتیوب شما سر بزنند. همچنین مخاطبان را برای SUBSCTIBE از طریق قرعه کشی برای جایزه و یا موارد این چنین، ترغیب کنید. برای نقد کردن درآمد یوتیوب خود می توانید از خدمات سایت ایرانیکارت استفاده کنید.

1875 بازدید
بهترین ایده برای تولید محتوای یوتیوب
یوتیوب با بیش از یک میلیارد کاربر، حدود یک سوم از کاربران اینترنت ، دومین شبکه بزرگ در...
5 از 4 رای ثبت شده
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید