021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

بهترین ارزهای دیجیتال 2021

تاریخ انتشار : 29 فروردین 1400تاریخ بروزرسانی : 2 خرداد 1401 ارز های دیجیتال

تصمیم به سرمایه گذاری در هر سال بستگی به عواملی دارد که همه آنها قابل پیش بینی نیستند. اما با خواندن تحلیل ها و اخبارهای تاثیرگذار در حوزه خرید و فروش ارزهای دیجیتال  می توان به شناخت کلی از بازار و شناخت بهترین ارز دیجیتال 2021 دست پیدا کنیم. در این نوشته بهترین ارزهای دیجیتال 2021 را معرفی خواهیم کرد. با ایرانیکارت همراه باشید تا ببینیم سرنوشت بیت کوین ، کاردانو و بهترین ارزهای دیجیتال در سال 2021 به کجا خواهد رسید.

بهترین ارزهای دیجیتال 2021

برای آشنایی با بازار متنوع رمزارزها و بهترین ارز دیجیتال 2021 و سرمایه گذاری در آن بهتر است ابتدا غول این بازار یعنی بیت کوین را بشناسید و با مفاهیم اولیه کریپتوکارنسی آشنا شوید. ایرانیکارت مطالعه بلاگ بیت کوین چیست؟ را به همه مبتدیان پیشنهاد می کند.

بیت کوین BTC

قطعا بخش اعظمی از سرنوشت بازار ارزهای دیجیتال در اختیار پادشاه بی چون و چرای بازار کریپتو، بیت کوین است. مطالعه نوسانات آن و پیش بینی رفتاری که از خود نشان خواهد داد روی دیگر رمزارزها هم تاثیر خواهد گذاشت. در تاریخ نوشتن این مقاله بیت کوین به قیمت 54هزار دلار رسیده است. بررسی نمودار این ارز نشان می دهد که سرمایه گذارانی که در بلندمدت روی بیت کوین سرمایه گذاری کرده بودند به سود خوبی دست یافتند. اگر لیستی از بهترین ارزهای دیجیتال در سال 2021 داشته باشیم می توان با جرات رتبه اول آن را به بیت کوین اختصاص دهیم.

بهترین ارزهای دیجیتال 2021

کاردانو ADA

رقیب اتریوم که با شبکه مبتنی بر بلاکچین خود این روزها توجه بسیاری را به خود جذب کرده است یکی از بهترین ارزهای دیجیتال 2021 انتخاب شده است. انجام معامله در شبکه کاردانو سریعتر و ارزان تر از بیت کوین انجام می شود و به انرژی کمتری نیاز دارد. یکی از خطرات و ریسک های سرمایه گذاری در کاردانو این است که حتی با داشتن یک شبکه بهتر بسیاری هنوز تردید دارند که آیا می تواند با دیگر ارزها رقابت کند یا نه. پذیرنده کمتر به معنای توسعه دهنده کمتر است و این برای سرمایه گذارانی که می خواهند نرخ پذیرش بالایی را ببینند جذاب نیست. تحلیل گران پیش بینی قیمت ارز دیجیتال کاردانو  را تا سال های دور انجام داده اند و حدود قیمتی آن را تا پایان سال 2021 رسیدن به عدد 20 تا 25 دلار به ازای هر کوین می دانند.

ارز دیجیتال کاردانو خرید ارز دیجیتال کاردانو با استفاده از خدمات ایرانیکارت

خرید و فروش کاردانو

ریپل XRP

نمی توان از بهترین ارزهای دیجیتال در سال 2021 نام برد و اشاره ای به ریپل نکرد. Ripple شرکتی است که رمز XRP را رونمایی کرد و با ارائه معاملات بین المللی خود را از سایر ارزهای رمزپایه متمایز می کند. در حالی یک انتقال بین المللی می تواند چندین روز کاری طول بکشد با Ripple ، همان معاملات تنها چند ثانیه طول می کشد. به علاوه، ریپل با بانک های بزرگ در سراسر جهان قرارداد دارد و همین موضوع افزایش قیمت آن را رقم زده است. ریپل در سال 2017 وعده داد که ارزش آن 36،000٪ جهش کرد. اما اکنون اگر به رشد 2.4 درصدی آن نگاه کنیم می بینیم بین ادعا تا واقعیت فاصله هاست. بنابراین هنگام بررسی رمزارزها به این نکته دقت کنید که درصدهایی که اعلام می شود ممکن است بیشتر شبیه یک آرزو باشد تا واقعیت. اما توجه به این نکته که ریپل قابل استخراج نیست و تعداد محدودی از آن (صد میلیارد کوین) وجود دارد باعث می شود احتمال افزایش قیمت ریپل تقویت شود.

بهترین ارز دیجیتال 2021

بیت تورنت BTT

اگر نام این ارز را کمتر شنیده اید می توانید با خواندن بیت تورنت چیست بررسی خود را آغاز کنید. رشد 69 درصدی این توکن در 2019 باعث شد که سرمایه گذاران آن را هم ردیف لایت کوین به حساب آورند. زمانی که در سال 2018 بیت تورنت توسط بلاکچین ترون Tron خریداری شد بسیاری از تحلیل گران آینده درخشان آن را پیش بینی می کردند. امروز بیت تورنت بزرگترین پروتکل ارتباطات غیرمتمرکز P2P است. در فوریه 2021 بیت تورنت به ATH خود رسید. پیش بینی های تکنیکال می گویند که در پنج سال آینده این ارز دیجیتال به 527.61 درصد سود خواهد رسید اما قطعا عوامل زیادی در رسیدن به این عدد تاثیرگذارند.

برای مطالعه بیشتر مقاله بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری 2022 را بخوانید.

سلب مسئولیت: این بلاگ صرفا با هدف آموزش و اطلاع‌رسانی در حوزه ارزهای دیجیتال نگارش شده و ایرانیکارت به هیچ‌وجه توصیه‌ای به خرید یا فروش ارزهای دیجیتال ندارد. بازار ارزهای دیجیتال بسیار پرریسک و پرنوسان است و ورود به آن نیازمند دانش و تجربه کافی در حوزه کریپتوکارنسی و معاملات بازارهای مالی است.

 

888 بازدید
بهترین ارزهای دیجیتال 2021
تصمیم به سرمایه گذاری در هر سال بستگی به عواملی دارد که همه آنها قابل پیش بینی نیستند....
4.64 از 11 رای ثبت شده
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید