021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان

تاریخ انتشار : 18 آذر 1399تاریخ بروزرسانی : 8 آبان 1400 پرداخت های برنامه ای و درون برنامه ای

در دنیای آنلاین یادگیری هر مهارت جدید محدود به دیوارهای کلاس ها و اساتید از پیش تعیین شده نیست. شما با داشتن اینترنت به میلیون ها منبع جدید و به روز برای آموزش دست پیدا خواهید کرد. یادگیری یک زبان جدید هم یکی از مواردی است که برای آن هزاران وبسایت و اپلیکیشن و منابع آنلاین وجود دارد. اپلیکیشن ها بر اساس درگیر شدن با زندگی روزمره طراحی شده اند. درواقع وابستگی شما به تلفن همراه می تواند جنبه های مفیدی نیز داشته باشد. دسترسی آسان به دروس در وقت های مرده در ترافیک، اتاق انتظار دکتر و حتی شب ها قبل از خواب یکی از دلایل کارآمد بودن این برنامه هاست. در مقالات قبلی برای داوطلبان آیلتس روش مطالعه و آمادگی آزمون آیلتس از یوتیوب را مفصل توضیح داده ایم. ولی در این نوشته قصد داریم برنامه های آموزش زبان را خدمت همراهان ایرانیکارت معرفی کنیم.

بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان

اپلیکیشن دولینگو Doulingo

معروف ترین برنامه آموزش زبان Doulingo است. این برنامه با روش های آموزشی ساده و طراحی های گرافیکی مینیمال به محبوبیت خاصی رسیده است. برخی از کاربران ایرانی مشکلی در شنیدن صداهای برنامه دارند. پس از آپدیت برنامه بهتر است استفاده از فیلترشکن را امتحان کنید.. این برنامه آنقدر در بین کاربران فراگیر شد که موسسات آموزشی و دانشگاه ها تصمیم گرفتند آزمون دولینگو را به رسمیت بشناسند. این آزمون برای اپلای و درخواست تحصیل در کشورهای دیگر هم معتبر است و هر روزه به تعداد دانشگاه هایی که این آزمون را به رسیمت می شناسند افزوده می شود. برای ثبت نام آزمون دولینگو می توانید از طریق ایرانیکارت اقدام کنید.

بیشتر بخوانیم: آزمون دولینگو

برای خرید اکانت پرمیوم دولینگو (Duolingo)، می‌توانید از خدمات ایرانیکارت استفاده کنید و درخواست خود را از طریق لینک زیر ثبت کنید. خرید اکانت Duolingo

اپلیکیشن تاینی کاردز Tinycards

یک اپ آموزش زبان دیگر از کمپانی دولینگو که بر اساس فلش کارت به شما آموزش می دهد. این برنامه با عکس ها و تصاویر و در واقع درگیر کردن شما در بازی به هدف آموزشی خود می رسد. کار با این اپلیکیشن بسیار اعتیادآور است. اما اعتیادی مفید که هروز به شما کلمات جدید می آموزد.

برنامه آموزش زبان

 

اپلیکیشن هلوتاک Hellotalk

در میان برنامه های آموزش زبان منحصر به فرد ترین اپ از نظر ارتباط با دیگر کاربران هلوتاک است. بهترین ویژگی هلوتاک امکان مکالمه صوتی و ویدئویی و چت با دیگران است. درواقع تمرکز این اپلیکیشن بر تقویت مهارت های گفتاری است. دیگرانی را که بر اساس زبان مادری و یا زبانی که در حال آموزش دیدن هستند انتخاب می کنید. معرفی کامل هلوتاک را در اینجا مطالعه کنید.

اپلیکیشن ممرایز Memrise

همانطور که از اسمش پیداست رسالت این برنامه آموزش زبان به خاطر سپردن و حفظ کردن کلمات و یادگیری قواعد است. این برنامه با طراحی یک الگوریتم توانسته است مدت ماندگاری کلمات در حافظه کوتاه مدت و بلند مدت شما را تخمین بزند و سر بزنگاه کلمات در شرف فراموشی را دوباره در تمرین شما بگنجاند. در مقالات قبلی ایرانیکارت به معرفی ممرایز پرداخته ایم. اگر از کاربران این برنامه آموزش زبان بوده اید حتما می دانید که تمام امکانات آن در نسخه رایگان برای شما فراهم نیست. برای خرید اشتراک پرمیوم ممرایز می توانید از خدمات پرداخت ارزی سایت ایرانیکارت استفاده کنید.

برای خرید اکانت پرمیوم ممرایز (Memrise)، می‌توانید از خدمات ایرانیکارت استفاده کنید و درخواست خود را از طریق لینک زیر ثبت کنید. خرید اکانت Memrise

اپلیکیشن وردآپ Wordup

تمرین بر پایه یادگیری کلمات در متن، روشی است که سالها امتحان خود را پس داده. هر کلمه ای را در متن مرتبط با آن بیاموزید به سختی فراموش خواهید کرد. یکی از قوی ترین و بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان که با استفاده از فیلم ها، سخنان بزرگان، برنامه های تلویزیونی و موزیک های محبوب کلمات را به شما می آموزد. در ویدئوی زیر فضای داخلی اپ  و کار کردن کاربران با این اپ آموزش زبان را مشاهده  می کنید.

اپلیکیشن بوسو Busuu

اپلیکیشنی که تمام مهارت های نوشتاری گفتاری و قواعد را باهم با شما تمرین می کند. ویژگی خارق العاده این برنامه نظر دادن افراد نیتیو برای تمرین های شماست. درواقع با ارسال تمرینی که از شما خواسته بعد از چند دقیقه یا ظرف چند ساعت یک نفر تمرین شما را تصحیح کرده و نظرش را بیان می کند! در پایان هر درس با انجام دادن یک کوییز متوجه خواهید شد کدام قسمت را به خوبی متوجه شده اید یا در کدام قسمت هنوز به تمرین بیشتر نیاز دارید.

برای خرید اکانت پرمیوم بوسو (Busuu)، می‌توانید از خدمات ایرانیکارت استفاده کنید و درخواست خود را از طریق لینک زیر ثبت کنید. خرید اکانت Busuu

بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان

اپلیکیشن وردبیت Wordbit

استفاده هوشمندانه این اپ از نقطه ضعف مردمان امروز تبدیل به یک سرگرمی آموزشی شده. هربار که گوشی خودتان رو آنلاک کنید از شما یک کلمه می پرسد و سپس گوشی را باز می کند. فکر می کنید در طول روز چند بار گوشی خود را آنلاک می کنید؟ به همان تعداد می توانید کلمه جدید بیاموزید.

اپلیکیشن بیلینگوآ Beelinguapp

آشنایی با کلمات زبان جدید در متن داستان بسیار جذاب است. درواقع یادگیری زمانی که با سرگرمی ترکیب شود نتیجه درخشانی در بر دارد. ولی برای شروع قطعا نمیتوان داستانی به زبان مقصد متوجه شد. برنامه بیلینگوآپ جمله به جمله داستان را به زبان مبدا و مقصد باهمدیگر برای شما نمایش می دهد.

مقایسه بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان

نسخه اندروئید  نسخه IOS نسخه وب چت آنلاین داستان مکالمه ویدئویی آموزش با بازی خرید درون برنامه ای آشنایی با لهجه ها

دولینگو

Yes Yes Yes × Yes × Yes Yes ×

تاینی کاردز

Yes Yes × × Yes × Yes Yes ×

هلوتاک

Yes Yes × Yes × Yes × Yes Yes

ممرایز

Yes Yes Yes × × × × Yes Yes

وردآپ

Yes Yes × × × × Yes Yes Yes

بوسو

Yes Yes Yes × × × × Yes ×

وردبیت

Yes × × × × × Yes Yes ×

بیلینگوآاپ

Yes Yes × × Yes × × Yes ×

 

پیشنهاد ایرانیکارت: اکنون که با بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان آشنا شدید. اگر در زمینه یادگیری زبان مصمم هستید تمام این برنامه ها را نصب کنید. چندین روز تست کنید و ببینید با کدام اپلیکیشن ارتباط بیشتری برقرار خواهید کرد. برنامه آموزش زبانی که بتواند شما را درگیر کند و هروز به آن سر بزنید برنامه مناسب شماست. هر برنامه برای یکی از مهارت های مکالمه، نوشتاری و یا قواعد مناسب هستند. بر اساس سطح خود و مهارتی که در آن نیاز به تقویت دارید اپ آموزش زبان خود را انتخاب کنید. تمامی این برنامه ها روشی برای رصد مفاهیم یاد گرفته شده دارند که در پایان هر هفته یا هر ماه می توانید از آنها باخبر شوید. دیدن این روند پیشرفت برای ادامه مسیر دلگرم کننده خواهد بود. پس حداقل یک هفته به خود زمان بدهید تا اپلیکیشن مورد نظر خودتان را پیدا کنید.

 

716 بازدید
بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان
در دنیای آنلاین یادگیری هر مهارت جدید محدود به دیوارهای کلاس ها و اساتید از پیش تعیین شده...
5 از 6 رای ثبت شده
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید