021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

آشنایی با نحوه پرداخت در سایت های خارجی

تاریخ انتشار : 3 مرداد 1400تاریخ بروزرسانی : 13 آذر 1400 خرید از سایت های خارجی

در هنگام خرید آنلاین به خصوص در سایت‌های خارجی که محدودیت‌های شما بیشتر است، حتما نگرانی‌هایی را به همراه دارید، که مهم‌ترین آن به سرقت رفتن اطلاعات بانکی می‌باشد. حتما می‌خواهید از بین روش‌های پرداخت در سایت های خارجی متفاوتی که وجود دارد، مطمئن ترین آن را انتخاب کنید و با خیال راحت نسبت به خرید در سایت مورد نظرتان، اقدام کنید. البته تا حدی این نگرانی‌ها برای پرداخت در سایت‌های دیگر طبیعی است، چون با وجود این که برای پرداخت نیاز به وارد کردن رمز و  CVV هست، ولی احتمال رهگیری ترافیک و دریافت اطلاعاتتان وجود دارد. گزینه‌های رایج و معتبری مثل مستر کارت، ویزا کارت و کیف پول‌های الکترونیکی مثل پی پال وجود دارد که هر کدام به خاطر داشتن شرایطی می‌تواند بهتر از دیگری باشد. در این مقاله می توانید با نحوه پرداخت در سایت خارجی بیشتر آشنا شوید.

معرفی انواع روش های پرداخت در سایت های خارجی

پرداخت با ویزا کارت (Visa Cards)

ویزا کارت (Visa Cards) نوعی کارت پرداخت درون شبکه‌ی تحت برند ویزا و یکی از قدرتمندترین روش‌های مبادلات مالی جهان است. ویزا کارت به کارت‌های اعتباری (Credit Cards)، نقدی (Debit Cards) و کارت‌های پیش پرداخت (Prepaid Cards) تقسیم می‌شوند. به دلیل تحریم‌های اعمال شده بر کشور ایران، این شبکه در ایران فعالیت ندارد و ایرانیان به هنگام سفرهای خارجی، باید به جای کارت بانکی، ارز نقد همراه ببرند.

با استفاده از ویزا کارت می‌توان از دستگاه‌های کارتخوان، خرید حضوری انجام داد، پول نقد دریافت کرد و در وبسایت‌ها برای خریدهای آنلاین از آن استفاده کرد.

برای نقد کردن درآمد ارزی خود، می‌توانید از خدمات ایرانیکارت استفاده کنید و در خواست خود را از طریق لینک زیر ثبت کنید. نقد کردن درآمد ارزی

کردیت کارت پرداختی مطمئن

مستر کارت (Master card)

مستر کارت (Master card) هم از جمله کارت‌های اعتباری محبوب دنیا است که با دارا بودن چندین شعبه نمایندگی در بسیاری از کشورها، همچنین با چندین دستگاه پایانه، رتبه اول مبادلات مالی را به خودش اختصاص داده است. از ویژگی‌های مثبت استفاده از مسترکارت می‌توان به داشتن کارمزد ناچیز، صورت حساب روزانه، نقد کردن وجه از دستگاه‌های خودپرداز،  خرید از بسیاری فروشگاه های بین المللی و  فروشگاه های اینترنتی مثل آمازون، تبادل مالی با شرکت‌های بین المللی و انتقال پول از صرافی ها و بانک‌ها اشاره کرد.

پرداخت در سایت های خارجی

کیف پول‌های الکترونیکی

یکی از روش‌های پرداخت در سایت های خارجی به صورت مطمئن و معتبر، استفاده از کیف پول‌ الکترونیکی است مثل پی پال، وب مانی، اسکریل و…که پی پال یکی از محبوب‌ترین و شناخته شده‌ترین کیف پول‌های الکترونیکی است. چون یک سطح امنیت اضافی را برای کاربر ایجاد ‌می‌کند و در کشورهای زیادی هم به عنوان یک روش پرداخت مطمئن شناخته شده است. مثلا در هنگام کار با این کیف پول دیگر نیاز نیست که هر موقع از سایت‌‌های خارجی خرید می‌کنید، شماره کارت، رمز و سایر اطلاعات بانکی خود را وارد کنید. می‌توانید بعد از افتتاح حساب، تنها با وارد کردن ایمیل و پسوورد پرداخت خود را انجام دهید.

بیشتر بخوانید: پی پال چیست

استاده از کیف پول دیجیتال در جهت پرداخت مطمئن

آیا استفاده از خدمات پرداخت برای ایرانی‌ها هم میسر است؟

با توجه به تحریم‌ها و شرایطی که برای ما ایرانی‌ها، حاکم است، امکان استفاده‌ مستقیم از این خدمات به خصوص استفاده از کیف پول پی پال به راحتی میسر نیست و نیاز است که با بعضی از روش‌ها، امکان دسترسی به سایت و افتتاح حساب فراهم شود. یعنی به اصطلاح تحریم‌ها را دور بزنیم که البته کاری وقت‌گیر و هزینه بر است.

البته می‌توانید از خدمات شرکت‌های واسطه که در این زمینه فعالیت می‌کنند بهره ببرید. ایرانیکارت به عنوان یکی از این شرکت‌ها در زمینه پرداخت ارزی فعالیت می‌کند که می‌توانید با اطمینان و خیال راحت از آن به عنوان یک واسطه برای ایجاد خدمات پرداخت آنلاین استفاده کنید.

این مطلب صرفا برای افزایش آگاهی شما عزیزان تهیه شده است و جنبه آموزشی دارد. ایرانیکارت مسئولیتی در قبال استفاده از این محتوای آموزشی نخواهد داشت.

سخن نهایی

در این مقاله 3 روش مناسب و مطمئن برای پرداخت اینترنتی در سایت‌های خارجی معرفی و کاربرد هر یک توضیح داده شد و در آخر هم امکان استفاده از این خدمات در ایران بررسی گردید.

حال که با نحوه پرداخت در سایت های خارجی آشنا شدید، اگر شما هم با یکی از این روش‌ها اقدام به خرید آنلاین کرده اید، خوشحال می‌شویم که نظرات و تجربیات خود را با ما در میان بگذارید.

436 بازدید
امتیازی ثبت نشده است
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید