021-91091000 031-31117

ورود / ثبت نام

تبدیل کردن ارز دیجیتال به تومان

21 آذر 1399 ارز های دیجیتال

دنیای دیجیتالی امروز مردم را به سمت سیستم های مالی پیشرفته مانند کیف پول های الکترونیکی و ارز های دیجیتال ترغیب کرده است. بسیاری از افراد امروزه از این سیستم های مالی درآمد زایی دارند و می توانند درآمد دلاری خود را به تومان نقد کنند. در این مقاله نحوه ی تبدیل کردن ارز دیجیتال به تومان را با یکدیگر بررسی می کنیم.

ارزهای دیجیتال و محبوبیت آن در ایران

قبل از اینکه در مورد نحوه ی تبدیل کردن ارز دیجیتال به تومان صحبت کنیم ، توضیحی کوتاه در مورد ارز دیجیتال بدهیم. ارز های دیجیتال پول هایی هستند که وجود خارجی ندارند و به صورت اینترنتی داد و ستد می شوند. اطلاعات آن در بستر بلاک چین است و همه ی داده ها و پول ها از امنیت بالایی برخوردار هستند. این ارز را می توان از صرافی های معتبر در دنیا و در داخل ایران می توان تهیه کرد برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال می توانید از خدمات ایرانیکارت استفاده کنید.

تبدیل کردن ارز دیجیتال به تومان

کاربرد های ارز دیجیتال برای ایرانیان

اما این ارزها ورای ارتباط دولت ها ، ورای تحریم ها برای تمام مردم جهان شرایط مشابهی را ایجاد می کند. در واقع تمامی ارزهای دیجیتال مانند پول نقد هستند  و به راحتی و بدون هیچ محدودیتی می توان آن ها را به ارزهای رایج تبدیل کرد. به دلیل تحریم ها سالهاست که دسترسی به حساب های مالی نظیر ویزا کارت و مستر کارت وجود ندارد از مهم ترین کاربرد های این ارزهای دیجیتال در ایران این است که برای ارز آوری و داد و ستد های مالی بهترین شیوه است. حتی کسانی که در خارج از ایران مشغول به کار هستند می توانند درآمد خود را از این طریق نقد کنند. در ادامه در مورد نحوه ی تبدیل کردن ارز دیجیتال به تومان صحبت خواهیم کرد.

مزیت های استفاده از ارزهای دیجیتال

ارزهای دیجیتال مزیت های زیادی دارند که اولین و مهم ترین آنها این است که شما می توانید از نوسانات قیمت ها سود زیادی به دست آورید. در ادامه به برخی از این موارد اشاره می کنیم:

  • با استفاده از ارز دیجیتال برخی از محدودیت‌های استفاده از واحد پول واقعی حذف می‌شوند.
  • این واحد پولی گزینه‌ مناسبی برای معاملات سنگین با مبلغ بالا است؛ چرا که تبادل پول را آسان می‌کند.
  • اکثر واحدهای ارز دیجیتالی ارزش بالایی در مقابل واحدهای پول واقعی دارند.
  • امکان پیگیری تراکنش‌های انجام شده توسط ارز دیجیتالی در هیچ نقطه‌ای از دنیا وجود ندارد.
  • برای درآمدهای حاصل از ارز دیجیتال مالیاتی اعمال نمی‌شود و این در زمینه‌‌ انجام معاملات بزرگ مزیت بسیار بزرگی به حساب می‌آید.
  • در معاملاتی که توسط ارز دیجیتال انجام می‌شوند هر دو شخص خریدار و فروشنده ناشناس می‌باشند.
  • امنیت این ارزهای دیجیتالی بسیار بالاست. این ارزها با روش‌های رمزگذاری پیشرفته از سوء استفاده حفظ می‌شوند.
  • احتیاجی به خرید اسکناس و یا تهیه‌ کارت بانکی برای استفاده از آن نیست.

تبدیل ارزهای دیجیتال

نحوه ی تبدیل کردن ارز دیجیتال به تومان

برای تبدیل ارزهای دیجیتال به یک دیگر از پلتفرم های متفاوتی استفاده می شود. محبوب ترین آن ها باینانس است. پلتفرم های دیگر مانند بیت مکس، کو کوین و هیت بی تی سی هستند که استفاده از آن ها در ایران مرسوم است. شما می توانید این پلتفرم ها به صورت مستقیم استفاده کنید و یا تبدیل ارزها را توسط ایرانیکارت انجام دهید.

برای تبدیل کردن ارز دیجیتال به تومان بهتر است از صرافی های آنلاین معتبر استفاده کنید. نحوه ی کار اینگونه است که شما در پنل سایت ایرانیکارت عضو می شوید و در خواست خود را مثلا برای بین کوین  ثبت می کنید. پس از این مرحله برای نهایی شدن خرید خود باید مبلغ مورد نظر را به ریال پرداخت کنید. مقدار بیت کوین مورد نظر به حساب شما انتقال پیدا می کند. شما این دارایی را می توانید ذخیره کنید، با آن خرید و فروش انجام بدهید و همچنین در زمانی که به پول آن نیاز داشتید  از طریق ایرانیکارت به ریال تبدیل کنید.

کلام آخر

برای خرید و فروش بیت کوین ، اتریوم و تمامی ارزهای دیجیتال و نقد کردن آن را به تومان می توانید از خدمات ایرانیکارت استفاده کنید. اگر تا به حال خرید و فروش ارزهای دیجیتال را انجام داده اید و سود خوبی کسب کرده اید در مورد ترفند های کاری خود در قسمت نظرات برای ما بگوید و تجربیات خود را با ما در میان بگذارید.

سلب مسئولیت: این بلاگ صرفا با هدف آموزش و اطلاع‌رسانی در حوزه ارزهای دیجیتال نگارش شده و ایرانیکارت به هیچ‌وجه توصیه‌ای به خرید یا فروش ارزهای دیجیتال ندارد. بازار ارزهای دیجیتال بسیار پرریسک و پرنوسان است و ورود به آن نیازمند دانش و تجربه کافی در حوزه کریپتوکارنسی و معاملات بازارهای مالی است.

 

659 بازدید
تبدیل کردن ارز دیجیتال به تومان
دنیای دیجیتالی امروز مردم را به سمت سیستم های مالی پیشرفته مانند کیف پول های الکترونیکی و ارز...
5 از 2 رای ثبت شده

نظرات

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید