021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

تبلیغات گوگلی، خدمت جدید ایرانیکارت برای مشتریان! تبلیغ در گوگل چگونه است؟

تاریخ انتشار : 21 آبان 1396تاریخ بروزرسانی : 25 آذر 1398 متفرقه

حتما برای شما هم پیش آمده است که نام محصول یا خدماتی را در گوگل جستجو میکنید، و مشاهده میکنید که اولین نتایج نمایش داده شده تبلیغ هستند! تشخیص لینک های تبلیغ در گوگل با مشاهده علامت Ad در کنار آن ها امکانپذیر است.

تبلیغ در گوگل اگر نگوییم پربازده ترین نوع تبلیغ آنلاین، قطعا یکی از پربازده ترین تبلیغات آنلاین است. بزرگترین و شناخته شده ترین کمپانی های دنیا نیز از تبلیغات در گوگل غافل نشده اند. به طور مثلا کمپانی هایی چون آمازون، آدیداس و غیره نیز از این تبلیغات استفاده میکنند. شاید تعجب کنید که بعضا با جستجوی نام خود این شرکت ها هم، باز اولین نتیجه قابل مشاهده شده تبلیغ گوگلی و دومین نتیجه لینک غیر تبلیغی این وبسایت ها است. تبلیغ در گوگل به قدری صرفه اقتصادی دارد که برخی شرکت ها مانند شرکت های بیمه، برای نشان دادن وبسایت خود در اولین نتایج گوگل، تا 54 دلار به ازای هر نمایش نیز پرداخت مینمایند. در کنار اینها، قطعا در سال های اخیر مشاهده کرده این که کمپانی های بزرگ ایرانی نیز رو به این تبلیغات گوگلی آورده اند.

اما چه چیز تبلیغ در گوگل را از دیگر تبلیغات آنلاین متمایز میکند؟

به یک دلیل ساده. این نوع تبلیغ متمرکز بر بازار هدف است! در واقع زمانی که شما تبلیغی را به صورت گیف در وبسایت های مختلف پخش میکنید، تمام بازدید کنندگان آن وبسایت تبلیغ شما را مشاهده کرده و ممکن است بر روی آن کلیک کنند اما اغلب آن ها اصلا نیازمند محصولات و خدمات شما نیستند. در واقع آن ها به دنبال چیز دیگری بوده اند که با دیدن پوستر و تبلیغ کار شما صرفا کنجکاو شده اند. اما تبلیغ در گوگل دقیقا برعکس این مطلب است. در تبلیغات گوگلی، شما انتخاب میکند که افراد با جستجوی چه واژه و کلماتی به وبسایت شما هدایت شوند. به این طریق شما میتوانید با دقت بالا بازار هدف خود را مشخص کرده و افرادی که آماده ی دریافت و خرید محصول بوده و در جستجوی آن هستند را به وبسایت خود بکشید.

در تبلیغات گوگلی شما قدرت تنظیم بسیاری از موارد را دارید. به طور مثال تعیین میکنید که تبلیغا شما در چه ساعاتی از روز نمایش داده شود. در چه روزهایی نمایش داده شود. حداکثر چه تعداد در روز و با چه اولویتی قابل مشاهده باشد و از همه مهم تر، دقیقا با جستجوی چه واژه یا عباراتی به صفحه ی نتایج بیاید.

اما چگونه در گوگل تبلیغ نماییم؟

برای تبلیغ در گوگل نیاز به یک اکانت در Google AdWords دارید. افتتاح اکانت در این وبسایت، با توجه به اطلاعاتی که از شما میخواهد و محدودیت خدمات گوگل برای ایرانیان، برای افراد عادی احتمالا بسیار دشوار و ناممکن است. همچنین شارژ کردن و پرداخت هزینه های این اکانت از طریق حساب های ایرانی غیر ممکن است. شرکت ایرانیکارت با افتخار افتتاح حساب گوگل ادوردز را نیز به خدمات خود اضافه نموده است. شما هم اکنون از طریق ایرانیکارت میتوانید اکانت گوگل ادوردز خود را بسازید و آن را شارژ نمایید. همچنین میتوانید جهت دریافت مشاوره برای مدیریت و چگونگی اداره اکانت خود، با کارشناسان گوگل ادرودز ایرانیکارت از طریق تلفن، ایمیل و یا مراجعه حضوری اقدام نمایید.

67 بازدید
امتیازی ثبت نشده است
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید
  1. ای کاش مبلغ خدمات خودتون رو یه جا لیست میکردین

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟