021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

حساب پرفکت مانی چیست ؟

9 آذر 1399 کیف پول الکترونیک

در سال های اخیر با توجه به پیشرفت نیاز های ارزی ، شبکه هایی برای نقل و انتقالات مالی به وجود آمدند. این شبکه ها به عنوان کیف پول های الکترونیکی شناخته می شوند و از محبوب ترین آن ها می توان شبکه ی جهانی پی پال را نام برد. در ادامه خواهیم گفت که پرفکت مانی چیست و با یکی از شبکه ها ی مالی محبوب و قابل دسترس برای ایرانیان آشنا خواهید شد.

حساب پرفکت مانی چیست ؟

همانطور که اشاره کردیم پرفکت مانی یک شبکه ی پرداخت جهانی است. این سایت برای انتقال وجه به تمامی کشور ها و پرداخت های ارزی در سایت های خارجی و از همه مهم تر دریافت وجه و نقد کردن درآمد ارزی بسیار کار آمد است. یکی از مهم ترین مسائلی که هنگام کار کردن با کیف پول های الکترونیکی وجود دارد این است که به دلیل تحریم بودن حساب های ایرانی ممکن است شبکه های مالی حساب شما را بلاک کنند. یکی از مزایای پرفکت مانی این است که ایران را تحریم نکرده است و حتی در سایت شما می توانید زبان فارسی را انتخاب کنید. یکی از انواع حساب هایی که برای کسانی که کسب درآمد دلاری در ایران دارند و یا با بروکر ها کار می کنند حساب پرفکت مانی است.

انواع حساب پرفکت مانی چیست ؟

تمامی کیف پول های الکترونیکی مانند پی پال،  وب مانی و اسکریل حساب های مخصوص به خود را با سطحی از امکانات در اختیار کاربران خود قرار می دهند. هر فرد یا کمپانی با توجه به نیاز های خود می تواند برای دریافت یکی از حساب ها اقدام کند.

حساب معمولی یا Normal : تمامی کاربران جدید این نوع حساب را دارند. برای این حساب هیچ محدودیت انتقالی وجود ندارد اما هر تراکنش شامل 1.5 درصد کارمز است.

حساب برتر یا Premieum : این حساب با افزایش تراکنش های مالی و پس از یکسال به کاربران داده می شود. از مزایای حساب پریمیوم می توان به امکان پرداخت 0.5 درصد کارمز در هر تراکنش اشاره کرد.

حساب همکاری یا Partner : این حساب کمی متفاوت است. برای داشتن این حساب باید تمامی اطلاعات شما توسط پرفکت مانی تایید شود و تنها جهت انتقالات مالی در سایت و گرفتن در گاه استفاده می شود.

کاربرد های حساب پرفکت مانی چیست ؟

سیستم پرداخت پرفکت مانی امکاناتی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد که سبب هر چه راحت تر شدن انجام تراکنش های آنلاین می شود ، از جمله این امکانات عبارتند از :

  • دریافت ، انتقال و ذخیره به ارزهای مختلف در حساب پرفکت مانی.
  • خرید و تراکنش از سایت هایی که درگاه های پرفکت مانی دارند
  •  امکان تبدیل ارز پرفکت مانی به ارز سایر سیستم های مالی وجود دارد .
  • امکان خرید این ارز توسط پی پال وجود دارد .
  • از طریق گوشی همراه و در نسخه ی وب می توانید از این سیستم استفاده کنید.

چگونه پرفکت مانی بخرم؟

حساب پرفکت مانی با مراجعه به سایت اصلی این کمپانی به آسانی قابل دسترس است. اما مهم ترین نکته در مورد کیف پول های ارزهای دیجیتال این است که شما برای وریفای کردن حساب خود به مشکل بر خواهید خورد. نکته ی نوید بخش این است که برای افتتاح حساب پرفکت مانی  و شارژ حساب پرفکت مانی خود می توانید از خدمات ایرانیکارت استفاده کنید.

برای خرید و فروش دلار پرفکت مانی شما می توانید در پنل سایت عضو شوید و درخواست خود را ثبت نمایید. همچنین شما می توانید با پرداخت ریالی، دلار پرفکت مانی دریافت کنید و یا دلار پرفکت مانی خود را به فروش برسانید. برای اطلاعات بیشتر می توانید از مشاوره رایگان ایرانیکارت استفاده کنید و یا سوالات خود را در قسسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

561 بازدید
حساب پرفکت مانی چیست ؟
در سال های اخیر با توجه به پیشرفت نیاز های ارزی ، شبکه هایی برای نقل و انتقالات...
5 از 1 رای ثبت شده
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید