021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

حواله زلوتی به لهستان

تاریخ انتشار : 10 بهمن 1398تاریخ بروزرسانی : 2 مهر 1399 حواله ها

لهستان یکی از کشور های اروپای شرقی است. هزینه زندگی در این کشور نسبت به سایر کشور های اروپایی نسبتاً مناسب و به صرفه تر است. وجود دانشگاه های متعدد در این کشور که برای ایرانیان امکان تحصیل در این کشور را فراهم می کنند باعث شده که دانشجویان فراوانی  از ایران به این کشور مهاجرت کنند. به همین دلیل ایرانیان زیادی هستند که نیاز به روشی برای ارسال حواله زلوتی به لهستان دارند. در صورتی که تمایل به آشنایی با انواع حواله ارزی دارید در این مقاله همراه ما باشید.

انواع حواله ارزی

برای ارسال حواله ارزی دانشجویی مثل حواله به هند راه های مختلفی وجود دارند. برخی از این راه ها نیاز به یکی از انواع کردیت کارت مثل ویزا کارت یا مستر کارت دارند. برخی دیگر با استفاده از کیف های پول الکترونیکی مثل پی پال یا وبمانی قابل انجام هستند. چنانچه به موارد ذکر شده دسترسی ندارید، می توانید از خدمات ارزی ایرانیکارت استفاده نمایید.

انواع راه های ارسال حواله زلوتی به لهستان را می توان به صورت زیر نام برد:

حواله سوئیفت

حواله سوئیفت یا حواله TT به حواله بین بانکی گفته می شود. ارسال این حواله بین تمامی بانک های عضو شبکه سوئیفت امکان پذیر است. ارسال حوله ارزی سوئیفت تنها از طریق حساب بانکی طرفین امکان پذیر است. پس برای ارسال این نیاز به افتتاح حساب ارزی دارید، یا می توانید از خدمات حواله سوئیفت ایرانیکارت بهره ببرید.

حواله زولتی به لهستان

حواله وسترن یونیون

وسترن یونیون شبکه مالی بین المللی است که بیشتر برای مواقعی استفاده می شود که زمان مهم ترین عامل در ارسال حواله باشد. کارمزد ارسال این حواله نسبتاً بالا است اما تنها چند ساعت پس از تحویل حواله به باجه ی وسترن یونیون، گیرنده می تواند در کشور مقصد، حواله را دریافت نماید. برای ارسال حواله وسترن یونیون نیازی به افتتاح حساب نیست. این حواله با ارئه مدارک شناسایی و یک کد رمز بین فرستنده و گیرنده منتقل می شود.

حواله آنلاین

علاوه بر راه های اشاره شده شیوه دیگری برای ارسال حواله هست نسبت به روش های نامبرده برتری هایی دارد. با استفاده از حواله آنلاین، ارسال حواله زلوتی به لهستان شامل نرخ تبدیل ارز نخواهد شد. به علاوه این روش به صورت آنلاین و طی چند ساعت قابل انجام است. این روش در مبالغ بالا به خصوص به صرفه تر خواهد بود. با توجه به این که کارمزد و نرخ تبدیل روش های قبلی با افزایش مبلغ حواله، افزایش می یابند.

نظر شما راجع به ارسال حواله زلوتی به لهستان چیست؟ تجربیات و نظرات خود را با ما به اشتراک گذارید.

890 بازدید
امتیازی ثبت نشده است
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید