حواله ها

نقد کردن دلار اسکریل

نقد کردن دلار اسکریل

در مقاله هایی که در رابطه با شبکه پرداخت آنلاین اسکریل در اختیار شما قرار دادیم، به این نکته اشاره کردیم که اسکریل یا مانی بوکرز به دلیل تحریم هایی که علیه ایران وجود دارد، امکان استفاده از آن برای کاربرانی که در ایران زندگی می کنند، وجود ندارد. به همین خاطر برای ارسال حواله ارزی از این طریق نیاز به استفاده از خدمات ارزی شرکت های واسط مانند ایرانیکارت است. اما برای نقد کردن دلار اسکریل چه باید کرد؟ در این مقاله همراه ما باشید تا روش انجام این کار را به شما عزیزان آموزش دهیم.

فروش دلار اسکریل : نقد کردن دلار اسکریل

همان طور که پیش تر بیان کردیم، به دلیل تحریم هایی که علیه ایران وجود دارد، استفاده از مانی بوکرز در ایران ممکن نیست. بر خلاف حساب پی پال وریفای شده ، امکان دور زدن تحریم ها برای افتتاح حساب اسکریل نیز وجود ندارد. بنابراین در صورتی که شما نیاز به این حساب داشته باشید، باید از اطلاعات یکی از آشنایان خود در خارج از کشور استفاده کرده تا قادر به استفاده از این سیستم باشید. در غیر این صورت می توانید از خدمات ارزی ایرانیکارت برای ارسال حواله ارزی از طریق این سیستم استفاده کنید.

اما مسئله مهمی که در رابطه با مانی بوکرز نباید فراموش شود این است که باز هم به دلیل همان تحریم ها، این شبکه پرداخت از ارز ریال پشتیبانی نمی کند. یعنی در صورتی که شما از خارج از کشور حواله ای از طریق این سیستم دریافت کنید، قادر به استفاده از ارز انتقال داده شده نخواهید بود. بنابراین شما باید از طریق روش های دیگر، این ارز را به ریال تبدیل کنید.

خبر خوب این است که شما می توانید نقد کردن دلار اسکریل را از طریق خدمات ارزی ایرانیکارت انجام دهید. برای انجام این کار نیاز است که شما در سایت یک حساب کاربری ایجاد کرده و درخواست خود را از طریق منوی سمت راست ثبت کنید. به خاطر داشته باشید که تا زمانی که احراز هویت شما در سایت انجام نشده باشد، درخواست شما توسط کارشناسان ما مورد بررسی قرار نمی گیرد.

نقد کردن دلار اسکریل

خرید دلار اسکریل : شارژ حساب اسکریل

خرید دلار اسکریل از طریق ایرانیکارت یکی دیگر از سرویس هایی است که این مجموعه در اختیار کاربران خود قرار می دهد. به عبارت دیگر شما می توانید از طریق این خدمت، مقدار ریال مد نظر خود را به دلار تبدیل کرده و سپس برای فرد مورد نظرتان در هر نقطه ای از جهان، انتقال دهید.

برای آگاهی از قیمت ها و نحوه محاسبه کارمزد انجام این کار، باید در سایت ثبت نام کرده و مقدار ارز مورد نیاز خود را ثبت کنید. به خاطر داشته باشید که ایرانیکارت هیچ گونه کارمزدی برای انجام این کار از شما دریافت نمی کند. تنها کارمزدی که شما باید پرداخت کنید، کارمزدی است که خود اسکریل برای ارسال حواله ارزی از شما دریافت می کند.

همراهان گرامی، در صورتی که در رابطه با نقد کردن دلار اسکریل و یا شارژ حساب اسکریل سوالی دارید، می توانید از طریق شماره 03132112 با ما در تماس باشید.

درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
آشنایی با اجاره حساب پی پال در ایران
حساب های بین المللی
آشنایی با اجاره حساب پی پال در ایران
پی پال (PayPal) سامانه‌ای است که برای پرداخت و انتقال وجه الکترونیکی به کار گرفته می‌شود؛ افراد مختلف با استفاده از آن می‌توانند سرمایه خود را ارسال، دریافت و برداشت...
چگونه ووچر پرفکت مانی رایگان بگیریم؟
حساب های بین المللی
چگونه ووچر پرفکت مانی رایگان بگیریم؟
پرفکت مانی را که می‌شناسید؟ یک سیستم انتقال پول بین‌المللی است که برخلاف انتظار خیلی از افراد، کاربران ایرانی‌ نیز می‌توانند از آن استفاده کنند. حالا پرفکت مانی را گوشه...
ووچر پرفکت مانی چیست و چه کاربردی دارد؟
حساب های بین المللی
ووچر پرفکت مانی چیست و چه کاربردی دارد؟
پرفکت مانی (Perfect Money) یک حساب ارزی بین‌المللی است که با استفاده از آن می‌توانید بسیاری از تراکنش‌های مالی خارجی خود را انجام داده و یا درآمد فریلنسری خود را...