021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

خرید از سایت justanotherpanel | خرید ممبر و فالوور خارجی

تاریخ انتشار : 28 خرداد 1400تاریخ بروزرسانی : 7 اردیبهشت 1401 خرید از سایت های خارجی

شبکه‌های اجتماعی امروزه یکی از بستر‌های بسیار مهم برای فروش محصولات و معرفی برند است. به همین دلیل است که بسیاری از فروشندگان و صاحبان کسب و کار، شبکه‌های اجتماعی مختلفی را برای ارائه و معرفی محصولات خود معرفی میکنند. بدیهی‌است در چنین شرایطی، رقابت بین صاحبان محصول برای جذب خریداران مدام بیشتر میشود. یکی از راه‌هایی که صاحبان این شبکه‌های اجتماعی برای پر رونق کردن شبکه‌ی خود استفاده میکنند، جذب و خرید فالوور و ممبر است. خرید از سایت justanotherpanel یکی از راه‌های کم دردسر و راحت برای خرید ممبر خارجی تلگرام و خرید فالوور خارجی اینستاگرام می‌باشد. وبسایت‌های ایرانی بسیاری نیز در زمینه‌ی خرید فالوور و مببر فعالیت می‌کنند اما خرید از سایت justanotherpanel مزایای خاص خود را دارد که باعث می‌شود بسیاری از افراد ترجیح دهند از این وب‌سایت خدمات بگیرند؛ در ادامه به بررسی این مزایا اشاره می‌پردازیم.

معرفی سایت justanotherpanel

خرید ممبر و فالور خارجی

سایت justanotherpanel یکی از مطرح‌ترین و معروف‌ترین سایت‌های SMM panel محسوب می‌شود. SMM مخفف Social Media Marketing است و به وبسایت‌هایی که در این حوزه فعالیت می‌کنند، خدمات سئو سوشال مدیا و خرید و جذب ممبر و فالوور را ارائه می‌کند. المان‌هایی که تعیین کننده‌ی کیفیت یک وبسایت SMM است، شامل درصد واقعی بودن فالوورها و ممبرها و قیمت این خدمات می‌باشد. هرچند که خدمات این وبسایت‌ها شبکه‌های اجتماعی مختلفی را در بر می‌گیرد، اما پرکاربردترین خدمات آن‌ها در ایران شامل خرید ممبر خارجی تلگرام و خرید فالوور خارجی اینستاگرام می‌باشد. سرویس‌های SMM ایرانی اصولا قادر به جذب اکانت‌های خارجی نیستند و در صورتی‌که امکان آن را داشته باشند هم با قیمت بالایی سرویس‌های خود را ارائه می‌دهند؛ اما خرید از سایت justanotherpanel امکان دریافت این سرویس‌ها را به ارزان‌ترین حالت در اختیار کاربران و متقاضیان قرار می‌دهد.

مزایای استفاده از justanotherpanel

وبسایت justanotherpanel نسبت به رقبای خود امتیازاتی دارد که باعث شده است در میان SMM های خارجی در میان ایرانیان بیشترین محبوبیت را داشته باشد. از مهم‌ترین مزایای این سرویس می‌تواند به موارد زیر اشاره داشت:

  • تنوع خدمات: خرید ممبر خارجی تلگرام و خرید فالوور خارجی اینستاگرام تنها بخش کوچکی از خدمات این وبسایت است. در این وبسایت میتواند برای فیسبوک، لینکدین، واتساپ، وی چت و ده ها سوشال مدیای دیگر خدمات خوبی پیدا کنید. تنوع خدمات در این وبسایت به قدری زیاد است که در بخش سرویس های jusanotherpanel یک سرچ باکس قرار داده شده است که در میان تعداد زیاد سرویس‌ها، راحت‌ترین سرویس مطلوب خود را پیدا کنید.
  • قیمت ارزان: قیمت سرویس‌های justanotherpanel به طور باور نکردنی ارزان است! گاها در این وبسایت می‌توانید سرویس‌هایی را بیابید که در آن خرید فالوور خارجی تنها چند دلار هزینه دارد!
  • تنوع درگاه های پرداخت: پرداخت در این وبسایت از طریق پی پال، وب مانی، پرفکت مانی، ویزا کارت و مستر کارت میسر است. در ادامه نحوه‌ی خرید از این وبسایت در ایران را بیشتر توضیح می‌دهیم.
  • خرید آسان: خرید از سایت justanotherpanel تنها به چند کلیک نیاز دارد!

خرید فالوور خارجی

نحوه ی خرید از سایت justanotherpanel

خرید از سایت justanotherpanel برای فرد یا شرکتی که ابزار پرداخت ارزی را داشته باشد بسیار ارزان است؛ چرا که این وبسایت انوع روش‌های پرداخت را برای مشتریان خود فراهم نموده است. اما در صورتی‌که به این ابزار دسترسی ندارید، می‌توانید از طریق ایرانیکارت سفارش خود را ثبت کرده و در کمتر از چند ساعت کاری پرداخت آن را انجام دهید.

خرید از سایت justanotherpanel

اگر تمایل دارید که خرید از سایت justanotherpanel را خودتان انجام دهید، می‌توانید از طریق خرید گیفت کارت یا دریافت اکانت پی پال اقدام نمایید و یا اگر پرداخت‌های ارزی شما فراوان است، از مسترکارت و ویزا کارت استفاده کنید. اگر از خدمات و سرویس‌های وبسایت justanotherpanel استفاده نموده اید، تجربه ی خود را در بخش نظرات با ما و دیگر خوانندگان این مطلب به اشتراک بگذارید.

373 بازدید
خرید از سایت justanotherpanel | خرید ممبر و فالوور خارجی
شبکه‌های اجتماعی امروزه یکی از بستر‌های بسیار مهم برای فروش محصولات و معرفی برند است. به همین دلیل...
5 از 1 رای ثبت شده
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید