021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

راه های ارسال پول به گرجستان

تاریخ انتشار : 27 اسفند 1398تاریخ بروزرسانی : 2 مهر 1399 حواله ها

یکی از سخت ترین کار ها برای اغلب ایرانیان ارسال حواله ارزی به کشور های خارجی است. به دلیل تحریم ها فرایند انتقال ارز، پیچیده است. بیشتر افراد از صرافی ها برای انجام این فرایند کمک می گیرند. از طرفی اغلب صرافی ها با ارز های پر کاربرد مثل دلار یا یورو فعالیت می کنند. به همین دلیل پیدا کردن صرافی که امکان ارسال حواله ارزی با ارز های غیر متداول دشوار است. یکی از پر درخواست ترین حواله ها، ارسال حواله لاری به گرجستان است. برای آشنایی با راه های ارسال پول به گرجستان بدون نیاز به باز کردن حساب ارزی یا افتتاح حساب پی پال در این مقاله همراه ما باشید.

نحوه ارسال پول به گرجستان

راه های مختلفی برای ارسال پول به گرجستان وجود دارد. که برخی امن تر، برخی سریعتر و برخی با کارمزد کمتری ارسال می شوند. در ادامه به جزییات هر یک از این روش ها می پردازیم.

ارسال حواله سوئیفت

به حواله ای که بین حسابهای بانکی طرفین انتقال می آید، حواله سوئیفت یا حواله TT گفته می شود. زمان لازم برای ارسال این نوع حواله چند روز کاری است. برای ارسال حواله سوئیفت نیاز به افتتاح حساب ارزی است که با استفاده از خدمات ایرانیکارت این فرآیند امکان پذیر است. به علاوه با بازکردن حساب بین المللی امکان دریافت انواع کردیت کارت از جمله ویزاکارت و مسترکارت برای کاربران در ایران و خارج از ایران وجود دارد.

راه های ارسال پول به گرجستانحواله

ارسال حواله وسترن یونیون

یکی از سریع ترین روش های ارسال حواله ارزی با استفاده از شبکه مالی وسترن یونیون است. ارسال حواله وسترن یونیون بدون نیاز به افتتاح حساب در این شبکه قابل انجام ست. این یکی از بزرگ ترین مزیت های حواله وسترن یونیون است. نحوه ارسال پول به گرجستان از طریق وسترن یونیون بسیار ساده است. به این صورت که فرستنده یکی از باجه های شبکه مالی وسترن یونیون مراجعه کرده و با ارائه اطلاعاتی در رابطه با دریافت کننده و مبلغ حواله، نسبت به ارسال آن اقدام نماید.

اما این نکته را در نظر داشته باشید که وسترن یونیون کارمزد بسیار بالایی دریافت می نماید. که برای ارسال حواله و مبالغ بالا هزینه زیادی به همراه خواهد داشت. پسبه همین دلیل بهتر است در شرایط ضروری از این روش استفاده نمایید. و در صورت امکان از راه های دیگر برای ارسال پول به گرجستان استفاده کنید.

حواله آنلاین با ایرانیکارت

روش بعدی که توضیح داده خواهد شد روشی است که توسط مجموعه ایرانیکارت بیش از سایر روش ها به کاربران توصیه می گردد. این روش ارسال حواله به صورت آنلاین با کمترین نرخ کارمزد و بدون نیاز به پرداخت نرخ تبدیل ارز انجام می شود. حواله آنلاین ایرانیکارت مناسب ترین نحوه ارسال حواله پوند مصر است. چرا که بدون نیاز به پرداخت نرخ تبدیل ارز می توانید انواع ارز ها را به کشورهای مختلف جهان ارسال نمایید.

شما تجربه استفاده از کدام راه های ارسال پول به گرجستان را دارید؟ پیشنهاد شما برای نحوه ارسال حواله ارزی چیست؟ نظرات و تجربیات خود را از طریق ثبت دیدگاه با ما به اشتراک گذارید.

1165 بازدید
امتیازی ثبت نشده است
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید