کسب درآمد ارزی و فریلنسری

16 روش برتر کسب درآمد از اینترنت با سرمایه کم

16 روش برتر کسب درآمد از اینترنت با سرمایه کم

اینترنت فرصت های زیادی را برای افراد بدون توجه به سن، مکان و یا زمینه فعالیت آنها باز کرده است که باعث ایجاد راهی برای درآمد آنلاین شده است. زمانی بهتر از الان برای ایجاد شغل و کسب درآمد به صورت آنلاین وجود ندارد. مطمئنا کسب درآمد از اینترنت آسان نخواهد بود و در طول راه ممکن است دچار خطاهایی شوید ویا شکست های فراوانی را تحمل کنید. اینترنت فرصت های بسیاری را برای کارآفرینان و کارمندان متفکر ایجاد کرده تا از طریق اینترنت درآمد کسب کنند. اما این موضوع  باعث ایجاد رقابت قابل توجهی نیز شده است. با این وجود صدها روش هوشمندانه برای کسب درآمد آنلاین وجود دارد. از انجام نظرسنجی های آنلاین گرفته تا اجاره یا فروش لباس های قدیمی خود، حتی خرید محصولات کم هزینه در محلی، فقط برای فروش مجدد آنها با قیمت بالاتر در آمازون. واقعاً روشهای منحصر به فرد زیادی برای کسب درآمد دلاری وجود دارد. روش های زیر بهترین پتانسیل را برای ایجاد یک جریان پایدار درآمد را دارند. شما می توانید با ورود به هریک از آنها زندگی خود را تغییر دهید. این یک فضای رقابتی آنلاین است. هرچه بهتر و متمایز تر عمل کنید، شانس بیستری برای موفقیت خواهید داشت. شما نیز می توانید یاد بگیرید که چگونه به صورت آنلاین درآمد کسب کنید. قبل از اینکه به معرفی ده روش برتر کسب درآمد از اینترنت بپردازیم، لازم به ذکر است که شما می‌توانید با استفاده از خدمات ارزی ایرانیکارت، درآمد خودتان را نقد کنید.

راه های کسب درآمد به صورت آنلاین

شیوه های کسب درآمد از اینترنت

1- ایجاد یک وبلاگ یا وبسایت Niche و استفاده از بازاریابی مشارکتی

اگر حوزه ی اختصاصی در بازار وجود دارد که به آن علاقه مند هستنید و می توانید مخاطبان مناسبی را جذب کنید، شروع به ساخت یک وبلاگ کرده و با استفاده از بازاریابی مشارکتی به کسب درآمد اینترنتی بپردازید. یادگیری نحوه شروع یک وبلاگ می تواند یک کار گسترده باشد اما امکان پذیر است. هنگامی که یک حوزه ی اختصاصی در بازار را انتخاب کردید وبلاگ خود را راه اندازی کنید. مرحله بعدی این است که بدانید با کدام محصولات و شرکت های می توانید مشارکت و همکاری داشته باشید. سپس با آنها همکاری کنید تا به تسهیل در فروش محصولات مرتبط کمک کند.

2- راه اندازی و گسترش یک استارتاپ

آیا آرزو دارید یک روز کسب و کار خود را اداره کنید؟ ایجاد و گسترش یک استارتاپ یکی از دشوارترین راه های کسب درآمد اینترنتی است. اگر بتوانید یک سرویس، ابزار یا فروشگاه آنلاین را ایجاد کنید که پاسخگوی یک نیاز در حال رشد باشد، می توانید در مسیر ایجاد یک تجارت بسیار با ارزش باشید. با این حال نیاز به زمان، تلاش و منابع مالی دارد. مهمترین چیزی که قبل از انجام هر کار دیگری نیاز دارید یافتن یک مشکل است. مردم به چه چیزهایی نیاز دارند؟ در حال حاضر چه راه حلی وجود دارد که بتوانید بهتر انجام دهید؟ این به تنهایی پایه و اساس هر استارتاپ عالی است.

راه اندازی یک استارتاپ یا وبلاگ یا سایت برای درآمدزایی آنلاین

3- ساخت و فروش نرم افزار

در حال حاضر یک نیاز سیری ناپذیر به نرم افزار مفید وجود دارد. این که آیا این یک برنامه برای مصرف کننده مهم است، آیا این برنامه ویژه برای حل یک مشکل خاص است، یا حتی یک بازی با اتلاف وقت که می توانند از طریق تلفن خود بازی کنند.در صورت ساختن یک نرم افزار که به مردم کمک می کند، می توانید یک تجارت گسترده و موفق ایجاد کنید. ممکن است الان به این فکر کنید که بیشتر نرم افزارها و برنامه هایی که بطور منظم از آنها استفاده می کنید توسط شرکت های گسترده یا استودیوهای توسعه ساخته شده اند. اما بسیاری از برنامه های موفق به ویژه برنامه های موجود در فروشگاه های Apple و Google، توسط افراد و مشاغل کوچک ایجاد و روانه بازار می شوند.

4- راه اندازی یک سایت فروشگاهی و فروش محصولات فیزیکی

اگر مشکلی برای رفع کردن یا راه حلی برای یک مشکل پیدا نکردید، شاید بهتر است یک فروشگاه مجازی راه اندازی کنید و کالای فیزیکی بفروشید. این روزها این آسان ترین کار برای کسب درآمد از اینترنت می باشد.

راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی یکی از راه های کسب درآمد به صورت آنلاین است

5- کار به صورت فریلنسری

اگر یک مهارت قابل فروش مانند نوشتن، طراحی، توسعه وب، بازاریابی، مدیریت پروژه یا هر چیز دیگری دارید، یکی از ساده ترین راه ها برای کسب درآمد اینترنتی، شروع به کار فریلنسری است. اگرچه کار فریلنسری ممکن است به اندازه برخی از ایده های دیگر مقیاس پذیر نباشد. کار و مشتری زیادی وجود دارد که می توانید پیدا کنید. برای شروع، باید بدانید که آیا تقاضای کافی برای مهارت شما وجود دارد که آن را برای تلاش برای بیرون رفتن به دنبال کار ارزشمند کند.

6- مشاوره و مربیگری آنلاین

مشابه فروش خدمات فریلنسری خود، می توانید در زمینه ای که تخصص دارید به عنوان مربی یا مشاور نیز شروع به کار کنید. اگر بتوانید خود را به عنوان یک متخصص حساب کنید، افراد زیادی حاضر به پرداخت هزینه وقت شما خواهند بود. مربی بودن یا مشاور آنلاین بودن راه بسیار خوبی برای کسب درآمد آنلاین است. زیرا به جای اینکه به مشتری خود تحویل های مداوم بدهید به آنها می آموزید که بهتر، سریعتر و قوی تر از رقیبان باشند. تخصص شما محصولی است که می فروشید.

کسب درآمد از طریق اینترنت با مربیگری آنلاین

7- تولید وفروش دوره های آنلاین

اگر شما در یک موضوع متخصص هستید، از طریق شغل فعلی، فریلنسری یا مربیگری می توانید آن دانش را به صورت یک دوره آنلاین تولید کنید و بفروشید. در حالی که ساختن، راه اندازی و بازاریابی یک دوره آنلاین نیاز به تلاش زیادی دارد اما درآمد بالقوه آن نیز قابل توجه است. دوره ها و سایر محصولات مانند کتاب های الکترونیکی، آن چیزی است که به آن درآمد ناپایدار گفته می شود. این بدان معنی است که با صرف زمان و هزینه و اندکی بازاریابی قوی برای اینکار برای ماه ها و سال ها به فروش و درآمدزایی از آنها ادامه دهید.

8- راه اندازی یک کانال یوتیوب برای سرگرمی و آموزش

کانال های یوتیوب به جای کسب درآمد از طریق اشتراک، مبتنی بر یک سیستم تبلیغاتی سنتی هستند. یعنی هرچه بیننده بیشتری کسب کنید، بیشتر درآمد کسب می کنید. هنگامی که برای برنامه پارتنر یوتیوب تأیید شدید، می توانید تبلیغات خود را در ویدیوهای خود شروع کنید. با هر هزار بازدید ، تقریباً 2 تا 4 دلار درآمد کسب خواهید کرد. که به نظر می رسد خیلی زیاد به نظر نمی رسد، اما اگر هر ماه 100 فیلم با 5000 نمایش در هر ماه داشته باشید، تقریبا 1000 تا 2000 دلار بدست می آورید. تصور کنید که اگر ویدیوهای شما شروع به زدن میلیون ها بازدید کند.

ساخت ویدئو یا دوره آنلاین یکی از راه های درآمدزایی به دلار است

9- ضبط کردن پادکست ها و به اشتراک گذاری آنها

پادکست ها در حال حاضر بسیار داغ هستند. با توجه به اینکه در زندگی روزانه چقدر مشغول هستیم، تعداد بیشتری از افراد به دنبال راه های منفعلانه ای برای گرفتن محتوا هستند. این باعث می شود تا هم فرصتی عالی برای ایجاد مخاطب و هم برای کسب درآمد آنلاین باشد. بازار پادکست مدام به دنبال مطالب جدید و با کیفیت است. خوشبختانه برای هر کسی که سعی در شروع کار دارد، اکنون ساده تر از همیشه است. شروع یک پادکست، مانند ساختن وبلاگ یا کانال یوتیوب، برای گفتن داستانهای جالب و جذب مخاطب درگیر، ساده می باشد.

10- دورکاری به صورت پاره وقت یا تمام وقت

در حالی که بیشتر ایده های کسب درآمد از اینترنت که تاکنون بیان شد می تواند در کنار هم انجام شود، اگر می خواهید حرفه خود را به طور کامل تغییر دهید و به صورت آنلاین کار خود را شروع کنید، هزاران شرکت در جستجوی فردی هستند که اهمیتی نمی دهد کجا هستند. شرکت های نوپای زیادی وجود دارند که به صورت دورکاری فعالیت می کنند. شما می توانید با استفاده از ابزارهای ارتباطی آنلاین کارهای خود را از هر کجا که می خواهید انجام دهید.

تولید پادکست

11- بازاریابی وابسته

به احتمال زیاد تا کنون اسم بازاریابی وابسته برای کسب درآمد دلاری به گوشتان نخورده است! اما نگران نباشید ما همه چیز را برای شما همراهان همیشگی توضیح می‌دهیم. در روش قبل برای کسب درآمد از اینترنت از طریق گوگل ادسنس نیاز به رعایت نکات متعددی بود. اما در این روش (بازاریابی وابسته)، شما می‌توانید با استفاده از راه‌اندازی یک وب‌سایت موفق با ترافیک ورودی بالا، لینک سایر سایت‌ها را در سایت خودتان قرار دهید و کسب درآمد دلاری داشته باشید.

12- شرکت در نظرسنجی‌های مختلف

جالب است بدانید که در حال حاضر وب‌سایت‌های مختلفی برای نظرات شما ارزش قائل هستند. به‌اندازه‌ای که حاضرند برای آن هزینه‌ای به شما پرداخت کنند! بنابراین به دنبال سایت‌هایی در اینترنت بگردید، که از نظر کاربران صادق بوده و پرداخت شما را انجام می‌دهند. چرا که بسیاری از آن‌ها نیز تنها به فکر سود و منفعت شخصی خودشان هستند، نه شما!

13- ترجمه متون

فرقی نمی‌کند که در کجای جهان زندگی می‌کنید، قطعاً می‌توانید با ترجمه زبانی که به آن تسلط دارید، به کسب درآمد ارزی بپردازید! تنها نکته‌ای که برای موفقیت در این زمینه باید به خاطر داشته باشید، افزایش سرعت ترجمه و کیفیت در آن واحد است.

کسب درآمد دلاری | کسب درآمد از اینترنت

14- آموزش آنلاین

این روزها، برخلاف دوران گذشته با وجود اینکه بسیاری از افراد به شرکت در کلاس‌های متنوع علاقه دارند، اما وقت کافی برای انجام این کار را ندارند! بنابراین شما می‌توانید از این فرصت به نفع خود استفاده کنید و با تهیه ویدئوهای آموزشی و یا و برگزاری وبینارهای آنلاین، درآمدتان را افزایش دهید. این روش یکی از بهترین روش‌های کسب درآمد دلاری ، خصوصاً در زمینه دیجیتال مارکتینگ است.

15- کسب درآمد اینترنتی از طریق ثبت نام در سایت های مختلف

در ادامه سایت هایی را به شما معرفی می کنیم که نه تنها با انجام برخی از امور در آنها می توانید کسب درآمد اینترنتی رایگان داشته باشید، بلکه تنها با ثبت نام در آنها مقداری دلار رایگان در حسابتان ریخته می شود.

روش های کسب درآمد اینترنتی رایگان چیست؟

ثبت نام در سایت Swagbucks و دریافت 5 دلار رایگان

حتما در مورد این سایت در اینترنت مطالب زیادی دیده اید چرا که هم پرداختش را انجام می دهد و هم اینکه نرخ های پیشنهادی خوبی دارد. شما می توانید با دیدن ویدئو، شرکت در نظرسنجی ها، بازی کردن، جستجو در وب، خرید آنلاین و … از این سایت دلار رایگان دریافت نمایید. اگر می خواهید از جدید ترین روش های کسب درآمد اینترنتی رایگان از طریق این سایت با خبر شوید می توانید افزونه آن را روی مرورگر خود نصب نمایید.

ثبت نام در سایت InboxDollars و دریافت 5 دلار رایگان

این سایت برای افرادی مناسب است که در کانادا، امریکا و یا انگلستان زندگی می کنند. چرا که با ثبت نام در آن می توانند دلار رایگان دریافت نمایند. سایر اموری که با انجام آن یک قدم به کسب درآمد اینترنتی رایگان نزدیک می شوید، در این سایت عبارت هستند از :

 • پاسخگویی به نظرسنجی
 • تماشای تلویزیون
 • بازی کردن بازی
 • خريد كردن
 • خواندن ایمیل ها

ثبت نام در سایت MyPoints و دریافت 5 دلار رایگان

این سایت فعالیت خود را از سال 1996 تا کنون آغاز کرده است و تا کنون 236 میلیون دلار به کاربران خود پرداخت کرده است. ثبت نام در این سایت، پر کردن نظرسنجی ها، تماشای ویدئو، خرید، خواندن ایمیل و … از جمله روش های کسب درآمد اینترنتی رایگان از طریق سایت MyPoints است.

ثبت نام در سایت FusionCash و دریافت 5 دلار رایگان

این سایت نیز مشابه با سایت های دیگر به ازای ثبت نام در آن، به شما 5 دلار رایگان می دهد. البته باز هم مانند سایر سایت ها، روش های مختلف را برای پرداخت رایگان به شما پیشنهاد می دهد.

ثبت نام در سایت Vindale Research و دریافت 2 دلار رایگان

سایت Vindale Research از سال 2005 فعالیت خود را در زمینه پرداخت به ازای شرکت در نظرسنجی آغاز کرده است و تا کنون بالغ بر 5 میلیون دلار به کاربران خود پرداخته است. اگر به دنبال این هستید که به ازای هر نظرسنجی، مبلغ زیادی دریافت کنید، این گزینه مناسب خواهد بود چرا که مبلغ پرداختی آن چیزی حدود 50 دلار است. سایر مواردی که می توانید از طریق آنها دلار رایگان دریافت کنید عبارت هستند از:

پیدا کردن کد پاداش (شما می توانید آنها را در وبلاگ Vindale و رسانه های اجتماعی پیدا کنید.)

 • خواندن ایمیل ها
 • تماشای فیلم ها
 • گرفتن یک عکس تأیید پرداخت (5 دلار برای هر عکس)
 • معرفی این سایت به دوستان

ثبت نام در سایت PaidViewPoint و دریافت 1 دلار رایگان

با ثبت نام در این سایت، تنها 1 دلار رایگان دریافت می کنید، اما می توانید از طریق پر کردن نظرسنجی هایی که تنها 5 الی 10 دقیقه از زمان شما را می گیرند، کسب درآمد اینترنتی واقعی را تجربه کنید.

ثبت نام در سایت CashCrate و دریافت 1 دلار رایگان

این سایت نیز مشابه با سایر سایت ها روش های مختلفی برای پرداخت رایگان به شما در نظر گرفته است. اما یکی از ویژگی های مثبتی که دارد این است که عکس از پرداختی هایش به کاربران را درسایت خود قرار می دهد تا اثباتی برای درستکاریش باشد. از سال 2006 تا کنون که این سایت فعالیت خود را در زمینه کسب درآمد اینترنتی واقعی آغاز کرده است، 3 میلیون دلار به کاربران خود پرداخت کرده است.

روش های کسب درآمد اینترنتی رایگان چیست؟

16- کسب درآمد اینترنتی از طریق نصب برنامه

نصب برنامه Nielsen Computer & Mobile Panel و کسب 50 دلار در سال

یکی از مواردی که موجب بهبود شرای کسب و کاری صاحبان سایت در فضای مجازی می شود، داشتن اطلاعات کافی در مورد کاربران است. شما می توانید با نصب این برنامه در تلفن همراه خودف این اطلاعات را در اختیارشان قرار دهید.

نصب برنامه SurveySavvy  و کسب 60 الی 180 دلار در سال

این برنامه نیز مشابه با Nielsen Computer & Mobile Panel این است، با این تفاوت که درآمد شما از آن، سه برابر خواهد بود. با نصب این برنامه روی 3 دستگاه مختلف می توانید 180 دلار دریافت کنید. یعنی به ازای یک دستگاه، 60 دلار دریافت خواهید کرد.

راه های دیگری مانند کسب درآمد از گوگل ادسنس، کسب درآمد از سایت نئوباکس Neobux، کسب درآمد از ترجمه و غیره نیز وجود دارد که بعضا نیاز به دانش خاص دارند. اگرهنوز هم به فکر کسب درآمد دلاری هستید، قطعاً می‌دانید که به دلیل تحریم‌های ایران، برای دریافت حقوقتان باید از طریق نقد کردن درآمد ارزی اقدام کنید. خوشبختانه ایرانیکارت این شرایط را برای شما عزیزان فراهم کرده است که بتوانید دلارتان را به ریال تبدیل کنید. تنها نیاز است که از طریق این قسمت درخواستتان را برای ما ارسال نمایید.

برای نقد کردن درآمد ارزی، می‌توانید از خدمات ایرانیکارت استفاده کنید و در خواست خود را از طریق لینک زیر ثبت کنید. نقد کردن درآمد ارزی

16 روش برتر کسب درآمد از اینترنت با سرمایه کم
اینترنت فرصت های زیادی را برای افراد بدون توجه به سن، مکان و یا زمینه فعالیت آنها باز کرده است که باعث ایجاد راهی برای درآمد آنلاین شده است. زمانی...
5 از 3 رای ثبت شده
درج نظر
با درج نظر امتیاز کسب کنید

 1. مایی که تو ایران تحریمیم برای یوتیوب چیکار باید بکنیم؟
  شما میتونید اینکار رو در ازای درصد برای خودتون انجام بدین؟
  مثلا ۳۰شما
  ۷۰کسی که ویدیو میسازه؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام. لطفاً سوال خود را از طریق ارسال تیکت در سایت (چت آنلاین) یا تماس تلفنی با مجموعه مطرح نمایید.

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
کسب درآمد ارزی و فریلنسری
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
افزایش نرخ تورم و نوسانات ارزی عواملی هستند که باعث کاهش ارزش پول ملی کشورمان نسبت به گذشته شده‌اند. این امر موجب شده تا کسب درآمد دلاری در ایران مورد...
معرفی بهترین پلتفرم های کسب درامد با دیدن تبلیغات
کسب درآمد ارزی و فریلنسری
معرفی بهترین پلتفرم های کسب درامد با دیدن تبلیغات
اگر شما هم از دیدن تبلیغاتی که در وسط بازی، فیلم، کلیپ و … پخش می‌شوند خسته شده‌اید و گاهی به خاطر این تبلیغ‌ها از ادامه دیدن فیلم یا انجام...
انواع روش های کسب درآمد رایگان به صورت آنلاین
کسب درآمد ارزی و فریلنسری
انواع روش های کسب درآمد رایگان به صورت آنلاین
آیا به دنبال راهی می‌گردید که شما را به کسب درآمد رایگان برساند؟ در این دنیای دیجیتال پر از فرصت، امکان دارد شما هم بتوانید به شکلی هوشمندانه و بدون...
روش های کسب درآمد دلاری از اپلیکیشن
کسب درآمد ارزی و فریلنسری
روش های کسب درآمد دلاری از اپلیکیشن
یکی از ساده‌ترین روش‌های درآمدزایی ارزی، کسب درآمد دلاری از اپلیکیشن ‌است. امروزه، اپلیکیشن‌هایی طراحی شده‌اند که به ازای بازی کردن، دیدن تبلیغات یا حتی شرکت در نظرسنجی‌هایشان، به شما...