021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

ساخت و معرفی اکانت فمیلی اسپاتیفای

تاریخ انتشار : 9 دی 1399تاریخ بروزرسانی : 17 دی 1399 پرداخت های برنامه ای و درون برنامه ای

برای شنیدن موزیک دلخواهتان به چه وسایلی نیاز دارید؟ هدفون؟ پلی لیست خوب؟ و یا تمرکز؟ با ساخت اکانت Spotify از شر تبلیغات آزاردهنده میان موزیک ها راحت می شوید. پرداخت برای  خرید اکانت پرمیوم اسپاتیفای در ایران با خدمات ایرانیکارت به سادگی قابل انجام است. هدیه دادن یک اکانت فمیلی اسپاتیفای به افرادی که دوستشان دارید نیز گزینه خوبی برای خوشحال کردن نزدیکان اهل موسیقی شماست. با خرید گیفت کارت اسپاتیفای می توانید این هدیه ارزشمند را به عزیزانتان کادو بدهید. ساخت اکانت اسپاتیفای و مراحل آن را در ادامه این مقاله خواهید خواند سپس با معرفی اکانت ها و برنامه های اسپاتیفای آشنا خواهید شد.

ساخت اکانت اسپاتیفای Spotify

اگر از اندروید استفاده می کنید با دانلود از اینجا و وارد کردن ایمیل خود به سادگی می توانید یک اکانت اسپاتیفای بسازید. کاربران Ios هم با جستجوی اسپاتیفای در Appsotre می توانند اپلیکیشن را دانلود کنند. نسخه مخصوص نصب کردن اسپاتیفای در سیستم ویندوز و پی سی را می توانید از سایت Microsoft دانلود کنید. مراحل ساخت اکانت بسیار ساده بوده و فقط با وارد کردن ایمیل و نام کاربری و رمز مخصوص به خودتان دسترسی شما به برنامه میسر می شود. اما برای استفاده بهینه ازین پلتفرم پیشنهاد می کنیم که با خریدن اشتراک و پلنی که مناسب شماست تجربه شنیدن موزیک با کیفیت بالا و بدون تبلیغات را امتحان کنید.

برنامه های مختلف اسپاتیفای

در اسپاتیفای برنامه های مختلفی بر اساس امکانات در نظر گرفته شده است. به خاطر داشته باشید که استفاده از اسپاتیفای کرک شده ممکن است منجر به ورود بدافزارها به گوشی همراه شما شود و امنیت اطلاعات شما را به خطر بیاندازد. علاوه بر این اسپاتیفای متوجه استفاده غیر قانونی می شود و دسترسی شما را قطع می کند. روش امن و مطمئنی که برای خرید اکانت پرمیوم اسپاتیفای وجود دارد خرید از طریق ایرانیکارت و یا خرید گیفت کارت اسپاتیفای است. در تصویر زیر ویژگی های هر پلن قیمت و مزایای آن به طور خلاصه آورده شده است. (قیمت ها بر اساس قیمت تاریخ نوشته شدن مطلب است).

اکانت فمیلی اسپاتیفای

اکانت فمیلی اسپاتیفای

خرید این برنامه برای اعضای یک خانواده بسیار مقرون به صرفه است. با اضافه کردن افرادی که می خواهید برنامه را با آنها شریک شوید و یا فرستادن لینک دسترسی برای آنها به سادگی می توانید اکانت را به اشتراک بگذارید. در نظر داشته باشید که استفاده از اکانت فمیلی اسپاتیفای برای 6 نفر مجاز خواهد بود. به شرطی که هر 6 نفر در یک آدرس (درواقع ساکن در یک خانه) حضور داشته باشند. برنامه با دسترسی گوگل مپ از مکان شما باخبر می شود و گاهی برای تایید مکان جغرافیایی شما ایمیلی می فرستد تا با GPS آن را تایید کنید. علاوه بر این برای محدود کردن دسترسی کودکان به برخی موزیک ها امکان انتخاب بلاک لیست نیز گنجانده شده است. شنیدن موزیک در حالت آفلاین و امکان ساخت پلی لیست شخصی برای هر 6 نفر امکان پذیر است. برای خرید این برنامه ها راه های متنوعی دارید اما ساده ترین و مطمئن ترین راه خرید مستقیم اسپاتیفای از ایرانیکارت  و یا خرید گیفت کارت اسپاتیفای است.

گیفت کارت اسپاتیفای

تجربه شما در استفاده از پلفترم های آنلاین موسیقی چیست؟ اسپاتیفای را ترجیح می دهید یا ساند کلود؟ وبسایت یا برنامه دیگری را میشناسید که برای پرداخت و خرید اشتراک پرمیوم آن به مشکل برخورد کرده باشید؟ منتظر شنیدن نظرات شما هستیم.

1136 بازدید
ساخت و معرفی اکانت فمیلی اسپاتیفای
برای شنیدن موزیک دلخواهتان به چه وسایلی نیاز دارید؟ هدفون؟ پلی لیست خوب؟ و یا تمرکز؟ با ساخت...
5 از 2 رای ثبت شده
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید