021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

شناخت بهترین سایت خرید و فروش ارز دیجیتال

تاریخ انتشار : 17 خرداد 1400تاریخ بروزرسانی : 3 خرداد 1401 ارز های دیجیتال

برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال به چه سایتی مراجعه کنیم که معتبر باشد؟ بهترین سایت خرید ارز دیجیتال را چگونه بشناسیم و اعتبارسنجی کنیم؟ اگر شما هم به دنبال سرمایه گذاری در کریپتوکارنسی ها بوده باشید با لیست بلند بالایی از صرافی ارز دیجیتال رو به رو شده اید. از چه مرجعی برای خرید بیت کوین و اتریوم و ریپل استفاده می کنید؟ اگر انتخاب سایت خرید و فروش ارزهای دیجیتال برای شما اهمیت دارد با ایرانیکارت همراه باشید.

سایت خرید و فروش ارز دیجیتال

ارزهای دیجیتال نوعی پول الکترونیکی هستند که در فضای اینترنت قابل مبادله و معامله هستند. با پیشرفت علم و تغییر شکل روش های پرداخت مالی، ارزهای دیجیتال توانستد راه خود را در میان روش های پرداخت باز کنند. هرچند که از ابتدا فلسفه ساخت و توزیع کریپتو برای جایگزینی پول های کاغذی بود اما به مرور شکل سرمایه گذاری پیدا کرد و افراد بسیاری تصمیم گرفتند به جای سرمایه گذاری در طلا و بورس روی ارزهای دیجیتال شانس خود را امتحان کنند. هم اکنون بیش از دو هزار ارز دیجیتال در دنیا وجود دارد که نام های بسیاری از آنها را شنیده اید. پیدا کردن ارزهای دیجیتال آینده دار در این میان نیاز به دانش و آگاهی و شناخت ماهیت بازار کریپتو دارد. قدم اول قبل از انتخاب سایت خرید ارزهای دیجیتال آشنا بودن با ریسک ها و خطرات این روش سرمایه گذاری است.

در ایران نیزافراد بسیاری در زمینه ارزهای دیجیتال فعالیت میکنند و سایت های متفاوتی برای خرید و فروش وجود دارد. اما سایت خرید ارز دیجیتال را چگونه باید اعتبارسنجی کرد؟ در ادامه روش های شناخت بهترین سایت خرید و فروش ارز دیجیتال را معرفی خواهیم کرد.

  • سابقه و شهرت سایت
  • قدمت سایت و رتبه الکسا
  • پشتیبانی سریع و کارآمد
  • خدمات پس از فروش و پیگیری شکایات
  • احراز هویت سریع و کاربردی
  • در دسترس بودن آموزش و نحوه کار با سایت

بیشتر بخوانید: آموزش کامل صرافی کوکوین

بهترین سایت خرید ارز دیجیتال

سایت ارز دیجیتال ایرانی یا خارجی؟

در انتخاب بهترین سایت خرید ارز دیجیتال توجه داشته باشید اولویت شما چیست. انتخاب صرافی خارجی یا ایرانی به این برمیگردد که چه مواردی برای شما در درجات اول اهمیت قرار دارند. هنگام کار با سایت های خراجی خرید ارز دیجیتال چندین مسدله حائز اهمیت است. یکی اینکه ایرانی ها نمی توانند به صورت مستقیم اقدام به خرید و فروش کند. برای خرید از  سایت هایی مثل بایننس و کوین بیس و کوینکس که از محبوب ترین ها هستند باید از vpn استفاده کنید. علاوه بر این تسلط به زبان انگلیسی و آشنایی اولیه با کلمات و کلیدهای کاربردی از دیگر نکات مهم در انتخاب یک صرافی خارجی است. سایت های ایرانی ولی این دردسرها را ندارد و شما از طریق کارت شتاب خود می توانید خرید و فروش را به سادگی انجام دهید. علاوه بر این زبان فارسی و پشتیبانی تلفنی می تواند از عوامل مهم در انتخاب یک سایت خرید رمزارز ایرانی باشد.

ایرانیکارت با سابقه ده سال ارائه خدمات در زمینه راهکارهای بین المللی یکی از سایت هایی که است که می توانید با خیال راحت از طریق آن اقدام به خرید و فروش ارزهای دیجیتال کنید. پشتیبانی سریع و مشاوره رایگان از جمله مزایایی است که ایرانیکارت در اختیار کاربرانش قرار می دهد. از زمانی که از طریق پنل کاربری درخواست خود را ثبت کنید حداکثر تا چند ساعت روند احراز هویت شما انجام شده و می توانید به معامله بپردازید.

بیشتر بخوانیم: بهترین صرافی های جایگزین بایننس

در این نوشته با عامل تاثیر گذار در انتخاب یک سایت خرید ارز دیجیتال آشنا شدیم. تجربه شما چیست؟ به غیر از خرید ارزهای دیجیتال چه خدمات دیگری برای سرمایه گذاری در بازار کریپتو نیاز دارید؟ تحربه شما در خرید کیف پول های سخت افزاری چیست؟ منتظر شنیدن تحربیات شما هستیم.

571 بازدید
شناخت بهترین سایت خرید و فروش ارز دیجیتال
برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال به چه سایتی مراجعه کنیم که معتبر باشد؟ بهترین سایت خرید ارز...
5 از 2 رای ثبت شده
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید