021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

کسب درآمد از سایت Teespring

تاریخ انتشار : 30 بهمن 1399تاریخ بروزرسانی : 13 آذر 1400 نقد کردن درآمد ارزی

کسب درآمد از سایت Teespring به سادگی در سه مرحله طراحی کن، به اشتراک بگذار و درآمد کسب کن خلاصه می شود. بدون سرمایه و فقط با دانش طراحی و گرافیک خود می توانید از بسترهای آنلاینی که وجود دارد برای فروش محصولات خلاقانه تان استفاده کنید. طراحی تی شرت، ماگ و دیگر کالاهایی که امکان چاپ دارند یکی از روش های کسب درآمد ارزی از Teespring است. پس اگر علاقه ای به کسب درآمد دلاری دارید همین الان در این سایت ثبت نام کنید. خیالتان از بابت دریافت هزینه طراحی هایتان راحت باشد. با خدمات نقد کردن درآمد ارزی که ایرانیکارت به فریلنسرها ارائه می دهد دیگر درآمد دلاری یک پروسه سخت و پیچیده نیست. با ایرانیکارت همراه باشید تا این سایت را بیشتر بررسی کنیم.

سایت Teespring

در سال 2011  زمانی که دو دانشجو تصمیم گرفتند تی شرت های طراحی شده خود را به فروش برسانند ایده اولیه سایت Teespring پیاده شد. به مرور زمان و با استقبالی که از فروش تی شرت هایشان به دست آوردند تصمیم گرفتند از این فضا برای طراحی و فروش محصولات دیجیتال استفاده کنند و به این ترتیب طراحان بسیاری را به سمت خود جذب کردند. هر طراح در سایت می تواند به یک فروشنده بدل شود. فروشنده ای که با کمترین سرمایه فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کرده و به کسب درآمد آنلاین می پردازد.

کسب درآمد از سایت Teespring

کسب درآمد از سایت Teespring

یکی از سایت هایی که برای طراحان گرافیک به منبع درآمد خوبی تبدیل شده است سایت تی اسپرینگ است. اگر طراحی و گرافیک جز علایق شماست با ساخت اکانت در teespring می توانید محصولات خود را به فروش برسانید و به کسب درآمد ارزی از این سایت بپردازید. ثبت نام در این سایت بسیار ساده بوده و فقط با وارد کردن ایمیل و ساختن یک اکانت و رمز عبور می توانید کار خود را شروع کنید. برخی از محصولات متنوعی که در این سایت قابل طراحی و فروش هستند در موارد زیر خلاصه می شود:

  • طراحی تی شرت
  • ماگ
  • پرچم
  • کلاه
  • کیف
  • ماسک

سایت Teespring

به طور کلی هر طرحی که قابل چاپ و پرینت روی محصولات باشد. به هر تعداد که کاربران طرح شما را دانلود و خریداری کنند هزینه آن به حساب شما واریز می شود. این درآمد درواقع همان درآمد Passive محسوب می شود که مطالعه بلاگ روش های کسب درآمد پسیو در این موضوع پیشنهاد می کنیم. علاوه بر این در نوشته های قبلی ایرانیکارت سایت های دیگری که در این حوزه وجود داشتند به تفصیل معرفی کرده ایم. از طریق لینک های زیر می توانید به جستجوی حوزه مورد علاقه خود بپردازید و نحوه کسب درآمد از علاقه تان را بیاموزید.

کسب درآمد از سایت Creative Market

 کسب درآمد از سایت Redbubble 

علاوه بر اینکه نیاز دارید طرح های خلاقانه و جالبی برای ارائه داشته باشید باید در نظر بگیرید که بازاریابی و معرفی محصول نیز بر عهده خود شماست. تی اسپرینگ فقط بستر فروش را فراهم می کند. شما خودتان باید از راه های مختلفی محصولتان را معرفی و عرضه کنید. یکی از این روش ها شبکه های اجتماعی است. طراحی خود را در این شبکه ها به اشتراک بگذارید. اگر دوستی یا افرادی از نزدیکانتان از محصولات شما استفاده کرده اند با عکاسی از آنها و یا به اشتراک گذاری نظراتشان می توانید افراد بیشتری را جذب کنید. اتصال صفحه خود در Teespring  به شبکه های اجتماعی می توانید دنبال کنندگان خود را نیز به دیدن صفحه و محصولات خود دعوت کنید.

برای نقد کردن درآمد ارزی، می‌توانید از خدمات ایرانیکارت استفاده کنید و در خواست خود را از طریق لینک زیر ثبت کنید. نقد کردن درآمد ارزی

657 بازدید
کسب درآمد از سایت Teespring
کسب درآمد از سایت Teespring به سادگی در سه مرحله طراحی کن، به اشتراک بگذار و درآمد کسب...
5 از 1 رای ثبت شده
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید