021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

سرنوشت بیت کوین بعد از سقوط بزرگ

تاریخ انتشار : 5 اسفند 1399تاریخ بروزرسانی : 10 اسفند 1399 اخبار

بیت کوین بعد از بزرگترین سقوط آزادش در این ماه تثبیت می شود. قیمت بیت کوین بعد از 19 درصد سقوط در روز دوشنبه 22 فوریه با از دست دادن بیش از 10 هزار دلار به حوالی 53000 دلار نزدیک شد. بیت کوین حدود 53،884.35 دلار معامله شد و در 24 ساعت گذشته 6.45٪ سقوط کرد. تحلیل گران بسیاری این سقوط را پیش بینی کرده بودند. در اخبار امروز به بررسی دلایل و پیش بینی آینده بازار بیت کوین خواهیم پرداخت. سرنوشت بیت کوین را با ایرانیکارت دنبال کنید.

دلایل ریزش قیمت بیت کوین

هفته گذشته پس از اعلام سرمایه گذاری 1.5 میلیارد دلاری بیت کوین توسط ایلان ماسک سازنده تسلا ، بازار بسیار صعودی شد ، بنابراین تعجب آور نیست که یک اصلاحیه پس از افزایش سریع رخ دهد . نوسانات قیمت روز در صرافی های بزرگ Bitfinex ، Bitflyer ، Bitstamp ، Coinbase ، Gemini ، ItBit ، Kraken و Poloniex با حجم زیادی مواجه شد. این حجم به بیش از 8 میلیارد دلار رسید که بالاترین میزان در تقریبا دو هفته گذشته است. برای مقایسه، این رقم در روز جمعه حدود 5.8 میلیارد دلار بود.شاخص دیگر ارائه شده توسط CryptoQuant ، “حق بیمه Coinbase” ، که شکاف بین جفت BTC / USD Coinbase Pro و جفت BTC / USDT Binance را شامل می شود باثبات Bitcoin ، همچنین در اوایل معاملات ایالات متحده در روز دوشنبه منفی شد. طبق گزارشات قبلیCoinDesk  ، داده های بلاکچین نشان می داد که میلیاردها دلار بیت کوین به صرافی ها در روز یکشنبه منتقل شده است ، زیرا ظاهراً افزایش دو برابری قیمت ها در سال جاری به سطوح بالاتر از 58،000 دلار ، برخی معامله گران را بر آن داشت تا سود خود را بدست آورده و از بازار بیرون کشیدند.

سرنوشت بیت کوین

سرنوشت قیمت بیت کوین در آینده چه خواهد شد؟

بندیک نورهیم به Coindesk گفته است که فروش روز دوشنبه بدون شک نتیجه اعتماد به نفس بیش از حد معامله گران با یک لورج Levreg ناپایدار است. تحلیلگران و معامله گران هشدار داده بودند که بیت کوین ممکن است به دلیل بازار over-leveraged با نوسانات بیشتری روبرو شود، جایی که متوسط “نرخ بودجه” (هزینه ای که معامله گران برای اهرم تعبیه شده در قراردادهای مشتقات پرداخت می کنند)، به شدت در بورس های اصلی افزایش یافته است.  افزایشی که از فوریه 2020  سابقه نداشته است. برخی از تحلیلگران و معامله گران خوش بین بودند که قیمت ها به سرعت بهبود می یابند و ممکن است این اصلاحات در نهایت به سلامت و رشد بازار کمک کند. طبق گزارش CryptoQuant شرکت تحلیلی بلاکچین ، بیشتر این ورودی های مبادله بیت کوین به صرافی های مستقر در ایالات متحده منتقل می شود ، که نشان می دهد این اصلاحات بیشتر توسط سرمایه گذاران و بازرگانان ایالات متحده انجام می شود. در حال حاضر حتی با بازگشت قیمت بازار روند صعودی نخواهد داشت و بیت کوین نیاز به بازیابی سطح 55000 دلار دارد.

این نوسانات بیت کوین اگرچه قابل پیش بینی بود ولی بسیاری از سرمایه گذاران را شوکه کرده است. اگر به دنبال ارزهای دیجیتال آینده دار هستید ابتدا با مطالعه و بررسی تحلیل ها می توانید تصمیم صحیحی بگیرید و سپس اقدام به خرید و فروش ارزهای دیجیتال کنید.

 

 

502 بازدید
سرنوشت بیت کوین بعد از سقوط بزرگ
بیت کوین بعد از بزرگترین سقوط آزادش در این ماه تثبیت می شود. قیمت بیت کوین بعد از...
5 از 5 رای ثبت شده
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید