021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

معرفی سرویس جدید پی پال: استفاده از ارزهای دیجیتال

تاریخ انتشار : 1 آبان 1399تاریخ بروزرسانی : 31 اردیبهشت 1401 اخبار

با توجه به فراگیری بیماری کوید 19 در جهان افراد تمایل به پرداخت های دیجیتال و آنلاین دارند. امروزه یکی از روش هایی که برای پرداخت آنلاین استفاده می شود، پرداخت با ارزهای دیجیتال می باشد. در تاریخ 21 اکتبر پی پال خبر از راه اندازی سرویس جدیدی داده است که به مشتریانش امکان خرید، نگهداری و فروش ارزهای دیجیتال را مستقیماً از حساب پی پال خود می دهد و از برنامه های خود برای افزایش قابل توجه سود ارزهای دیجیتال با ارائه آن به عنوان بودجه خبر داد. با ایرانیکارت همراه باشید و درباره این سرویس بیشتر بخوانید.

معرفی سرویس پی پال

پی پال بیش از 20 سال در خط مقدم انقلاب پرداخت های دیجیتال باقی مانده است. پلتفرم پی پال با استفاده از فناوری های پیشرفته برای راحت تر، مقرون به صرفه تر بودن و ایمن کردن خدمات مالی و تجاری ، بیش از 300 میلیون کاربر دارد. به دلیل نوسانات، هزینه و سرعت انجام معاملات، استفاده از ارزهای دیجیتال به سرعت در حال افزایش می باشد. با این حال هنوز برخی از پلتفرم های مالی امکان استفاده از این نوع ارز را فراهم نکرده اند. بر اساس یک نظرسنجی، انتظار می شود که طی سه سال آینده از هر 10 بانک مرکزی یک بانک از ارزهای دیجیتال پشتیبانی کند.

دن شولمن مدیر عامل پی پال، گفته که ” تغییر شکل ارزها به دیجیتال اجتناب ناپذیر است و مزایای آشکاری را از لحاظ مالی و دسترسی، کارایی ، سرعت و انعطاف پذیری سیستم های پرداخت و توانایی دولت برای پرداخت سریع وجوه به شهروندان به ارمغان می آورد.” وی ضمن ابراز امیدواری برای این تغییر گفته است که دسترسی جهانی ما، تخصص پرداخت دیجیتال ، شبکه دو طرفه و کنترل های دقیق امنیتی و انطباق ما را قادر می سازد و مسئولیت کمک به آگاهی ، بازخرید و همکاری پذیری این ابزارهای جدید ارز را فراهم می کنیم. ما مشتاق هستیم که با همکاری بانک های مرکزی و نهادهای نظارتی در سراسر جهان پشتیبانی خود را ارائه دهیم.

حساب پی پال paypal

درک و استفاده از ارزهای دیجیتال

برای افزایش راحتی کاربر در استفاده از ارزهای دیجیتال، شرکت پی پال توانایی خرید ، نگهداری و فروش ارزهای دیجیتال را معرفی می کند که در ابتدا شامل ارزهای بیت کوین، اتریم، بیت کوین کش و لایت کوین می شود که مستقیماً در کیف پول دیجیتال پی پال است. این سرویس طی هفته های آینده در اختیار کاربران پی پال در ایالات متحده قرار خواهد گرفت.

این شرکت قصد دارد در نیمه اول سال 2021 ویژگی های خود را به کیف پول ونمو Venmo گسترش دهد. این سرویس در ایالات متحده از طریق مشارکت با شرکت Paxos Trust ، ارائه دهنده خدمات ارزهای دیجیتال فعال می شود. پی پال همچنین از طرف وزارت خدمات مالی امور خارجه نیویورک (NYDFS) اولین Bitlicense مشروط در نوع خود را دریافت کرده است.

به عنوان بخشی از این پیشنهاد، پی پال  محتوای آموزشی مورد نیاز را در اختیار کاربران قرار خواهد داد تا به آنها در درک اکوسیستم ارزهای دیجیتال، خطرات و فرصت های مربوط به سرمایه گذاری در رمزارزها و اطلاعات در مورد فناوری بلاکچین کمک کند. هنگام خرید یا فروش ارز دیجیتال  از تاریخ 31 دسامبر سال 2020 هیچ هزینه خدمات و هیچ گونه هزینه ای برای نگه داشتن ارز دیجیتال در حساب پی پال وجود ندارد.

خرید و فروش ارز دیجیتال با پی پال

افزایش سود ارزهای دیجیتال در تجارت دیجیتال

از اوایل سال 2021 ، کاربران پی پال می توانند از منابع ارز دیجیتال پی پال به عنوان منبع تأمین مالی در سراسر جهان استفاده کنند. کاربران می توانند با اطمینان از ارزش و بدون هزینه های اضافی، بلافاصله موجودی ارز دیجیتال خود را به ارز فیات تبدیل کنند. بازرگانان پی پال هیچ گونه ادغام و هزینه اضافی نخواهند داشت ، زیرا کلیه معاملات با ارز فیات با نرخ فعلی پی پال انجام می شود. در واقع ارز دیجیتال به سادگی یکی دیگر از منابع مالی در داخل کیف پول دیجیتال پی پال می شود و با توجه به نگرانی های قبلی مربوط به نوسانات ، هزینه و سرعت معاملات مبتنی بر ارزهای دیجیتال ، ابزارهای پیشرفته تری را به دارندگان ارزهای دیجیتال اضافه می کند.

سرمایه گذاری در نسل بعدی زیرساخت خدمات مالی توسط پی پال

علاوه بر ارائه این سرویس قابل توجه ارز  دیجیتال، پی پال از طریق مشارکت با سیستم عامل های ارز رمزپایه مجاز و تنظیم شده و با بانک های مرکزی در سراسر جهان به بررسی پتانسیل ارزهای دیجیتال پرداخته است. طی پنج سال گذشته ، پی پال تمرکز و منابع خود را در مورد بررسی نسل بعدی زیرساخت خدمات مالی دیجیتال و پیشرفت های تجارت دیجیتال از طریق یک تیم تحقیقاتی متمرکز بر بلاکچین افزایش داده است.

در سال 2019 ، PayPal Ventures ، بخش سرمایه گذاری خطرناک این شرکت ، در آزمایشگاه های TRM سرمایه گذاری کرد، شرکتی با هدف کمک به موسسات مالی برای جلوگیری از تقلب در ارزهای دیجیتال و جرم مالی و کمبریج بلاکچین ، یک شرکت نرم افزار مدیریت هویت و انطباق مبتنی بر بلاکچین. پی پال همچنان به بررسی پتانسیل فناوری های لجر توزیع شده برای بهبود خدمات مالی و اطمینان از سریع تر ، ایمن تر و ارزانتر بودن آنها می پردازد.

نظر شما درباره سرویس جدید پی پال چیست؟

752 بازدید
معرفی سرویس جدید پی پال: استفاده از ارزهای دیجیتال
با توجه به فراگیری بیماری کوید 19 در جهان افراد تمایل به پرداخت های دیجیتال و آنلاین دارند....
5 از 4 رای ثبت شده
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید