021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

شرکت هواپیمایی بوتا و معرفی وبسایت butaairways.az

تاریخ انتشار : 17 اسفند 1396تاریخ بروزرسانی : 2 دی 1397 متفرقه

شرکت هواپیمایی بوتا، در سال 2016 میلادی در شهر باکو (پایتخت کشور آذربایجان) افتتاح شد. دفتر مرکزی آن در فرودگاه بین المللی حیدر علیِف قرار دارد. این شرکت فراهم کننده‌ی سفرهای ارزان قیمت برای مسافران خود در 11 مقصد است.

خطوط هوایی ارزان قیمت که امروزه بسیار مورد استقبال قرار گرفته‌اند، فعالیت خود را بیشتر در سال‌های اخیر و پس از رکود اقتصادی دهه‌ی گذشته آغاز کرده‌اند. در چنین شرکت‌هایی حق انتخاب نوع سرویس‌دهی با مسافر است. این امکان برای مسافر وجود دارد که سفری بسیار ارزان قیمت را برای خود انتخاب کند که در آن بسیاری از هزینه‌ها مثل هزینه‌ی غذا از پول بلیط کاسته شده باشد.

شرکت بوتا نیز از همین نوع شرکت‌های تازه تاسیس به حساب می‌آید.

آشنایی با وبسایت butaairways.az

با وارد شدن به این وبسایت خواهید دید که همه چیز بسیار سرراست و با دسترسی بالا طراحی شده است. برای راحتی کار مسافر دو امکان دیگر علاوه بر خرید بلیط، در صفحه‌ی اصلی قرار داده شده است. یکی امکان رزرو هتل و دیگری امکان کرایه‌ی اتوموبیل شخصی.

در قسمت تبلیغات سایت، پیشنهادات ویژه به شما ارائه می‌شود. سفر به سه شهر کازان، تفلیس و یا تهران با 29 یورو. هرچند این قیمت به دلیل تعطیلات و با تخفیف ویژه مطرح شده است اما خود بیانگر میزان ارزان بودن قیمت بلیط‌های این شرکت است.

امکان خرید بلیط به دو صورت یک‌طرفه و رفت‌وبرگشتی با یک انتخاب ساده برایتان فراهم می‌شود. مثل تمام وبسایت‌هایی که امکان خرید اینترنتی در آنها وجود دارد، به راحتی با کارت‌‌هایی مثل مستر و یا ویزا، میتوان اقدام به خرید بلیط نمود.

اگر احساس می‌کنید که نیاز به صندلی‌های راحت‌تری دارید، قسمت priority seats این امکان را به شما می‌دهد. البته بسته به نوع آن 15 و یا 25 یورو هزینه‌ی اضافی از شما اخذ خواهد شد.

در قسمت رزرو هتل، با وارد نمودن شهر، تاریخ و تعداد نفرات همراه، هتل‌هایی مناسب به شما معرفی خواهد شد. رزرو و پرداخت هزینه‌ها در همین وبسایت برای شما ممکن خواهد بود. همین امر به طور مشابه برای قسمت کرایه‌ی اتوموبیل نیز صادق است.

1555 بازدید
امتیازی ثبت نشده است
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید