021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

مسابقه یلدای ایرانیکارت

تاریخ انتشار : 27 آذر 1399تاریخ بروزرسانی : 1 دی 1399 متفرقه

اهل گیم هستی؟ یا اهل فیلم؟ یا خوره موزیک؟ مسابقه یلدای ایرانیکارت رو از دست نده. امسال یلدا هم با حال و هوای متفاوتی برگزار میشه. تلاش تیم ایرانیکارت این بوده که با رعایت پروتکل های بهداشتی سنت زیبای این جشن باستانی هم اجرا بشه. به همین دلیل مسابقه امسال ایرانیکارت برای کاربران در فضای مجازی و در اینستاگرام انجام میشه. گیفت کارت های مختلفی برای جوایز این مسابقه در نظر گرفته شده که با توجه به علاقه شما براتون ارسال میشه. برای شرکت در این مسابقه فقط باید دوستتو تگ کنی. یادت باشه هم خودت هم کسی که تگش کردی توی مسابقه شرکت داده میشین.

گیفت کارت اسپاتیفای برای موزیک بازان

خوره های موسیقی همیشه از تبلیغ های وسط موزیک ها شاکی اند. اگر اکانت اسپاتیفای داری یا دوست موزیک بازی داری به این پست برو و تگش کن. گیفت کارت 30 دلاری اسپاتیفای در انتظارتونه.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by IraniCard (@iranicardcom)

گیفت کارت نت فلکیس برای فیلم بازان

در دوران خانه نشینی بهترین فرصت برای تماشای فیلم های روز جهان فراهمه. اگر خودتون یا دوستاتون اهل فیلم هستین وقتشه تو این مسابقه شرکت کنین و برنده گیفت کارت 15 دلاری نت فلیکس بشین.

View this post on Instagram

 

A post shared by IraniCard (@iranicardcom)

گیفت کارت پلی استیشن برای گیمرها

گیفت کارت 25 دلاری پلی استیشن و دو گیفت کارت 20 دلاری پلی استیشن جوایز یلدای ایرانیکارت برای گیمرهاست. دوستای گیمرت رو زیر این پست ایرانیکارت تگ کن تا توی مسابقه یلدای ایرانیکارت شرکت کنین. راستی برنده می تونه انتخاب کنه بر اساس کنسولی که داره گیفت کارتش رو انتخاب کنه. پس اگر پلی استیشن یا ایکس باکس داری وقت رو از دست نده.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by IraniCard (@iranicardcom)

زمان قرعه کشی: سه شنبه 2 دی ماه 1399

علاقمندی های شما جز کدوم دسته است؟ با گیفت کارت ها و جوایز آشنایی دارید؟ به صفحه اینستاگرام ایرانیکارت بروید و شانستونو امتحان کنید.

783 بازدید
مسابقه یلدای ایرانیکارت
اهل گیم هستی؟ یا اهل فیلم؟ یا خوره موزیک؟ مسابقه یلدای ایرانیکارت رو از دست نده. امسال یلدا...
4.8 از 5 رای ثبت شده
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید
جدیدترین مفیدترین
 1. ازاين برنامه خوشم امد برای دیدنی بود لذت بردم

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • از حسن توجه شما سپاسگزاریم
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟