021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

معرفی بانک ترون : سرمایه گذاری یا کلاهبرداری؟

31 اردیبهشت 1401 ارز های دیجیتال

شبکه بانک ترون یک بستر سرمایه گذاری تحت زنجیره بلوکی ترون  است که نوید 3.7 تا 6.8 درصد سود سرمایه گذاری روزانه را به کاربران خود می دهد. در مقایسه با آنچه سایر موسسات مالی برای سرمایه گذاری ارائه می دهند این سود بسیار بالایی است. در ادامه این مقاله خواهید خوانده بانک ترون چیست، چگونه کار میکند و آیا سرمایه گذاری در بانک ترون بی خطر است یا خیر؟ با ایرانیکارت همراه باشید.

بانک ترون چیست؟

بانک اف ترون (Bank of Tron) در 8 آپریل سال 2019 ایجاد شد. در واقع بانک ترون به عنوان اولین قرارداد هوشمند در بلاکچین ترون می باشد. بانک ترون صاحب واقعی ندارد. سازندگان آن قراردادهای هوشمند هستند که در زنجیره بلوک ترون کار می کنند و منابع مالی را از هکرها و مهاجمان در امان نگه می دارند. این بدان معناست که این پلتفرم کاملاً غیرمتمرکز است. درست مثل موارد دیگر از قراردادهای هوشمند معروف مانند:

  • قرارداد هوشمند Lionshare
  • قرارداد هوشمند Forsage
  • قرارداد هوشمند Million money
  • قرارداد هوشمند Autoetherbot

ارز دیجیتال ترون چیست؟

ارز دیجیتال ترون (TRX) یکی از برترین ارزهای رمزنگاری شده است که در سال 2017 تاسیس شده است. بلاکچین ارز های دیجیتال به شما امکان می دهد قراردادهای هوشمند ایجاد کنید. تعداد زیادی از شرکت های بزرگ رمزنگاری از این ارز دیجیتال استفاده می کنند.

ارز دیجیتال ترون

قرارداد هوشمند چیست؟ چه مزایایی دارد؟

به طور کلی قراردادهای هوشمند الگوریتمی برای اجرای یک توافق نامه خاص در بلاکچین می باشد. در شرایطی که ترون در میان سایر ارزهای دیجیتال که امکان ایجاد قراردادهای هوشمند در آن وجود دارد رتبه یک را دارد. هدف اصلی چنین قراردادهایی اتوماسیون رابطه، فرصت تعهدات است.

غیرمتمرکز به چه معناست؟

این سیستمی است که در آن هیچ مدیری وجود ندارد، هیچ یک از سرورها یا سیستم های مانیتورینگ یا مدیریت پروژه وجود ندارد. سازندگان پلتفرم همان شرکت کنندگان پروژه و همچنین سرمایه گذاران هستند.

با چه سرعتی می توانم از بانک ترون برداشت کنم؟

در ابتدا طبق برنامه انتخابی خود روزانه 3.7 تا 6.7 درصد سود دریافت می کنید. وقتی روی برداشت کلیک می کنید ، برداشت بلافاصله اتفاق می افتد. پول بلافاصله وارد کیف پول شخصی شما می شود. می توانید در چند دقیقه ، ساعت ها ، روزها ، هفته ها یا ماه ها کنار بروید.

آیا بانک ترون امن است؟

خیر ، این سایت یک پروژه ی پانزی و کلاهبرداری است.  سایت بانک آف ترون به آدرس http://bank-of-tron.com/  با ادعای دادن سود های نامتعارف تلاش به جلب نظر مردم و عضو گرفتن است. جالب است بدانید که این سایت تبلیغات خود را در کشور هایی انجام داده است که اوضاع اقتصادی ضعیف تری داشته اند.

 

پلن برنزی پلن طلایی پلن پلاتینیوم پلن الماس
سود روزانه 6.7 درصد سود روزانه 5.7 درصد سود روزانه 4.7 درصد سود روزانه 3.7 درصد
مدت زمان لازم: 18 روز مدت زمان لازم: 25 روز مدت زمان لازم: 45 روز مدت زمان لازم: همیشگی
کل سود شما: 120.6% کل سود شما: 142.5% کل سود شما: 211.5% کل سود شما: بی نهایت
حداقل سرمایه: 10 ترون حداقل سرمایه: 10 ترون حداقل سرمایه: 10 ترون حداقل سرمایه: 10 ترون

 

برخی از اقدامات این وب سایت از جمله تعیین سودهای غیر متعارف از 3.7 درصد روزانه الی 1825 درصد سالانه، پرداخت پورسانت در ازاء جذب زیرمجموعه، وجود طرح های متعدد برای سرمایه گذاری به منظور جذب اعضا از سطوح درآمدی متفاوت جامعه و عدم شفافیت در معرفی مالکان سایت، به خوبی نمایانگر پانزی بودن این پروژه است.

 

خرید و فروش ترون

 

در نهایت بانک اف ترون نمی تواند به عنوان یک راه برای سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال ترون می باشد. برای خرید و فروش ترون می توانید از خدمات ایرانیکارت استفاده کنید  ایرانیکارت به منظور اطلاع رسانی و انتخاب آگاهانه ی همراهانش تلاش برا این دارد که اطلاعات جامع و کاملی را در مورد ارزهای دیجیتال به اشتراک بگذارد. برای درافت آخرین مطالب در این حوزه بلاگ ایرانیکارت را دنبال کنید.

سلب مسئولیت: این بلاگ صرفا با هدف آموزش و اطلاع‌رسانی در حوزه ارزهای دیجیتال نگارش شده و ایرانیکارت به هیچ‌وجه توصیه‌ای به خرید یا فروش ارزهای دیجیتال ندارد. بازار ارزهای دیجیتال بسیار پرریسک و پرنوسان است و ورود به آن نیازمند دانش و تجربه کافی در حوزه کریپتوکارنسی و معاملات بازارهای مالی است.

 

1136 بازدید
معرفی بانک ترون : سرمایه گذاری یا کلاهبرداری؟
شبکه بانک ترون یک بستر سرمایه گذاری تحت زنجیره بلوکی ترون  است که نوید 3.7 تا 6.8 درصد...
5 از 1 رای ثبت شده
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید