021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

معرفی بهترین گیفت کارت های بازی

تاریخ انتشار : 23 اسفند 1399تاریخ بروزرسانی : 23 فروردین 1401 کارت‌های اعتباری

گیفت کارت ها یا کارت های هدیه، گزینه بسیار مناسبی برای هدیه دادن می باشند. در بیشتر موارد برای انتخاب یک گیفت کارت مناسب، فقظ کافی است به یک فروشگاه بروید و گیفت کارت خود را انتخاب کنید و خرید خود را انجام دهید. اما درباره گیفت کارتهای بازی متفاوت است. برای انتخاب بهترین گیفت کارت بازی برای یک گیمر، باید بدانید که از کدام کنسول بازی استفاده می کند یا کدام بازی را ترجیح می دهد. اگر مطمئن نیستید گزینه های دیگری هم برای انتخاب وجود دارد. برای خرید گیفت کارت می توانید از خدمات مجموعه ایرانیکارت استفاده کنید. در این مقاله همراه ایرانیکارت باشید و با بهترین گیفت کارت های بازی آشنا شوید.

انواع گیفت کارت های بازی

قبل از اینکه به معرفی بهترین گیفت کارت های بازی برای گیمرها بپردازیم، تفاوت گیفت کارت های بازی، گیفت کارت های مخصوص بازی و گیفت کارت های فروشگاه الکترونیکی را توضیح می دهیم.

 • کارت های هدیه بازی (GAMING Gift Cards) : این کارت ها برای محتوای دیجیتال در سیستم عامل های مختلف بازی قابل استفاده هستند. می توان از آنها برای خرید انواع بازی های قابل دانلود، تمدید اشتراک، خرید افزودنی های بازی، سفارش فیلم ، خرید تجهیزات آواتار و موارد دیگر استفاده کرد. این کارت های هدیه غالبا فقط از طریق سیستم های مربوطه قابل بازخرید هستند. بنابراین باید بدانید که گیرنده برای خرید کارت هدیه مناسب از کدام سیستم استفاده می کند. کارت های هدیه محبوب Gaming عبارتند از: گیفت کارت های پلی استیشن، ایکس باکس، استیم و موارد دیگر.

گیفت کارت های بازی

 • کارت های هدیه مخصوص بازی (GAME-SPECIFIC Gift Cards): این کارت ها برای یک بازی ویدیویی خاص یا محتوای دیجیتالی درون آن بازی قابل استفاده هستند. اغلب اوقات خود بازی رایگان است، اما کاربر باید هزینه های اضافی مانند لباس های آواتار، نقشه ها و سایر موارد مجازی را پرداخت می کند. به اینها تراکنش های خرد گفته می شود. گیفت کارت های محبوب GAME-SPECIFIC عبارتند از: گیفت کارت های ماین کرافت، فورتنایت و موارد دیگر
 • کارت های هدیه فروشگاه الکترونیکی (ELECTRONICS Gift Cards): از این کارت ها می توان برای خرید سیستم های بازی و سایر وسایل بازی (به عنوان مثال هدست، کنترل از راه دور، کابل ها و سایر لوازم جانبی) استفاده کرد. همچنین می توان از آنها برای خرید بازی ها، فیلم ها یا سایر محتوای دیجیتال قابل دانلود استفاده کرد، اما به یک فرایند دو مرحله ای نیاز دارد. به عنوان مثال اگر می خواهید یک بازی دیجیتالی PlayStation با کارت هدیه Best Buy بخرید، ابتدا کارت را در Best Buy برای محصول خاصی که می خواهید استفاده کنید. سپس Best Buy ایمیلی حاوی کدی برای شما ارسال می کند که برای دسترسی به بازی باید وارد سیستم PlayStation شود. کارت های هدیه محبوب ELECTRONICS عبارتند از: گیفت کارت ویزا و مستر و موارد دیگر.

بهترین گیفت کارت ها

بنابراین کدام گیفت کارت بازی را باید خریداری کنم؟

اگر می دانید گیمر شما کدام سیستم را دارد (یا کدام بازی بیشتر انجام می شود)، کارت هدیه مربوطه را بخرید. اگر مطمئن نیستید، حدس نزنید. گیفت کارت مخصوص پلتفرم یا مخصوص بازی برای شخصی که سیستم مناسبی ندارد یا آن بازی را انجام نمی دهد غیر قابل استفاده خواهد بود. اگر نمی دانید گیرنده چه سیستم بازی یا بازی ای را ترجیح می دهد، به جای آن کارت هدیه الکترونیک، گیفت کارت ویزا یا کارت هدیه مستر بخرید.

بهترین گیفت کارت های بازی برای گیمرها

همانطور که گفته شد بهترین گیفت کارت ها با توجه به نوع کنسول و نوع بازی مشخص می شود. اما با توجه به دسته بندی که در بالا گفته شد لیستی از گیفت کارت های مناسب هر دسته در این قسمت ذکر می شود.

گیفت کارت های بازی GAMING

خرید گیفت کارت دلاری

گیفت کارت های مخصوص بازی GAME-SPECIFIC

 • گیفت کارت فورتنایت
 • گیفت کارت ماین کرافت
 • گیفت کارت Riot League of Legends

گیفت کارت های فروشگاه الکترونیکی ELECTRONICS

 • گیفت کارت Best Buy
 • گیفت کارت آمازون
 • گیفت کارت گیم استاپ
 • گیفت کارت تارگت
 • گیفت کارت والمارت
 • گیفت کارت آیتونز
 • گیفت کارت گوگل پلی
 • گیفت کارت مستر و ویزا

کلام آخر

اگر گیمر هستید حتما این گیفت کارت ها رو میشناسید یا از آن ها استفاده کرده اید. برای خرید گیفت کارت می توانید از خدمات ایرانیکارت استفاده کنید. شما از کدام یک از این گیفت کارت ها استفاده می کنید؟

583 بازدید
معرفی بهترین گیفت کارت های بازی
گیفت کارت ها یا کارت های هدیه، گزینه بسیار مناسبی برای هدیه دادن می باشند. در بیشتر موارد...
5 از 1 رای ثبت شده
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید
جدیدترین مفیدترین