021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

آشنایی با وب سایت تم فارست themeforest

تاریخ انتشار : 22 اسفند 1396تاریخ بروزرسانی : 24 دی 1398 متفرقه

در وب سایت تم فارست ( themeforest ) تنها با پرداخت 2 دلار می‌توانید به 40713 تم وردپرس و الگوهای طراحی وبسایت دست پیدا کنید. تمامی الگوها و تم‌های مورد نظرتان در این وب سایت پیدا می‌شود. الگوهایی برای بهترین CMS مثل وردپرس و جوملا. الگوهای تجارت الکترونیک برای ووکامرس و شاپیفای. یک کتابخانه‌ بزرگ از تم و الگو در اختیار شما خواهد بود. الگوهای خود را بشناسید و حساب‌شده تصمیم بگیرید. نظرات بسیاری از کاربران در اختیار شما قرار گرفته است تا بهترین تصمیم را بگیرید.

درباره وب سایت تم فارست ( themeforest )

در ابتدای وب سایت تم فارست ( themeforest ) یک قسمت برای جست‌وجوی موارد مورد نظر شما وجود دارد. بلافاصله در قسمت پایین‌تر از آن پیشنهادات هفتگی به شما ارائه می‌شود. هر هفته، الگو و تم‌های زیادی توسط تیم متخصص این وب سایت انتخاب و به مخاطبین وبسایت پیشنهاد می‌شود تا از بهترین امکانات ارائه شده استفاده کنند.

در قسمت پایین‌تر قسمت‌های اصلی به شما معرفی شده اند. این وبسایت شامل دسته بندی های زیر می‌شود:

 1. الگوهای سایت
 2. وردپرس
 3. تم CMS
 4. تجارت الکترونیک
 5. وبلاگ نویسی
 6. بازاریابی و فروش
 7. محل گفت و گو
 8. الگوهای PSD
 9. الگوهای Muse
 10. الگوهای اسکچ
 11. الگوهای TypeEngine
 12. مولد وبسایت‌های ایستا
 13. درس گفتارها

با کلیک کردن روی هر دسته تعداد زیادی از گزینه‌های مربوطه در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

themeforet

ارتباط و آموزش

در قسمت پایینی بخشی وجود دارد که در آن می‌توانید با بهترین طراح هفته آشنا شوید. هر هفته یک طراح به عنوان بهترین طراح هفته در وبسایت معرفی می‌شود که از تمامی استانداردهای طراحی برای بهترین بودن، بهره‌مند بوده است.

همانگونه که در بالا ذکر شد، درس‌گفتار یکی از دسته‌بندی‌های ویژه‌ی وب سایت تم فارست ( themeforest ) است که کارگاه‌هایی را به مخاطبین ارائه کرده است. مهارت آموزی طراحی وب، مهارت آموزی وردپرس و مهارت آموزی HTML و CSS از جمله‌ی آنها هستند.

در اینجا همه چیز در یک مکان برای شما فراهم است. این وبسایت هم مانند وب سایت codecanyon زیرمجموعه‌ای از وبسایت مرجع envatomarket می‌باشد که در زمینه‌ی سرویس دهی فضای مجازی فعالیت می‌کند. در اینجا نیز می‌توانید با تیم بزرگ envatomarket در ارتباط باشید و در گفت و گوها شرکت کنید و از نظرت این متخصصان بهره‌مند شوید.

کلام آخر

اگر شما یک طراح سایت هستید، حتما تا کنون وب سایت تم فارست ( themeforest ) را دیده اید. شما می توانید با بهره‌گیری از تم های وردپرس و الگوهای طراحی سایت این مجموعه، کار و بیزینس خود را توسعه دهید. برای استفاده از این الگوها باید آنها را انتخاب و خرید کنید. برای خرید تم ها و الگوهای طراحی سایت می‌توان روی هریک از آنها کلیک کرده و با پرداخت هزینه‌ی آن از طریق ویزا کارت یا مستر کارت، اقدام به خرید آن کد کنید. ایرانیکارت مشکلات پرداخت با ویزا کارت و مستر کارت را برطرف نموده و شما میتوانید با استفاده از لینک های زیر پرداخت را انجام دهید.

پرداخت از طریق ویزا کارت

پرداخت از طریق مستر کارت

 

1556 بازدید
امتیازی ثبت نشده است
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید