021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

موارد استفاده از گیفت کارت ها کدام اند ؟

تاریخ انتشار : 7 خرداد 1399تاریخ بروزرسانی : 23 فروردین 1401 کارت‌های اعتباری

موارد استفاده از گیفت کارت ها به چند مورد جزیی خلاصه نمیشوند و تقریبا هر جایی که امکان پرداخت اینترنتی داشته باشند، شما میتوانید از گیفت کارت های خود استفاده کنید. به طور کلی گیفت کارت ها به دو مدل مجازی و فیزیکی تقسیم میشوند و این دو دسته کارایی یکسانی دارند، با این تفاوت که گیفت کارت های فیزیکی به بانک صادر کننده متصل هستند. شما میتوانید با تهیه گیفت کارت های مجازی و یا گیفت کارت های فیزیکی اقدام به خرید از شرکت ها یا استور ها برای نصب بازی ها، پلن های برنامه ها و همچنین برنامه های مختلف کنید. شما با استفاده از این کارت ها مانند کردیت کارت های معمول، از خدمات ارایه شده و همچنین خرید کالا های فیزیکی سایت ها استفاده فرمایید. برای خرید گیفت کارت به ایرانیکارت مراجعه کنید.

گیفت کارت چیست ؟

ویزا کارت هدیه و یا گیفت کارت ، مناسب افرادی است که خواهان کارت اعتباری با میزان شارژ مشخص جهت خرید های اینترنتی خود هستند. همچنین این ویزا کارت مجازی بهترین انتخاب جهت افرادی است که خواهان کارتی برای هدیه دادن به دوستان خود هستند.
این ویزا کارت ها از امریکا صادر میشوند و به صورت مجازی از طریق ایمیل به دست شما میرسند. بعد از سفارش و مشخص کردن ارزش دلاری مورد نظر شما، مشخصات مستر کارت یا ویزا برای شما ارسال خواهد شد.
به دلیل کشور معتبر صادر کننده کارت میتوانید با خیالی آسوده خرید های اینترنتی خود را انجام دهید. به یاد داشته باشید که بهتر است نسبت به نیاز خود گیفت کارت تهیه فرمایید چرا که گیفت کارت ها نیز مانند بقیه کارت ها تاریخ انقضا دارند با این تفاوت که زمان انقضا گیفت کارت ها بسیار کوتاه تر هستند و در حدود 7 ماه میباشند. این کارت ها از کارت های اعتباری قابل شارژ متمایز هستند.

 

موارد استفاده از گیفت کارت ها

به بعضی از موارد استفاده از گیفت کارت ها میپردازیم.

  •  ایکس باکس و پلی استیشن  :

برای دسترسی به بازی ها و قابلیت های جدید استور سونی و مایکروسافت ، نیاز به گیفت کارت دارید. برای خرید گیفت کارت پلی استیشن و ایکس باکس می توانید از خدمات ایرانیکارت استفاده کنید.

  •  آمازون :

شما میتوانید با استفاده از گیفت کارت از تمامی خدمات این فروشگاه بزرگ، بهره مند شوید.

  •  steam :

گیفت کارت های steam به عنوان کد برای فعال سازی بازی ها استفاده می شود و شما با خرید این گیفت کارت ها و افزایش اعتبار خود می توانید برای بازی های استیم استفاده کنید.

  •  spotify :

کاربران می توانند به راحتی با استفاده از اسپاتیفای به سرویس پخش انلاین موسیقی دسترسی داشته باشند و با تهیه گیفت کارت spotify و شارژ حساب خود میلیون ها موسیقی ، پادکست ،موزیک ویدیو از تمامی هنرمندان را دانلود نمایند. این برنامه فوق العاده بر روی تمامی پلتفرم های موبایل و کامپیوتر خانگی، قابل استفاده اند.

خرید گیفت کارت

  • skype :

اسکایپ یک اپلیکشن رایگان تماس صوتی، تصویری و متن است و شما می توانید به راحتی با استفاده از این نرم افزار با دوستان ، خانواده و … کنفرانس ویدیویی و گفتگو را تجربه کنید.

  • گیفت کارت اپل استور و گوگل پلی :

اپل استور و گوگل پلی از محبوب ترین استفاده های گیفت کارت ها در دنیای امروز است ، شما با استفاده از گیفت کارت میتوانید تمامی برنامه ها و بازی ها و کتاب های موجود در این استور ها را استفاده کنید.

همین الان گیفت کارت خود را تهیه کنید

خرید گیفت کارت

موارد مهم و نحوه استفاده از گیفت کارت مجازی

کارت هدیه های مجازی به صورت ایمیل پس از خرید، برای شما ارسال میشوند و ایمیل دریافتی حاوی یک کد است که در زمان خرید به عنوان شناسه شما است و شما با استفاده از آن میتوانید خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید. از نکات مثبت دیگر کارت هدیه ها میتوان به داشتن سقف بالا (تا 1000 دلار) و قابلیت تعویض بیلینگ آدرس و همچنین قابلیت اتصال به paypal را دارد.

در آخر هم باید اضافه کرد که گیفت کارت ها همانند پول نقد هستند؛ این به این معناست که استفاده از آنها به سهولت استفاده از پول نقد است و همچنین باید در حفظ و نگهداری آن کوشید و کد آن را نزد خود نگه داشت.

1125 بازدید
موارد استفاده از گیفت کارت ها کدام اند ؟
موارد استفاده از گیفت کارت ها به چند مورد جزیی خلاصه نمیشوند و تقریبا هر جایی که امکان...
5 از 3 رای ثبت شده
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید