021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

مونرو چیست : ارز دیجیتالی که از بیت کوین جلو زد

تاریخ انتشار : 18 فروردین 1399تاریخ بروزرسانی : 1 اردیبهشت 1399 متفرقه

طی چند هفته ی اخیر قیمت بیت کوین همراه با طلا رشد داشته است. این در حالی است که بازار بورس شرایط نا مناسبی را پشت سر می گذارد. با وجود رشد قیمتی در بیت کوین، یک ارز دیجیتال دیگر از بیت کوین پیشی گرفت و همچنان قیمت رو به افزایشی دارد. مونرو ارز دیجیتالی است که تماماً مبنی بر حفظ حریم کاربران و در حال حاضر یازدهمین ارز دیجیتال بازار است. آیا می دانید دلایل رشد مونرو چیست ؟ برای معرفی ارز مونرو در این مقاله همراه ما باشید.

معرفی ارز دیجیتال مونرو

همان طور که اشاره شد، ارز دیجیتال مونرو در رتبه یازدهم بین انواع ارز دیجیتال قرار دارد. بر اساس آمار های سایت CoinMarketCap ارزش کل بازار این رمز ارز کمتر از یک بیلیون دلار است. اخیراً مونرو 5 درصد به ارزش بازار خود افزوده است و موفق شده از بیت کوین، که بزرگ ترین بازار را بین تمام ارز های دیجیتالی دارد، پیش تر رود. به عبارت ساده تر، طی هفته های اخیر نرخ رشد مونرو از نرخ رشد بیت کوین بیشت ربوده است. اما این قضیه به این معنا نیست که قیمت مونرو از بیت کوین بیشتر است.

تفاوت اصلی بیت کوین و مونرو چیست

مونرو خیلی بهتر از بیت کوین هویت کاربران را مخفی حفظ می کند. ماهیت و نحوه کلی عملکرد این ارز مانند سایر ارز های دیجیتالی است. اما به دلایلی این ارز به کلی هویت کاربران خود را پنهان می کند. این امر باعث شده وارد بازاری شود که کاربران به محفوظ ماندن هویت خود اهمیت فراوانی دهند. از طرفی این ویژگی باعث می شود کسب و کار ها و سیستم های اقتصادی نسبت به این ارز دچار سوظن گردند.

مونرو چیست

دلیل رشد ناگهانی مونرو چیست

اگر چه مونرو پیشرفت هایی در زمینه های مختلفی نسبت به بیت کوین داشته است، اما نمی توان عامل مشخصی را به رشد ناگهانی بازار این ارز نسبت داد. توسعه دهندگان این ارز دیجیتال در آخرین به روز رسانی انجام شده در نرم افزار Carbon Chameleon تغییراتی ایجاد کردند. این تغییرات عملکرد تراکنش ها را ارتقا می دهند و باعث می شوند هویت کاربران با امنیت بیشتری محفوظ بماند.

مونرو و سایر ارز های محرمانه اخیراً از جانب افراد رده بالا در تکنولوژی و صنعت بلاک چین مورد حمایت واقع شده اند. به گفته ی برایان آرمسترانگ، مدیر عامل Coinbase در سال 2020 شاهد ورود ارز های محرمانه در شبکه های اصلی خواهیم بود. شاید مونرو، ارز محرمانه ای باشد که تا پایان امسال وارد شبکه بلاک چین شده و به صورت یک پارچه قابل استفاده قرار گیرد.

مثل زمانی که اینترنت با HTTP فعالیت خود را شروع کرد و پس از گذشت مدتی HTTPS را به عنوان پیش فرض در نظر گرفت، اکنون هم خیلی دور از تصور نیست که بلاک چین یا ارزی را در آیند داشته باشیم که ویژگی های اصلی آن مربوط به حفظ امنیت اطلاعات کاربران باشد.

مونرو چیست

در ابتدای سال جاری، جان مکافی توسعه دهنده ی بحث برانگیز نرم افزار آنتی ویروس، رسماً اعلام کرد مونرو را به عنوان ارز دیجیتال مورد علاقه خود انتخاب کرد.

جمع بندی

به طور کلی ارز دیجیتالی که بتواند با قیمت بیت کوین و سرمایه ای که در این بازار در گردش است رقابت کند، پیدا نمی شود. اما ارز هایی که فرصت و پتانسیل بیشتری برای جذب سرمایه دارند می توانند به سادگی نرخ رشد بازار بیت کوین را پشت سر گذارند. مونرو یکی از این ارز هاست. این ارز که به حفاظت هویت کاربران خود بیش از هر چیزی تمرکز دارد، در دنیای امروز، موفقیت های زیادی به دست خواهد آورد. پیش بینی می شود که تا پایان سال جاری مونرو و اتریوم بعد از بیت کوین با ارزش ترین ارز ارز های دیجیتال در شبکه بلاک چین باشند.

نظر شما در رابطه با ارز دیجیتال مونرو چیست؟ در بخش نظرات با ما در ارتباط باشید.

1115 بازدید
امتیازی ثبت نشده است
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید