021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

نحوه ارسال حواله پوند مصر

تاریخ انتشار : 12 اسفند 1398تاریخ بروزرسانی : 2 مهر 1399 حواله ها

اگر به دنبال راهی برای ارسال پول به یکی از اعضای خانواده خود یا شریک کاری خود در کشور مصر باشید، به زودی متوجه خواهی شد که برای ارسال حواله پوند مصر از ایران محدودیت های فراوانی وجود دارد. چنانچه حساب بانکی بین المللی یا حساب پی پال نداشته باشید، نیاز به یک واسطه یا یک صرافی برای ارسال حواله ارزی خود به کشور مصر خواهید داشت. اغلب صرافی‌ها با ارزهای رایج مثل دلار و یورو فعالیت می‌کنند و همین دلیل ارسال حواله ارزهای دیگر را دشوار می سازد. در این مقاله همراه ما باشید تا با نحوه ارسال حواله پوند مصر آشنا شویم.

روش ارسال حواله پوند مصر

از بین تمامی راههای ارسال حواله پوند به مصر برخی پرکاربردتر، برخی پرهزینه تر و برخی زمان برتر هستند. هر یک از این روش ها الزامات مختلفی دارد. برای آشنایی با این روش ها همراه ما باشید.

ارسال حواله سوئیفت

به حواله ای که بین حسابهای بانکی طرفین انتقال می آید، حواله سوئیفت یا حواله TT گفته می شود. زمان لازم برای ارسال این نوع حواله چند روز کاری است. برای ارسال حواله سوئیفت نیاز به افتتاح حساب ارزی است که با استفاده از خدمات ایرانیکارت این فرآیند امکان پذیر است. به علاوه با بازکردن حساب بین المللی امکان دریافت انواع کردیت کارت از جمله ویزاکارت و مسترکارت برای کاربران در ایران و خارج از ایران وجود دارد.

امکان ارسال حواله به کشور مصر با استفاده از شبکه بانکی سوئیفت وجود دارد. استفاده از این روش برای ارسال حواله پوند مصر در صورتی که حساب بانکی شما با ارز این کشور شارژ نشده باشد شامل دو کارمزد خواهد شد. یکی کارمزد شبکه و دیگری کارمزد تبدیل ارز است. به دلیل کارمزد اضافه ای که برای تبدیل ارز پرداخت می شود، هزینه ارسال این حواله افزایش یافته و ممکن است از به صرفه بودن آن بکاهد.

نحوه ارسال حواله پوند مصر

ارسال حواله وسترن یونیون

یکی از بهترین روش های ارسال حواله فوری به سراسر جهان ارسال حواله وسترن یونیون است. ارسال حواله وسترن یونیون بدون نیاز به افتتاح حساب در این شبکه انجام می پذیرد. تنها کافیست فرستنده یکی از باجه های شبکه مالی وسترن یونیون مراجعه کرده و با ارائه اطلاعاتی در رابطه با دریافت کننده و مبلغ حواله، نسبت به ارسال آن اقدام نماید.

نحوه ارسال حواله پوند مصر با استفاده از شبکه وسترن یونیون چیست؟ برای استفاده از این شبکه می توانید از خدمات ارزی مجموعه ایرانیکارت استفاده نمایید. با این فرایند تنها با پرداخت معادل ریالی حواله و به صورت آنلاین از طریق وب سایت مجموعه انجام می پذیرد.

اما این نکته را در نظر داشته باشید که وسترن یونیون کارمزد بسیار بالایی دریافت می نماید. که برای ارسال حواله و مبالغ بالا هزینه زیادی به همراه خواهد داشت. پس بهتر است از این روش تنها برای موقع ضروری استفاده نمایید.

حواله آنلاین با ایرانیکارت

روش بعدی که توضیح داده خواهد شد روشی است که توسط مجموعه ایرانیکارت بیش از سایر روش ها به کاربران توصیه می گردد. این روش ارسال حواله به صورت آنلاین با کمترین نرخ کارمزد و بدون نیاز به پرداخت نرخ تبدیل ارز انجام می شود. حواله آنلاین ایرانیکارت مناسب ترین نحوه ارسال حواله پوند مصر است. چرا که بدون نیاز به پرداخت نرخ تبدیل ارز می توانید انواع ارز ها را به کشورهای مختلف جهان ارسال نمایید.

پیشنهاد شما برای نحوه ارسال حواله پوند مصر چیست؟ آیا تجربه ای در این زمینه دارید؟ در بخش نظرات با ما در ارتباط باشید.

1185 بازدید
نحوه ارسال حواله پوند مصر
اگر به دنبال راهی برای ارسال پول به یکی از اعضای خانواده خود یا شریک کاری خود در...
5 از 1 رای ثبت شده
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید