021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

نحوه برداشت پول از پی پال چگونه است؟

تاریخ انتشار : 25 اردیبهشت 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه کیف پول الکترونیک

یکی از بهترین کیف پول‌های الکترونیک برای دریافت درآمد ارزی، پی پال می‌باشد که می‌توان گفت تقریبا در تمام دنیا شناخته شده است و بسیاری از افراد آن را برای دریافت درآمد دلاری خود استفاده می‌کنند. از جمله مهم‌ترین مزایای استفاده از این کیف پول راحت بودن دریافت درآمد ارزی و تبدیل آن به واحد پول هر کشور است. ولی بزرگترین مشکل استفاده از این کیف پول برای کاربران ایرانی افتتاح حساب پی پال و نحوه دریافت درآمد ارزی به دلیل اعمال تحریم‌ها است. بنابراین اگر این موضوع یکی از دغدغه‌‌های اصلی شما نیز می‌باشد، این مقاله را بخوانید تا با نحوه برداشت پول از پی پال آشنا شوید.

نحوه برداشت پول از پی پال

روش‌های مختلفی برای برداشت پول از پی پال وجود دارد که در این قسمت به دو مورد از مهم‌ترین آن‌ها پرداخته می‌شود.

روش اول: ساخت حساب پی پال در صورت واجد شرایط بودن

در این روش می‌توانید در سایت‌های معتبری که خدمات پی پال را ارائه می‌دهند مانند ایرانیکارت، نسبت به ساخت اکانت و احراز هویت اقدام کرده و از طریق خدمات آن اقدام به ساخت حساب پی پال کنید. به این صورت درآمد دریافتی شما از سایت مورد نظر به حسابتان واریز شده و شما می‌توانید از طریق خدمات ایرانیکارت درآمد خود را نقد کنید.

برای نقد کردن درآمد ارزی می‌توانید از خدمات ایرانیکارت استفاده نموده و درخواست خود را از طریق لینک زیر ثبت کنید. نقد کردن درآمد ارزی

برای برداشت دلا رپی پال از طریق ایرانیکارت کافی است مراحل زیر را انجام دهید.

  1. وارد سایت رسمی ایرانیکارت شده و اگر قبلا ثبت نام نکرده‌اید، نسبت به انجام این کار اقدام کنید.
  2. در پنل سایت ایرانیکارت برای برداشت دریافت درآمد خود از طریق پی پال، تیکت ارسال کنید تا درخواست شما توسط کارشناسان ایرانیکارت مورد بررسی قرار بگیرد.
  3. پس از آن که واریز وجه شما مورد تایید قرار گرفت، معادل ریالی آن به شماره کارت داخلی شما واریز خواهد شد.

به این صورت و به همین راحتی می‌توانید نسبت به نقد کردن درآمد ارزی خود اقدام کنید.

بیشتر بخوانید: صفر تا صد پی پال

روش دوم: استفاده از حساب پی پال افراد دیگر

علاوه بر روش ساخت حساب پی پال و استفاده از خدمات آن در صورتی که شرایط ساخت حساب آن را ندارید می‌توانید از حساب پی پال یک فرد مورد اعتماد استفاده نمایید. به این صورت که باید شماره حساب فرد را در سایت مذکور برای دریافت درآمد خود وارد کنید. علاوه بر این می‌توانید از خدمات برخی ا شرکت‌های واسط مورد اطمینان مثل ایرانیکارت استفاده کنید.به این صورت که برای دریافت درآمد خود شماره حساب پی پال ایرانیکارت را وارد می‌کنید.

مزایای پی پال برای نقد کردن درآمد ارزی

یکی از مهم‌ترین دلایل استفاده از پی پال برای بیشتر کاربران، امنیت بالای آن است. به این صورت که نیازی به وارد کردن هیچ یک از اطلاعات گیرنده برای واریز پول نمی‌باشد و برای این کار فقط کافی است یک آدرس ایمیل وارد کنید. پی پال تمامی اطلاعات شما را محفوظ نگه داشته و از دسترسی سایر کاربران به آن جلوگیری می‌کند.

به این صورت حساب شما همیشه در امان بوده و کمتر نقضی در حریم خصوصی اطلاعات شما و دسترسی به آن رخ می‌دهد. در صورتی که اپلیکیشن پی پال را بر روی همراه خود نصب کنید نیز، راحت‌تر می‌توانید از خدمات آن بهره‌مند شوید و با استفاده از آن می‌توانید یک برنامه‌ریزی برای پرداخت‌های خود ایجاد کنید. نکته مهم دیگر که در استفاده از پی پال باید در نظر بگیرید این است که برای استفاده از خدمات آن تنها مبلغ ناچیزی به عنوان کارمزد پرداخت می‌کنید.

سخن نهایی

از آنجایی که پی پال، خدمات مربوط به انتقال ارز و تراکنش‌های بین المللی را با بالاترین سرعت و بیشترین امنیت انجام می‌دهد، به همین دلیل در بین رقیبان خود برتری دارد. با خواندن این مقاله توانستید با نحوه برداشت پول از پی پال آشنا شده و برای دریافت درآمد دلاری خود و نقد کردن آن نگرانی نداشته باشید. در صورتی که سوالی در این زمینه داشتید، می‌توانید با ما به اشتراک بگذارید. کارشناسان و پشیبانان ایرانیکارت در اسرع وقت راهنمایی‌های کامل و جامعی در اختیار شما خواهند گذاشت.

31 بازدید
امتیازی ثبت نشده است
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید