021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

نحوه تبلیغ کارآمد در اینستاگرام: پروموت اینستاگرام

تاریخ انتشار : 26 خرداد 1399 تبلیغات آنلاین

اگر صاحب کسب و کاری هستید و به فرض مثال یک فروشگاه آنلاین را مدیریت میکنید، آیا میدانید با تبلیغ نکردن از طریق اینستاگرام چه حجمی از مخاطب و توجه را از کسب و کار خود دریغ میکنید؟ البته نگران نباشبد، هنوز هم دیر نشده. البته شاید فردا بشود؛ هر چه باشد شما به عنوان یک صاحب کسب و کار از میزان رقابت بازار خبردار هستید. شاید تصور کنید که تبلیغ با این تاثیر گذاری گسترده حتما دارای درد سر ها و هزینه های گزاف است که هر شخصی از پس آن برنمی آید. خیر، اینگونه نیست. تبلیغ در اینستاگرام و یا پروموت در اینستاگرام در حالی که بسیار کارآمد و مصمر ثمر است، بسیار قابل انعطاف میباشد و شما نسبت به بودجه و نیاز خود تمام هزینه های تبلیغات در اینستاگرام را  و همچنین مخاطب خود را نیز انتخاب کنید. با ایرانیکارت همراه باشید.

الزام تبلیغ در گوگل برای عده زیادی واضح و مبرهن است ولی چرا با این حال عده کمی به این سمت و سو میروند؟

روش پروموت در اینستاگرام

تبلیغ در پرمخاطب ترین شبکه مجازی ایرانی برای هر صاحب کسب و کاری در ایران الزامی است. به چند دلیل؛ با تبلیغات هدفمند در قسمت پروموت اینستاگرام شما دقیقا همان جایی دیده خواهید شد که مشتریان شما متمرکز شده اند. به طور مثال اگر شما کسب و کار فروش اینترنتی فروش لباس را دارید، با انتخاب دقیق مخاطبین خود از بین افرادی که به این مورد علاقه دارند، میتوانید بالاترین بازده را در ازای مناسب ترین قیمت دریافت کنید. تبلیغات در اینستاگرام شامل چند مقطع میباشد که بدون هیچ پیچیدگی غیر قابل درکی شما میتوانید آن ها را انجام دهید و پس از رصد دقیق مراحل آن، از نتیجه انتخاب خود لذت ببرید. در ادامه با این موارد آشنا میشویم:

  1. در مرحله اول شما باید یک اکانت بیزینسی در اینستاگرام داشته باشید
  2. در قدم دوم شما باید روشی که میتوانید در آن به تبلیغ بپردازید را انتخاب کنید که شامل تبلیغ در استوری، پست ها و همچنین قسمت اکسپلور explore اینستاگرام است
  3. در این مرحله شما باید بودجه خود را مشخص فرمایید
  4. پستی شکیل و استاندارد با تمام قوانین جذب مخاطب تهیه فرمایید
  5. اینستاگرام از بستر تبلیغاتی فیس بوک استفاده میکند که یک بستر بسیار کارآمد و حرفه ای میباشد
  6. حال شما میتوایند با ابزار های دقیقی که اینستاگرام در اختیار شما قرار داده است به مشاهده نتیجه کار خود بنشینید

تبلیغ در اینستاگرام با آژانس تخصصی افراک

به عقیده متخصصین تبلیغاتی در آژانس افراک، معروفیت در اینستاگرام به سادگی یک پست خواهد بود. همچنین در ادامه اضافه کرده اند که شما با استفاده از این سرویس میتوانیدموفقیت خود را در محبوبیت در اینستاگرام تضمین کنید. شما با کمک گرفتن از افراک میتوانید کسب و کار خود را با نظر به پتانسیل و بودجه تبلیغاتی کسب و کار خود، در زمینه تبلیغات اینستاگرامی بسیار حساب شده قدم بگذارید.

به علت فعالیت تعداد بسیار زیادی از کاربران ایرانی در اینستاگرام، افزایش شهرت محصولات، خدمات و برند شما آسان‌تر خواهد بود.با ارتباط مستقیم تبلیغات و صفحه اینستاگرام برند شما، تعداد مشترکان واقعی صفحه شما افزایش خواهد یافت. اینستاگرام بالاترین احتمال فروش محصولات تبلیغاتی را در بین شبکه‌های اجتماعی جهان دارد و افزایش فروش محصولات شما را تضمین خواهد کرد. با استفاده از مشاوره تخصصی افراک، شما می‌توانید سریع‌تر به اهداف تبلیغاتی و بازاریابی خود برسید.

 

678 بازدید
نحوه تبلیغ کارآمد در اینستاگرام: پروموت اینستاگرام
اگر صاحب کسب و کاری هستید و به فرض مثال یک فروشگاه آنلاین را مدیریت میکنید، آیا میدانید...
5 از 2 رای ثبت شده
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید