021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

نحوه خرید ارز های دیجیتال طلایی: نترس، پشتم به طلاس

22 اردیبهشت 1400 متفرقه

نحوه خرید تتر ، یکی از ارز های دیجیتال طلایی چگونه است؟ آیا انتشار ارز های دیجیتالی پشتوانه ای دارند؟ ارز های دیجیتالی در زمان انتشار تمام معاملات رایج مالی را بهم ریختند و پشتوانه داشتن برای انتشار و عرضه نیز یکی دیگر از همین موارد بود. همانطور که مطلع هستید، بانک ها برای چاپ و عرضه پول، نیاز به پشتوانه ای با ارزش برابر با پول چاپی را دارند. حال میتواند این پشتوانه طلا باشد یا یک شئ با ارزش؛  ارز های دیجیتالی رایج مانند بیت کوین، هیچ پشتوانه فیزیکی ندارند و به هیچ شخص و سازمانی منتسب نیستند. علی رغم محبوبیت این کوین، افرادی با این فرض که بیت کوین پشتوانه ای ندارد، تن به سرمایه گذاری به آن نمیدهند. ولی خب، دنیای امروزی دنیای فرصت هاست و برای این افراد نیز تدابیری اندیشیده است. با ایرانیکارت همراه باشید تا به نحوه خرید ارز های دیجیتال طلایی، پی ببریم

ارز دیجیتال طلایی بدم خدمتتون؟

از آن جایی که بحث پشتوانه داشتن ارز های دیجیتالی داغ شد، 77 مورد از این ارز رمز ها ادعا کردند که پشتوانه ای از جنس طلا و دلار دارند ولی خب وقتی که زمان عمل و پشتیبانی رسید 30 مورد از آنها خلاف ادعا هاشون عمل کردن و از گردونه رقابت حذف شدن. پیتر شیف (Petter Schiff)، یکی از بزرگترین صاحب نظران دنیای بورس و سرمایه گذازی آمریکا اذعان دارد که:

بیت کوین آینده پول نیست؛ این طلاست که گذشته و آینده پول است. ولی در آینده این جابجایی ها و خرید و فروش ها در بستر اینترنت و بلاکچین خواهد بود. تکنولوژی های آینده این جابجایی ها را تسهیل میبخشند

ایرانیکارت و بیت کوین

از تحلیل های بزرگان این بازار و همچنین فعالان این حوزه میتوان فهمید، آینده و امنیت این ارز های دیجیتالی با پشتوانه طلا بسیار روشن است و میتواند یک انتخاب هوشمندانه برای سرمایه گذاری باشد.

پروژه خرید و فروش طلا در اینترنت، یک پروژه تازه از راه رسیده نیست و تاریخچه اولین تلاش های بشر برای این نوع معاملات به سال های 1991 میلادی برمیگردد؛ ولی تا بحال هیچوقت این نوع معامله به آسانی و سرعت امروزه نبوده است.

معرفی تتر جدید با پشتوانه ای به درخشانی طلا

گاهی ما برای سرمایه گذاری با پول های کنار گذاشته خود به مشکل میخوریم و این دنیای پر سرعت و پررقابت، تصمیم گیری را برای ما دشوار میسازد. گاهی تصمیم به سرمایه گذاری در بورس فکر میکنیم و گاهی دنیای ارز ها ما را وسوسه میکنند. نکته ثابتی که در مورد تمام این زمینه ها صادق است، داشتن حداقل علم و دانش از آن میباشد. نحوه خرید تتر ، یکی ارز های دیجیتال با پشتوانه طلایی را با هم مرور خواهیم کرد

تتر که اسمش بی دلیل به ارز دیجیتال اتریوم بی شباهت نیست اما تفاوت های بنیادی و زیادی با آن دارد. مهمترین تفاوت آن داشتن پشتوانه ای از جنس طلا و پایداری آن است. این به این معناست که هر واحد از تتر همیشه ارزشی برابر با یک اونس طلا دارد.

اهداف زیادی از معرفی تتر، این ارز دیجیتالی طلایی در ذهن توسعه دهندگان آن بوده است که میتوان به توسعه یک کوین پایدار و همچنین کوینی با ارزش ثابت در بازه 1 تا 1500 دلار، اشاره کرد.

نحوه تهییه تتر گلد یا XAUT چگونه است؟

شما به عنوان شخصی که علاقمند به سرمایه گذاری در بازار ارز های دیجیتال و همچنین دنیای طلاست، میتوانید با استفاده از صرافی های آنلاین و پس از شارژ نمودن حساب خود، به این معاملات بپردازید. مهمتریتن اصل در سرمایه گذاری و همچنین نوسان گیری از این بازار نیازمند دانش به روز از وضعیت و موقعیت این بازار است و اگر بدون علم کافی پا به این دنیا بگذارید امکان دارد که سرمایه شما از بین برود. یکی دیگر از برتری های این ارز، تتر، این است که شما به میزان مبلغ پرداختی خود، طلا دریافت کرده اید و در اوضاع بهرانی بازار میتوانید به نکته امیدوار باشید.

به خاطر داشته باشید که، طلایی که شما از این طریق تهییه میفرمایید نه شامل مالیات سالانه میشود و نه شما مبلغی بابت مزد ساخت و همچنین کارمزد هنگفت پرداخت میکنید.

تتر

سخن آخر خرید ارز های دیجیتال طلایی

حال که با نحوه خرید یکی از ارز های دیجیتال طلایی یعنی نحوه خرید تتر آشنا شدیم همانطور که پیشتر اشاره شد، قبل از انجام هر معامله ای مطالعه و تحقیق فرمایید و استفاده از صرافی های آنلاین پروتکل هایی را طلب میکنند که قبل از شروع باید به آنها احاطه داشته باشید. در ادامه اگر تصمیم به پیوستن به این بازار را مد نظر خود داشتید، از میزان کارمزد هر یک از معاملات اطمینان خاطر داسته باشید و مبلغ آن را در محاسبات خود لحاظ فرمایید.

شما میتوانید با استفاده از خدمات ایرانیکارت، تتر تهیه فرمایید و در بازار طلا سرمایه گذاری کنید.

سلب مسئولیت: این بلاگ صرفا با هدف آموزش و اطلاع‌رسانی در حوزه ارزهای دیجیتال نگارش شده و ایرانیکارت به هیچ‌وجه توصیه‌ای به خرید یا فروش ارزهای دیجیتال ندارد. بازار ارزهای دیجیتال بسیار پرریسک و پرنوسان است و ورود به آن نیازمند دانش و تجربه کافی در حوزه کریپتوکارنسی و معاملات بازارهای مالی است.

 

977 بازدید
امتیازی ثبت نشده است
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید
جدیدترین مفیدترین
 1. سلام.من خاستم وارد ارزهای دیجیتال بشم ولی گفتن چون پشتوانه ندارند هم تو ایران قانونی نیستش و هم ی طورایی حرام هستند…. حالا واقعا تتر پشتوانه داره که برم سمتش؟ بجز تتر دیگه کدومشون پشتوانه دارند .ممنون میشم جوابمو بدید
  مرسی

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • تتر طلا پشتوانه طلا داره و تتر دلار پشتوانه دلاری، بله ارز های دیگری هم هستن و در آینده معرفی خواهند شد
   تصمیم نهایی سرمایه گذاری به عهده شماست، در موردش مطالعه کنید و حساب شده قدم بردارید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟