021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

نحوه خرید و فروش چین لینک چگونه است؟

تاریخ انتشار : 3 بهمن 1399تاریخ بروزرسانی : 31 اردیبهشت 1401 ارز های دیجیتال

در سال 2020 ارز دیجیتال چین لینک ChainLink به لیست 10 ارز محبوب برای خرید و فروش پیوسته است. چین لینک یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز و اپن سورس است که از سال 2017 آغاز به کار کرد. پروژه چین لینک برای حل مشکلات قراردادهای هوشمند اوراکل به وجود آمده است و قصد دارد اوراکل‌های قراردادهای هوشمند ارزهای دیجیتال را که با داده‌های مختلفی کار می‌کنند، یکسان کنند تا با هم تطابق‌پذیری داشته باشند. قیمت چین لینک در سالی که گذشت حدود 830% رشد داشت و سودآوری آن از سایر ارزهای دیجیتال حتی بیت کوین بسیار بیشتر بوده است. اما آیا این افزایش قیمت نجومی همچنان ادامه دارد؟ اگر ادامه دارد بهتر نیست الان به خرید چین لینک پرداخت؟ اما چگونه می توان این ارز دیجیتال محبوب را خرید؟ در این مقاله همراه ایرانیکارت باشید و با نحوه خرید و فروش چین لینک آشنا شوید.

چگونه چین لینک بخریم؟

اگر بخواهید خیلی خلاصه درباره نحوه خرید چین لینک بدانید، باید با مراحل زیر آشنا شوید:

  • انتخاب کیف پول مناسب: برای نگهداری ارز دیجیتال خود می توانید از کیف پول های آنلاین یا آفلاین استفاده کنید. به این نکته توجه داشته باشید که همه کیف پول ها از چین لینک پشتیبانی نمی کنند. پس کیف پولی انتخاب کنید که ارز دیجیتال چین لینک را پیشتیبانی کند.
  • انتخاب صرافی یا فرد مورد اعتماد: برای خرید شما باید از یک صرافی یا فرد مطمئنی که می شناسید یا تحقیق کرده اید استفاده کنید. صرافی های داخلی و خارجی زیادی برای خرید و فروش ارز دیجیتال وجود دارند.
  • ثبت نام و احراز هویت در صرافی: اگر برای خرید صرافی را انتخاب کردید باید بدانید که ابتدا باید در آن صرافی ثبت نام کرده و مراحل احراز هویت را بگذرانید.
  • انتخاب مقدار و روش پرداخت هزینه: با توجه به مبلغی که مدنظر دارید مقدار ارز دیجیتال چین لینک و روش پرداخت هزینه را انتخاب کنید.

ارز دیجیتال چین لینک

نحوه خرید و فروش ارز دیجیتال چین لینک

اگر قصد خرید و فروش چین لینک باید بدانید چگونه و از چه طریقی اقدام کنید. اگر قبلا ارز دیجیتال خریده اید باید بدانید که خرید یا فروش چین لینک ساده است. همانند دیگر ارزهای دیجیتال می توانید چین لینک را هم نیز معامله کنید. اما اگر اولین بار که میخواهید این کار را انجام دهید باید با نحوه خرید چین لینک آشنا باشید. روش های مختلفی برای خرید چین لینک وجود دارد که عبارتند از:

  1. خرید چین لینک با پول نقد
  2. خرید چین لینک با سایر ارزهای دیجیتال
  3. خرید چین لینک از ایرانیکارت

آموزش خرید چین لینک با پول نقد

برای خرید این ارز دیجیتال با پول نقد باید از یک صرافی مطمئن کمک بگیرید. صرافی های مختلفی برای خرید و فروش ارز دیجیتال وجود دارند. برای خرید از صرافی های داخلی به راحتی با انجام مراحل ثبت نام می توانید با کارت های بانکی خود خرید را انجام دهید. اما برای خرید از صرافی های خارجی شما نیاز به احراز هویت در این سایت ها و حساب های بانکی بین المللی دارید. در صورتی که به این موارد دسترسی دارید مراحل خرید همانند خرید از صرافی های داخلی می باشد.

آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال چین لینک

آموزش خرید چین لینک با سایر ارزهای دیجیتال

اگر قبلا ارز دیجیتال خریده اید، حتما می دانید که می توانید با استفاده از همان کیف پولی که برای نگهداری ارزهای دیجیتال خود استفاده می کنید به خرید و فروش چین لینک نیز بپردازید. البته باید توجه داشته باشید که کیف پول شما از این ارز دیجیتال پشتیبانی می کند یا خیر. در این صورتی که کیف پول شما چین لینک را پشتیبانی می کند، می توانید با استفاده از گزینه های موجود برای Exchange هر ارز دیجیتالی که دارید را به چین لینک تبدیل کنید.

آموزش خرید چین لینک از ایرانیکارت

متاسفانه به دلیل وجود تحریم ها، ایرانیان نمی توانند از صرافی های بین المللی و خارجی برای خرید و فروش استفاده کنند. یکی از صرافی های داخلی که می توانید برای خرید و فروش چین لینک استفاده کنید ایرانیکارت می باشد. برای این کار شما باید ابتدا در سایت ایرانیکارت ثبت نام کنید، مراحل احراز هویت را انجام دهید و به خرید و فروش بپردازید. البته توجه داشته باشید که قبل از خرید و فروش هر ارز دیجیتالی شما نیاز به یک کیف پول برای نگهداری آن دارید. پس قبل از هرکاری ابتدا کیف پولی که از ارز دیجیتال چین لینک را پشتیبانی کند انتخاب کنید.

 کلام آخر

با توجه به رشد نجومی قیمت چین لینک شاید تصمیم درست در این لحظه خرید چین لینک باشد. البته قبل از هر تصمیمی، بهتر است تحلیل ها و پیش بینی های مختلف درباره آینده ارز دیجیتال چین لینک را بخوانید. نظر شما درباره آینده این ارز دیجیتال چیست؟ قیمت ها به کجا می رسد؟ نظر خود را ما در میان بگذارید.

سلب مسئولیت: این بلاگ صرفا با هدف آموزش و اطلاع‌رسانی در حوزه ارزهای دیجیتال نگارش شده و ایرانیکارت به هیچ‌وجه توصیه‌ای به خرید یا فروش ارزهای دیجیتال ندارد. بازار ارزهای دیجیتال بسیار پرریسک و پرنوسان است و ورود به آن نیازمند دانش و تجربه کافی در حوزه کریپتوکارنسی و معاملات بازارهای مالی است.

933 بازدید
نحوه خرید و فروش چین لینک چگونه است؟
در سال 2020 ارز دیجیتال چین لینک ChainLink به لیست 10 ارز محبوب برای خرید و فروش پیوسته...
5 از 1 رای ثبت شده
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید